Wsparcie

Jeśli jest taka potrzeba, można podłączyć wąż odprowadzający wodę na stałe, bez odłączania pojemnika na wodę (zobacz zdjęcie 1). W tym przypadku, podłącz wąż do Alberta umieszczając końcówkę węża w przeznaczonej do tego dziurce z tyłu urządzenia (zobacz zdjęcie 2). Umieść drugi koniec węża w ujściu wody. Upewnij się, że koniec węża w odpływie jest niżej niż jego początek umieszczony w urządzeniu. W przeciwnym wypadku woda nie będzie odsączana z urządzenia co może prowadzić do zalania pomieszczenia.
Tak, Albert posiada pamięć 24 godzinną i uruchamia się automatycznie po przerwie w dostawie zasilania. Albert posiada nawet zintegrowany programator czasowy, dzięki któremu można dokładnie ustawić czas pracy urządzenia.
Być może higrometr został ustawiony zbyt daleko od Alberta. Aby otrzymać porównywalne wyniki należy umieścić oba urządzenia w odpowiednim miejscu. Higrometr powinien zostać umieszczony przy wlocie powietrza, który znajduje się z tyłu Alberta. Za normę przyjęta jest różnica +/- 5% w zależności od urządzenia.
Niestety jest to prawdopodobnie defekt techniczny. Prosimy zwrócić się do serwisu, który ustali przyczynę usterki.
Upewnij się, że Albert został uruchomiony i ustawiony zgodnie z instrukcją. Pożądany poziom wilgotności być może został już osiągnięty. Jeśli mimo tego, Albert dalej nie działa zgłoś się do serwisu.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Proszę wpisz pytanie poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą

* pola wymagane