Wsparcie

Filtr HPP można płukać w wodzie z dodatkiem kilku kropel mydła w płynie. Po umyciu ważne jest, aby filtr dokładnie wypłukać pod bieżącą wodą i pozostawić, aż całkowicie wyschnie. Dokładna instrukcja czyszczenie jest dodatkowo wydrukowana przy filtrze HPP. Bardzo ważne jest ścisłe przestrzeganie określonych okresów suszenia.
Problem może rozwiązać prawidłowe ułożenie dłoni podczas domykania urządzenia. Na początku należy sprawdzić czy dwa czerwone zatrzaski z boku filtra HPP są odpowiednio zamknięte. Należy chwycić przedni róg urządzania lewą dłonią. Prawą dłonią należy wcisnąć w miejscu z oznaczeniem „push to open”. Otwieranie drzwiczek odbywa się dokładnie w ten sam sposób. Dodatkowe zabezpieczenie przy drzwiczkach jest celowe aby wnętrze urządzenia było szczelnie domknięte i dłużej pozostawało czyste.
Jeżeli filtr HPP jest zabrudzony lub nie wysechł całkowicie po czyszczeniu, wnętrze urządzenia może trzaskać lub się wyłączyć. Należy używać oczyszczacza Viktor tylko wtedy gdy filtr HPP jest całkiem suchy. Dokładna instrukcja oczyszczania filtra HPP znajduje się po lewej stronie filtra.
Oznacza to, że wewnątrz urządzenia pracuje filtr HPP. Prosimy zwrócić uwagę, że są dwa rodzaje oczyszczacz Viktor. Jedne typ posiada migające diody LED natomiast w drugim modelu diody zawsze się święcą.
Filtr węglowy oczyszczacza usuwa z powietrza nieprzyjemne zapachy jednak jego pojemność jest ograniczona. Dlatego też filtr ten powinien być wymieniany regularnie (co ok. 6 miesięcy w zależności od zanieczyszczenia powietrza). Jeżeli nie upłynęło jeszcze 6 miesięcy a powietrze nie jest prawidłowo oczyszczane z przykrych zapachów wówczas należy wymienić filtr wcześniej.
Nie, oczyszczacz należy uruchomić ponownie manualnie po przerwie w dostawie zasilania.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Proszę wpisz pytanie poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą

* pola wymagane