Roger Roger
Roger Roger
Roger

Jestem Roger Nowy oczyszczacz powietrza

Sprawię, że odetchniesz z zachwytu

Poznaj moje zalety

Oczyszczam powietrze

Dzięki technologii Dual Filtr™ skutecznie uwalniam powietrze w Twoim domu od smogu, pyłków, drobnego kurzu, wirusów i bakterii.

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w domu czy w pracy – powinieneś oddychać pozbawionym zanieczyszczeń powietrzem. Chętnie Ci w tym pomogę. Wszystko za sprawą specjalnego systemu filtrów - zmywalnego, tekstylnego filtra wstępnego oraz Dual Filtr™, będącego połączeniem wysoce wydajnego filtra HEPA i filtra z węglem aktywnym. To dzięki nim szybko i wydajnie usuwam z powietrza zanieczyszczenia, takie jak: drobny pył, alergeny, wirusy i bakterie, absorbując jednocześnie obecne w powietrzu gazy.

Precyzyjnie wykrywam zanieczyszczenia

Nieustannie prowadzę pomiar jakości powietrza w Twoim otoczeniu (czujniki gazu i PM 2,5) i informuję Cię, czy jego jakość pogarsza się czy ulega poprawie.

Powietrze w pomieszczeniach zamkniętych jest 2-5 razy bardziej zanieczyszczone niż to na zewnątrz. Dominują w nim lotne związki organiczne, drobny i zawieszony kurz, a także wirusy i bakterie. Alergikom dokuczają również pyłki i odchody roztoczy.

Dzięki rozbudowanemu systemowi czujników stale monitoruję jakość powietrza i informuję Cię o jego stanie za pomocą zmiany koloru wskaźnika (niebieski = dobra, pomarańczowy = średnia, czerwony = zła).

Jestem zawsze pod ręką

Dzięki możliwości sterowania z poziomu aplikacji mogę być zawsze i wszędzie do Twojej dyspozycji. A wszystko to, dla Twojej wygody i komfortu.

Wiem, że w Twoim domu, to Ty rządzisz. By Ci to ułatwić zostałem wyposażony w WiFi i możliwość sterowania za pomocą aplikacji na smartfony „Smart Life - Smart Living”. Dzięki niej możesz z łatwością monitorować i kontrolować stan powietrza, a także sterować wszystkimi moimi funkcjami, jak np. ochrona przed dziećmi, która dezaktywuje przyciski na obudowie w wybranym okresie czasu.

Pause
Play

Pasuję do każdego pomieszczenia

Roger little

Roger little

Najmniejsza wersja idealnie sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach do 33 m2.

KUP
Roger

Roger

Flagowa wersja znakomicie sprawdzi się w Twoim mieszkaniu i przestrzeniach o powierzchni do 66 m2.

KUP
Roger big loading=lazy

Roger big

Największa wersja przeznaczona jest do precyzyjnego oczyszczania powietrza w dużych pomieszczeniach nawet do 104 m2.

KUP

Technologia i design

Alt Text! Alt Text! Alt Text! Alt Text! Alt Text! Alt Text!
+
Zmywalny filtr
wstępny
+
Dotykowy
panel
+
Tryb
automatyczny
+
Sterowanie z poziomu
aplikacji
+
Dual Filter™
Technology
+
Czujnik cząstek stałych
i gazowych
+
Tryb nocny

Zmywalny filtr wstępny Tekstylny filtr wstępny usuwa z powietrza zanieczyszczenia i większe cząsteczki kurzu, chroniąc Dual Filtr™ i wydłużając jego żywotność. Funkcja zapewniająca higienę Sanitized®* chroni filtr wstępny przed rozwojem mikroorganizmów. Tekstylny filtr wstępny może być prany w temperaturze 30°C. *Sanitized® jest wiodącym, szwajcarskim producentem antybakteryjnej powłoki higienicznej i ochrony materiałów dla tekstyliów i polimerów.

-

Dotykowy panel Oczyszczacz został wyposażony w dyskretny, dotykowy panel. Poszczególne funkcje podświetlają się po włączeniu urządzenia. Kontrolki led mogą też zostać przygaszone lub całkowicie wyłączone w trybie nocnym.

-

Tryb automatyczny Jeśli jakość powietrza ulega pogorszeniu, wskaźnik jakości powietrza informuje o tym użytkownika poprzez zmianę koloru. W trybie automatycznym oczyszczacz sam dostosowuje wydajność pracy, by w szybki sposób zredukować ilość zanieczyszczeń.

-

Sterowanie z poziomu aplikacji Roger jest wyposażony w WiFi i może być sterowany z poziomu aplikacji na smartfony "Smart Life - Smart Living". Aplikacja umożliwia monitorowanie i kontrolowanie jakości powietrza oraz zarządzanie wszystkimi funkcjami w czasie rzeczywistym. Dodatkowa funkcja kontroli rodzicielskiej, dezaktywuje przyciski na urządzeniu w wybranym czasie.

-

Dual Filter™ Technology Dual Filtr™ jest sercem oczyszczacza powietrza. Stanowi połączenie filtra HEPA (H12) i filtra z węglem aktywnym. Filtr HEPA usuwa z powietrza zanieczyszczenia, takie jak drobny pył, pyłki, wirusy i bakterie, a filtr z węglem aktywnym adsorbuje gazy obecne w powietrzu (nieprzyjemne zapachy, dym tytoniowy, formaldehyd, toluen, lotne związki organiczne itp.). Roger jest szczególnie polecany dla alergików, co potwierdza posiadany przez niego znak jakości ECARF.

-

Czujnik cząstek stałych i gazowych Dzięki dwóm czujnikom oczyszczacz powietrza Roger stale mierzy jakość powietrza i natychmiast wykrywa zanieczyszczenia, takie jak nieprzyjemne zapachy, lotne związki organiczne (LZO), drobny pył, pyłki, wirusy i bakterie.

-

Tryb nocny Wygaszane w trybie nocnym kontrolki led i cicha praca sprawiają, że urządzenie może skutecznie oczyszczać powietrze nie przerywając snu domownikom.

-

Jestem do Twoich usług

Filtry dostępne
w naszym sklepie online

Pamiętaj, że filtry w oczyszczaczu powietrza warto wymieniać przynajmniej raz do roku. O konieczności wymiany przypomni Ci także kontrolka na panelu sterowania. Na szczęście wszystkie filtry kupisz łatwo i od ręki w naszym sklepie online.

ZOBACZ

Usługa door-to-door
dla Państwa komfortu

W Stadler Form robimy wszystko, by zapewnić Ci najwyższe standardy obsługi na każdym etapie użytkowania. Jeśli więc Twój Roger wymaga specjalistycznej opieki serwisowej, skontaktuj się z nami. Odbierzemy go i dostarczymy z powrotem wprost pod Twoje drzwi.

ZOBACZ

Kontakt

Masz pytania?

Zadzwoń:
Z telefonów stacjonarnych:
801 800 160 *

Z telefonów komórkowych:
tel.: +48 58 778 95 90

* koszt połączenia jak za 1 impuls wg taryfy operatora

Lub napisz:
kontakt@stadler-form.pl

Nasi eksperci czekają na Twój kontakt
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9:00 do 17:00

AUTORYZOWANY
SERWIS CENTRALNY

DLF Sp. z o.o. - serwis
ul. Pucka 5, 81-036 Gdynia

tel. +48 58 781 43 63
kontakt@stadler-form.pl

Serwis czynny od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

Pragniemy uczynić urządzenia domowe lepszymi i piękniejszymi. Nieustannie poszukujemy innowacji technologicznych i projektujemy dla Ciebie. Robimy to z ogromną pasją i przyjemnością od 1998 roku. Nasze działania skupiają się na poprawie jakości powietrza i klimatu w pomieszczeniu. Wyposażamy wnętrza w wysokiej jakości urządzenia, które są doceniane za swój design i użyteczność. Nasze produkty zdobyły wiele międzynarodowych nagród i są dostępne w ponad 50 krajach całego świata.