Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo

Wentylatory

Pamiętaj! Wentylator podłogowy i wentylator stojący Stadler Form to sprzęt dla osób, które stawiają na pełen komfort, estetyczny desing i nadzwyczajną wydajność. Urządzenia oferowane w tej kategorii pozwalają skutecznie zmienić temperaturę otoczenia, a także wpłynąć na wilgotność powietrza w pomieszczeniu (osuszając je). Zachęcamy do sprawdzenia dostępnego asortymentu i wyboru wariantu najlepszego dla Ciebie.

Przypominamy, że na wszystkie urządzenia Stadler Form otrzymasz gwarancję producenta. Poza samymi sprzętami posiadamy także trwałe elementy zamienne czy artykuły do konserwacji naszych wentylatorów i nie tylko. Warto zapoznać się kompleksowo z ofertą sklepu!

×

PROMOCJA
Zestaw Wentylator Stadler Form Leo, biały + aromatyzer Stadler Form Mia, chili red
469,00 zł
599,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
599,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 02.07.2024 r. - 06.08.2024 r.
Prezentacja 360
PROMOCJA
(41)
Wentylator Stadler Form Peter Leatherette
699,00 zł
999,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
999,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 02.07.2024 r. - 06.08.2024 r.
Prezentacja 360
PROMOCJA
(58)
Wentylator kolumnowy oscylacyjny Stadler Form Peter, biały
719,00 zł
899,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
799,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 02.07.2024 r. - 06.08.2024 r.
Prezentacja 360
PROMOCJA
(58)
Wentylator kolumnowy Stadler Form Peter, czarny
719,00 zł
899,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
799,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 02.07.2024 r. - 06.08.2024 r.

Wentylator podłogowy – kiedy warto go użyć?

Wentylatory Stadler Form są niezbędne kiedy nadchodzi upalna pogoda. Sprawdzą się również wszędzie tam, gdzie wymiana powietrza jest utrudniona. Wentylator odpowiada za cyrkulację mas powietrznych, zapobiegając zastojom, nieprzyjemnemu zapachowi i wrażeniu duchoty. Oferujemy wentylatory o różnej mocy i różnych możliwościach zastosowania – do pokoi, do biur i większych pomieszczeń.

Pamiętaj, że wentylator stojący jest stabilny i bezpieczny w użytkowaniu. W razie potrzeby zawsze możesz go przenieść i podłączyć tam, gdzie na dany moment jest to konieczne – niezależnie czy mówimy o pokoju dziecięcym, łazience, magazynie czy kuchni.

Wentylator podłogowy czy stojący - który wybrać na upały?

Tak naprawdę zarówno wentylator podłogowy, jak i wentylator stojący nadaje się na upały. Urządzenia dostępne w naszym sklepie są wydajne i skutecznie potrafią obniżyć temperaturę w określonym obszarze. Kupując wentylator zwracaj więc uwagę nie tyle na sposób jego ustawienia, a moc, jaką jest w stanie wygenerować oraz tryby pracy.

W przypadku pomieszczeń o zwiększonej estetyce i elegancji polecamy wentylator stojący typu kolumnowego. Duży wentylator podłogowy będzie nadawał się z kolei do większych pokoi lub pomieszczeń o charakterze gospodarczym, lub biurowym. Wybór należy jednak wyłącznie do Ciebie.

Rodzaje wentylatorów - jakie są u nas dostępne?

Do dyspozycji klientów przygotowaliśmy wszystkie popularne kategorie wentylatorów dedykowanych zastosowaniom domowym i biurowym. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić tradycyjne urządzenie o stałym kierunku nadmuchu lub wybrać sprzęt z funkcją oscylacji (oscylacja dba o równomierne rozprowadzanie powietrza, w regularnych odstępach czasu zmieniając kierunek nawiewu).

Możesz sięgnąć również po elegancki wentylator kolumnowy, stojący z pilotem, który stanie się atrakcyjnym elementem podstawowego wyposażenia każdego modnie urządzonego wnętrza. To sprzęt wyróżniające się smukłą konstrukcją, przeznaczony do ustawienia na podłodze, który oferujemy również w wersji z oscylacją. Dzięki dużej wydajności działania, cichej pracy i atrakcyjnej formie wykonania prezentowany sprzęt sprawdzi się zarówno w domu, jak i w zastosowaniach biurowych. Zamówisz u nas również mały wentylator biurkowy i specjalistyczne urządzenie do łazienki lub kuchni, które pomoże w usunięciu z wnętrza tego typu pomieszczeń nadmiaru wilgoci.

Jaki wentylator do pokoju i łazienki?

Do zastosowań domowych, do reprezentacyjnego salonu, sypialni lub pokoju dziecięcego, polecamy nowoczesne wentylatory, oparte na technologii takiej jak tryb Natural Breeze (do stymulacji naturalnych warunków wietrznych). Pamiętaj, że przy wyborze tego typu sprzętu powinien liczyć się nie tylko jego wygląd, ale i głośność pracy - im mniej decybeli, tym lepiej.

W pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza lepszym wyborem wydaje się inwestycja w profesjonalny wentylator łazienkowy. To sprzęt charakteryzujący się dużą wydajnością działania, na ogół nieco głośniejszy niż nowoczesny wentylator pokojowy, ale zapewniający możliwość szybkiego osuszenia powietrza. W zależności od potrzeb możesz sięgnąć po duży, stojący wentylator podłogowy lub zamówić jego mniejszą wersję biurkową o proporcjonalnie słabszej mocy - to sprzęt przeznaczony do stosowania w miejscu pracy, zapewniającą przyjemny chłód jedynie w niewielkim oddaleniu od urządzenia.