Wsparcie

Umycie z zewnątrz polega na wytarciu urządzenia wilgotną szmatką i dokładnym osuszeniu. Zasobnik na wodę i zbiornik wody czyścić co 2 tygodnie. Pojemnik czyścić dokładnie miękką szczotką. Jeśli w zbiorniku znajduje się osad kamienia, należy wlać środek do usuwania kamienia, który następnie trzeba dokładnie wypłukać. Mycie zbiornika wody polega na opłukaniu go gorącą wodą. W trybie „Czyszczenia” Robert uruchamia proces samodzielnego czyszczenia. Po zakończeniu procesu czyszczenia należy wyłączyć urządzenie za pomocą włącznika / wyłącznika, opróżnić pojemnik i oczyścić dokładnie wodą z kranu.
  1. Wylać wodę znajdującą się jeszcze w zasobniku na wodę.
  2. Następnie wlać środek do usuwania kamienia (w proporcji do wody zgodnie z instrukcją producenta) do wysokości 2 cm od górnej krawędzi.
  3. Wsunąć zasobnik do urządzenia.
  4. Ponownie zamknąć urządzenie (nie wkładać zbiornika) i pozostawić je pracujące w trybie „Czyszczenia”. Tarcze obracają się, ale wentylator nie działa, zatem powietrze nie jest wdmuchiwane do pomieszczenia. Po 20 minutach w trybie czyszczenia, urządzenie zatrzymuje się i „Clean Mode” miga. Proces czyszczenia można uruchomić kilka razy w zależności od grubości osadów kamienia. Po zakończeniu procesu czyszczenia należy wyłączyć urządzenie za pomocą włącznika / wyłącznika, opróżnić pojemnik i oczyścić dokładnie wodą z kranu.
Zestaw tarcz należy czyścić co 4 tygodnie w zależności od stopnia twardości wody.
Upewnij się, że zbiornik wody jest umieszczony prawidłowo na swoim miejscu. Aby to zrobić chwyć od spodu zbiornik na wodę i popchnij go do przodu aż zostanie umieszczony na swoim miejscu. Jeżeli zbiornik wody jest prawidłowo umieszczony można uruchomić Roberta.
Tak, Robert uruchamia się ponownie po przerwie w dostawie zasilania.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Proszę wpisz pytanie poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą

* pola wymagane