Oczyszczacze powietrza

Nowoczesny oczyszczacz powietrza to jedno z najpopularniejszych urządzeń ostatnich lat. Zainteresowanie nie wynika tylko z mody, ale również z pogarszającej się jakości powietrza. Oczyszczacz powietrza, jaki oferujemy na Stadler Form, skutecznie je filtruje, a tym samym pozbawia niebezpiecznych dla zdrowia zanieczyszczeń oraz zapachów. Warto więc umieścić tego typu urządzenia wszędzie tam, gdzie przebywamy najczęściej i najdłużej. Oczyszczacze powietrza wykorzystują działanie różnych filtrów, dzięki temu mogą skutecznie zmieniać atmosferę wokół nas. Warto dobrać urządzenie do swoich potrzeb oraz wielkości przestrzeni.

Oczyszczacze powietrza dla alergików

Oddychanie i cieszenie się świeżym powietrzem powinno być możliwe w każdym domu - i to nie tylko w szwajcarskich górach. Oczyszczacze powietrza sprawiają, że powietrze wolne jest od cząstek zanieczyszczeń, pyłków, alergenów, nieprzyjemnych zapachów i lotnych związków organicznych (LZO). Alergicy najbardziej odczuwają ograniczenia w ich codziennym życiu, gdy powietrze nie jest tak czyste, jak być powinno. Dzięki oczyszczaczowi powietrza Stadler Form mogą doświadczyć trwałej poprawy jakości życia i … oddychać głęboko. Istnieją różne technologie oczyszczania, które mają ten sam cel: usuwanie zanieczyszczeń z powietrza. Można zastosować filtry HEPA lub filtry elektrostatyczne; filtry węglowe są skuteczne w usuwaniu nieprzyjemnych zapachów i lotnych związków organicznych. Oczyszczacze powietrza są skuteczne w sypialniach, pokojach dziecięcych, kuchniach, salonach i biurach. Alternatywnie można też użyć nawilżacza z funkcją oczyszczania powietrza.

Świeże powietrze każdego dnia!

Elektryczne urządzenia do oczyszczania powietrza to sprzęt, który sprawdzi się w każdym domu, nie tylko w mieszkaniach alergików. Wyposażony w kilka systemów filtracji, w tym filtr węglowy, nowoczesny oczyszczacz powietrza umożliwi wychwycenie lotnych związków zapachowych, tym samym zapewni możliwość pozbycia się z wnętrza domu wszelkich nieprzyjemnych zapachów. Filtry węglowe mają zdolność do absorpcji różnorodnych związków chemicznych, w tym substancji zapachowych. Ich stosowanie w oczyszczaczach powietrza pozwala na szybkie pozbycie się z wnętrza mieszkania drażniącego zapachu dymu papierosowego, lotnych związków organicznych, formaldehydu (aldehyd mrówkowy) czy toluenu. Urządzenia Stadler Form, takie jak oczyszczacze Victor, wyposażone są dodatkowo w dozownik zapachów, który pozwala wprowadzić do wnętrza mieszkania ulubioną nutę zapachową. Wystarczy odrobina olejku zapachowego. Nowoczesny oczyszczacz powietrza wpłynie nie tylko na poprawę komfortu życia, ale stanie się również ciekawym elementem dekorującym wnętrze domu. Zamów jedno z naszych urządzeń!

Pomóż mi wybrać oczyszczacz powietrza