Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo

Codzienny bohater 2 w 1

Nawilżacze z funkcją oczyszczania powietrza Stadler Form

Oczyszczacze powietrza to urządzenia typu 2 w 1. Stanowią połączenie nawilżacza i oczyszczacza powietrza w jednym, tworząc idealny klimat w pomieszczeniach, gdy powietrze w nich jest suche i zanieczyszczone. Podczas nawilżania zanieczyszczenia są wypłukiwane z powietrza i jednocześnie emitowane jest z powrotem do pomieszczenia tylko czyste, optymalnie nawilżone powietrze.
Oczyszczacze powietrza i nawilżacze to dwa zupełnie różne urządzenia. Podczas gdy nawilżacz nawilża nadmiernie suche powietrze, oczyszczacz powietrza za pomocą systemu filtrów filtruje z powietrza zanieczyszczenia takie jak cząstki stałe, pyłki, drobny kurz, wirusy, bakterie i sierść zwierząt, a także gazy i nieprzyjemne zapachy. Nawilżacz z funkcją oczyszczania powietrza łączy obie te funkcje.
Problem: suche i zanieczyszczone powietrze
Powód: Zbyt suche powietrze
Rozwiązanie: Zwalcz dwa problemy dzięki nawilżaczowi z funkcją oczyszczania powietrza
Ulepsz codzienne życie dzięki nawilżaczowi z funkcją oczyszczania powietrza
Twoi współlokatorzy
3 wskazówki dotyczące zakupu nawilżacza z funkcją oczyszczania powietrza

Problem

Suche i zanieczyszczone powietrze

Aby uzyskać dobrą, zdrową jakość powietrza w pomieszczeniach musi być ono czyste i optymalnie nawilżone. Jeśli klimat wewnętrzny jest wyprowadzony z równowagi z powodu dużego zanieczyszczenia lub zbyt suchego powietrza, może to mieć negatywny wpływ na zdrowie, samopoczucie i osobistą wydajność.

Objawy spowodowane złym klimatem w pomieszczeniach

Zły klimat w pomieszczeniach może wywołać objawy chorobowe u osób osłabionych przez współistniejące schorzenia. Jednak regularne spędzanie czasu w pomieszczeniach, w których jest słabej jakości suche powietrze, może mieć również negatywny wpływ na osoby zdrowe.

Objawy spowodowane złym stanem powietrza

  • Zmęczenie
  • Kiepski sen
  • Trudności z koncentracją
  • Wysuszone błony śluzowe
  • Podrażnione oczy
  • Suchy kaszel
  • Osłabiony system odpornościowy

Powód

Zbyt suche powietrze

Bakterie i wirusy dłużej pozostają w suchym powietrzu, ponieważ dłużej trwa ich wiązanie przez cząsteczki wody i sprowadzanie do poziomu gruntu. W rezultacie wdychamy ich więcej. Wilgotność względną mierzy się za pomocą higrometru. Jeśli wartość jest stale poniżej 40%, powietrze jest zbyt suche i czas coś z tym zrobić.

Zanieczyszczone powietrze w pomieszczeniach

Efektywnego poziomu zanieczyszczenia nie da się zmierzyć. Jeśli jednak w danym pomieszczeniu nie ma specjalnej wentylacji, można przyjąć, że powietrze w pomieszczeniach jest zanieczyszczone. Źródła zanieczyszczeń mają różny charakter i mogą pochodzić zarówno od samych ludzi (włosy i płatki skóry), jak i ze świata zewnętrznego (spaliny i pyłki), w postaci zanieczyszczeń pyłowych i gazowych

Rozwiązanie

Zwalcz dwa problemy dzięki nawilżaczowi z funkcją oczyszczania powietrza

Połączenie nawilżacza i oczyszczacza powietrza w jednym urządzeniu, realizuje jednocześnie dwie funkcje. W ten sposób zapewnia, że korzystasz z optymalnego powietrza w pomieszczeniach w jednym kroku, bez konieczności dbania o dwa urządzenia. Ułatw sobie życie dzięki bohaterowi 2 w 1 marki Stadler Form

 

Jak działa nawilżacz z funkcją oczyszczania powietrza

W urządzeniu powietrze jest zasysane przez zestaw tarcz, które obracają się w wodzie. W zbiorniku wodnym cząsteczki, pyłki, drobny kurz, bakterie, wirusy i sierść zwierząt są wypłukiwane z powietrza, a jednocześnie powietrze pochłania wilgoć. Czyste nawilżone powietrze jest następnie emitowane ponownie do pomieszczenia. Tak więc oczyszczacz powietrza spełnia zadania obu swoich rówieśników: oczyszczaczy powietrza i nawilżaczy. Oczywiście, oczyszczacze powietrza muszą być regularnie czyszczone, ponieważ posiadają system zbiorników na wodę. Jest to jednak szybka i łatwa czynność.

Happy Faces

Ulepsz codzienne życie dzięki nawilżaczowi z funkcją oczyszczania powietrza

Dłuższa koncentracja

Lepszy sen

Pozostań zdrowy

Zyskaj zdrowy blask

Pozwala chorym na alergię swobodnie oddychać

Baw się radośnie

Nawilżacz i oczyszczacz powietrza 2 w 1

Zestaw dysków i tacę na wodę można myć w zmywarce

Praktyczny zbiornik na wodę o pojemności 3,2 litra

George nawilżacz powietrza z funkcją oczyszczania powietrza

Technologia Stadler Form pod lupą


Zasilacz o niskim zużyciu energii
Zobacz produkt

Design dla Twojego domu

Twoi współlokatorzy

Nawilżacz z funkcją oczyszczacznia Stadler Form George

Nawilżacz z funkcją oczyszczacznia Stadler Form Robert

3 wskazówki dotyczące zakupu nawilżacza z funkcją oczyszczania powietrza

Wilgotność względną w pomieszczeniu można zmierzyć za pomocą higrometru, który powinien być ustawiony na podwyższonej powierzchni na środku pomieszczenia, z dala od drzwi lub okien. Jeśli przeniesiesz higrometr w inne miejsce, czujnik będzie potrzebował kilku minut, aby dostosować się do temperatury. Zalecana wartość wilgotności względnej wynosi od 40% do 60%.
Od wielkości pomieszczenia będzie zależało, jakiego urządzenia potrzebujesz. Dlatego należy znać wielkość pomieszczenia, w którym będzie używana myjka. Powierzchnia pomieszczenia jest obliczana przez pomnożenie długości i szerokości pomieszczenia (np. 5 x 6 metrów = 30 m2). Jeśli drzwi są stale otwarte, trzeba będzie dodać powierzchnię kolejnego pomieszczenia. Objętość pomieszczenia określa się mnożąc wysokość pomieszczenia przez jego powierzchnię (30 m2 x 2,5 metra = 75 m3). W przypadku domów o minimalnym zapotrzebowaniu na energię z kontrolowaną wentylacją należy podwoić wielkość pomieszczenia.
Ponieważ te urządzenia mają system zbiorników wodnych, regularne czyszczenie jest koniecznością. Im łatwiejszy do utrzymania jest zbiornik na wodę i zestaw dysków, tym łatwiejsze i szybsze będzie czyszczenie. W przypadku niektórych urządzeń, takich jak George od Stadler Form, można nawet wkładać poszczególne części do zmywarki. Warto więc przyjrzeć się konserwacji przed dokonaniem zakupu.

Mobilny aromatyzer z efektem świecy

Ekonomiczny nawilżacz ewaporacyjny