Max, termowentylator, brązowy Outlet
99,00 zł

449,00 zł

Max - Termowentylator

Kod: 69316

Grzeje!

  • Cicha praca
  • Dwa poziomy mocy (800, 2000 W)
  • Termostat

Max to wyjątkowo ciepły facet. Jego system termiczny skutecznie ogrzewa powietrze, które następnie zostaje cicho wydmuchane do pomieszczenia, zapewniając przyjemną temperaturę. Ogrzeje stopy w zimnym biurze, zmarznięte dłonie, a zimne pomieszczenia uczyni przyjemnie ciepłymi. Max jest jednak bardzo wszechstronnym typem – latem może działać jako wentylator, który da ukojenie w gorące dni.

UWAGA! Urządzenie nowe w uszkodzonym opakowaniu. Termowentylator w pełni sprawny, z pełną gwarancją. W wypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Nagrody i Certyfikaty

Dane techniczne

Wydmuchuje zimne lub gorące powietrze z mocą 800 lub 2000 W. Żądaną temperaturę można płynnie regulować. Posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem.

System
Spirala
Wielkość pomieszczenia
25 m2 / 63 m3
Poziomy pracy
2
Właściwości
  • Cicha praca
  • Regulacja temperatury
  • Termostat
Moc
800 / 2000 W
Wymiary
290 x 370 x 270 mm
Waga
2,5 kg
Poziom hałasu
<46 dba="" db="" a="" dd="">


 
 

Instrukcje obsługi i inne PDF'y do pobrania.

 
 

Projektant

Matti Walker

Matti Walker

Od samego początku miałem przyjemność współpracować z Martinem Stadlerem i projektować produkty dla marki Stadler Form. To, co zaczęło się od projektu nawilżacza Fred, z czasem przerodziło się w atrakcyjne i zróżnicowane portfolio produktów. Bycie częścią zespołu Stadler Form jest niezwykle cennym doświadczeniem dla mnie jako osoby oraz jako projektanta.

Zawsze dążę do wyznaczonych założeń jakie musi osiągnąć projekt: wyrazista forma, trwałe i przyjazne środowisku materiały, prosta i intuicyjna obsługa, jasne funkcje, wygoda i przyjemność podczas używania.

 
 

Wsparcie

Urządzenie czyścić wyłącznie przez wytarcie wilgotną szmatka, a następnie dokładne wysuszenie. Zawsze należy wyjąć wtyczkę sieciową z gniazdka. Uważać, aby kratki wlotu i wylotu powietrza nie były nadmienienie zakurzone. Należy je od czasu do czasu czyścić sucha szczotką lub odkurzaczem.
Nie, ze względów bezpieczeństwa termowentylator nie powinien pracować bez nadzoru.
Prawdopodobnie minęło zbyt mało czasu. Po prawidłowym ustawieniu termostatu Max uruchomi się automatycznie, kiedy temperatura w pomieszczeniu spadnie. Prosimy zwrócić uwagę, że musi minąć trochę czasu po automatycznym wyłączeniu się zanim termowentylator uruchomi się ponownie. Można ustawić większą temperaturę na termostacie, wówczas Max włączy się szybciej.
Max nie jest urządzeniem wodoodpornym i ze względów bezpieczeństwa nie powinien być stosowany w pobliżu wody ani w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Większość termowentylatorów dostępnych na rynku nie jest odpowiednia do stosowania w łazienkach. Używanie termowentylatora w pomieszczeniu o dużej wilgotności może to prowadzić do zwarcia.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Proszę wpisz pytanie poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą

* pola wymagane

 
 

Opinie

Oceń 
Natalia Z
2019-07-15

Sprawdza się świetnie. Nasza stara, wysłużona farelka poszła w zapomnienie.

Oceń 
Grażyna
2018-08-25

bardzo kompaktowy, poręczny i na pewno najcichszy, z tych które miałam

Oceń 
Aneta M
2015-11-10

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, używam go w takie dni jak teraz - jest idealny do nagrzania mojej sypialni, spokojnie mogę przy nim zasnąć, a w dodatku jest po prostu śliczny :)

Napisz swoją opinię