Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo

Tabletki higienizujące - do nawilżaczy Stadler Form

69,00 zł
Kod: 72386
Biodegradowalne
Dla optymalnej higieny nawilżacza i nawilżacza z funkcją oczyszczania powietrza
Łatwe w użyciu, delikatne dla materiałów i bezzapachowe

Wysyłka jutro

Tabletki higienizujące

Utrzymuj nawilżacze w higienicznej czystości

  • Dla optymalnej higieny nawilżacza i nawilżacza z funkcją oczyszczania powietrza
  • Biodegradowalne
  • Łatwe w użyciu, delikatne dla materiałów i bezzapachowe

Informacje o produkcie tabletki higienizujące

Tabletki Higienizujące firmy Stadler Form zapewniają doskonałą higienę wody w nawilżaczu i nawilżaczu z funkcją oczyszczania powietrza. Nasze specjalnie opracowane tabletki produkowane w Szwajcarii rozpuszczają się bez śladu w wodzie i natychmiast zaczynają działać - nie wydzielając żadnego zapachu. Składniki pozostają aktywne nawet po codziennym dodawaniu świeżej wody, a 1 tabletka higienizująca gwarantuje higienicznie czystą wodę przez dwa tygodnie.

Łatwy w użyciu

Wystarczy dodać jedną tabletkę do zbiornika wody lub pojemnika na wodę nawilżacza lub nawilżacza z funkcją oczyszczania powietrza co dwa tygodnie i napełnić go wodą. I to wszystko: tabletka higienizująca rozpuści się bez śladu i wzbogaci powietrze w pomieszczeniu w higienicznie czystą wodę.

Produkt ze Szwajcarii

Durgol - szwajcarski specjalista w dziedzinie środków czyszczących - opracował tabletki higienizujące specjalnie dla Stadler Form. Co więcej, unikalne tabletki są produkowane w Szwajcarii.

Dobra przyjazność dla środowiska

Tabletki higienizujące ulegają biodegradacji. Rozkładają się naturalnie, nie pozostawiając żadnych pozostałości szkodliwych dla ludzi, zwierząt lub przyrody.

Zdrowe nawilżanie powietrza

Tabletki higienizujące zapewniają zdrową wilgotność przez cały rok, gwarantując optymalnie nawilżone i higieniczne powietrze dla Ciebie i Twoich bliskich.

Dane techniczne

Waga produktu 0.016 kg
Wymiary produktu 16 x 5 x 16 mm

Pliki do pobrania

Instrukcja użytkowania tabletek

Pobierz