Outletowe szaleństwo! Wysokie rabaty! Darmowa dostawa

Wentylatory

Wentylatory Stadler Form są niezbędne kiedy nadchodzi upalna pogoda. Również wszędzie tam, gdzie wymiana powietrza jest utrudniona, wentylator odpowiada za jego cyrkulację, zapobiegając zastojom, nieprzyjemnemu zapachowi i wrażeniu duchoty. Oferujemy wentylatory o różnej mocy i różnych możliwościach zastosowania – do pokoi, do biur i większych pomieszczeń.
×

Rodzaje wentylatorów - jakie są u nas dostępne?

Do dyspozycji klientów przygotowaliśmy wszystkie popularne kategorie wentylatorów dedykowanych zastosowaniom domowym i biurowym. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić tradycyjne urządzenie o stałym kierunku nadmuchu lub wybrać sprzęt z funkcją oscylacji (oscylacja dba o równomierne rozprowadzanie powietrza, w regularnych odstępach czasu zmieniając kierunek nawiewu). Możesz sięgnąć również po elegancki wentylator kolumnowy, stojący z pilotem, który stanie się atrakcyjnym elementem podstawowego wyposażenia każdego modnie urządzonego wnętrza. To sprzęt wyróżniające się smukłą konstrukcją, przeznaczony do ustawienia na podłodze, który oferujemy również w wersji z oscylacją. Dzięki dużej wydajności działania, cichej pracy i atrakcyjnej formie wykonania prezentowany sprzęt sprawdzi się zarówno w domu, jak i w zastosowaniach biurowych. Zamówisz u nas również mały wentylator biurkowy i specjalistyczne urządzenie do łazienki lub kuchni, które pomoże w usunięciu z wnętrza tego typu pomieszczeń nadmiaru wilgoci.

Jaki wentylator do pokoju i łazienki?

Do zastosowań domowych, do reprezentacyjnego salonu, sypialni lub pokoju dziecięcego, polecamy nowoczesne wentylatory z czujnikiem wilgotności, z nawilżaczem powietrza, które nie tylko poruszają powietrzem, ale także modyfikują jego skład (gdy powietrze jest suche, nawilżają je do pożądanego przez użytkownika poziomu). Przy wyborze tego typu sprzętu powinien liczyć się nie tylko jego wygląd, ale i głośność pracy - im mniej decybeli, tym lepiej. W pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza lepszym wyborem wydaje się inwestycja w profesjonalny wentylator łazienkowy. To sprzęt charakteryzujący się dużą wydajnością działania, na ogół nieco głośniejszy niż nowoczesny wentylator pokojowy, ale zapewniający możliwość szybkiego osuszenia powietrza. W zależności od potrzeb możesz sięgnąć po duży, stojący wentylator podłogowy lub zamówić jego mniejszą wersję biurkową o proporcjonalnie słabszej mocy - to sprzęt przeznaczony do stosowania w miejscu pracy, zapewniającą przyjemny chłód jedynie w niewielkim oddaleniu od urządzenia.