Wsparcie

Jeżeli obie diody LED święcą się, wówczas uruchomiony jest tryb przerywany. Tryb przerywany umożliwia pracę urządzenia przez cały dzień (ok. 21 godzin) bez konieczności uzupełniania wody. Po naciśnięciu przycisku trybu przerywanego (6), powinna się zapalić biała kontrolka. Teraz dozownik będzie przez 10 minut rozpylał w pomieszczeniu zapach, po czym nastąpi 20-minutowa przerwa. Ten tryb pozwala na rozpylanie zapachu w powietrzu w przyjemnych, niewielkich dawkach. Zaleta: osoby w pomieszczeniu nie przyzwyczają się do zapachu, dlatego można go będzie używać przez długi czas.

Można używać dowolnych zapachów i olejków zapachowych, pod warunkiem że nie zawierają alkoholu. Alkohol może zniszczyć Jasmine. Urządzenia zniszczone w ten sposób nie podlegają gwarancji.
Zalecamy dodanie 2-3 kropel do wody. Ilość kropli można zwiększać lub zmniejszać w celu uzyskania zadowalającego efektu.
Odkręć pokrywę Jasmine i całkowicie opróżnij zbiornik na wodę. Wilgotną szmatką wytrzyj do sucha zbiornik na wodę. Upewnij się, aby do wylotu pary nie dostała się woda. Następnie napełnij Jasmine ponownie wodą i dodaj nowy zapach.
Przed przystąpieniem do konserwacji oraz po każdym użyciu, należy wyłączyć urządzenie i wyjąć przewód sieciowy z gniazdka. Przed przystąpieniem do czyszczenia aromatyzera Jasmine, należy odłączyć przejściówkę od gniazdka sieciowego. Uwaga: Nigdy nie należy zanurzać urządzenia w wodzie (ryzyko zwarcia elektrycznego).

Umycie z zewnątrz polega na wytarciu urządzenia wilgotną szmatką i dokładnym osuszeniu.

Czyszczenie wnętrza: teraz można oczyścić membranę ultradźwiękową przy użyciu tradycyjnego, domowego środka do usuwania kamienia. Nie skrobać osadów z membrany ostrymi przedmiotami. W przypadku osadów trudnych do usunięcia, zalecamy kilkukrotne odkamienienie urządzenia. Po usunięciu kamienia, wypłukać i dokładnie osuszyć podstawę urządzenia
Nie, po przerwie w dostawie zasilania aromatyzator Jasmin należy uruchomić ręcznie, przez wciśnięcie przycisku włącznika.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Proszę wpisz pytanie poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą

* pola wymagane