Outletowe szaleństwo! Wysokie rabaty! Darmowa dostawa

Termowentylatory

Odpowiednio dobrany wentylator umożliwia pełną regulację temperatury w taki sposób, aby dostosować ją do panujących warunków pogodowych za oknem. W asortymencie naszego sklepu Stadler Form znajdziesz wysokiej klasy termowentylatory ceramiczne, które zachwycają wydajnością i niebanalnym wyglądem.

Pamiętaj, że nasz termowentylator nie przypomina w niczym zwykłego, marketowego wentylatora. Urządzenie ma wszechstronne zastosowanie i dostosowuje się do wymagań użytkownika np. pod względem określonej temperatury. Wszystkie termowentylatory ceramiczne wykonane są w oparciu o wyselekcjonowane podzespoły, na bazie perfekcyjnie dopasowanej technologii (np. posiadają ceramiczny panel grzejny PTC). Mają wiele funkcji i na pewno poprawią komfort życia w biurowcach czy w domu, wydajnie pracując przez wiele lat.

×

PROMOCJA
Brak ocen
Termowentylator Stadler Form - Sam Little, biały
399,00 zł
449,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
449,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 04.12.2023 r. - 08.01.2024 r.
PROMOCJA
Zestaw Termowentylator Stadler Form Anna, czarny + Anna big, czarny
899,00 zł
1 199,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
1 199,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 04.12.2023 r. - 08.01.2024 r.
PROMOCJA
Zestaw Termowentylator Stadler Form Anna, biały + Anna big, biały
899,00 zł
1 199,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
1 199,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 04.12.2023 r. - 08.01.2024 r.

Termowentylatory – poznaj ich szerokie możliwości

Termowentylatory Stadler Form to bardzo praktyczne, przenośne urządzenie grzewcze. Zapewniają one ciepło wszędzie tam, gdzie nie da się lub nie można włączyć ogrzewania centralnego. Dzięki zaawansowanym technologiom ich użytkowanie jest bardzo bezpieczne. Przykładem może być grzejnik termowentylator Stadler Form Anna. Ten grzejnik elektryczny łączy wyjątkowy design z unikalną technologią Adaptive Heat™. Urządzenie zapewnia cichą pracę. Przyda się w wyjątkowo zimne dni do ogrzania łazienki czy pokoju dziecięcego. Idealnie sprawdza się także latem, generując chłodną i przyjemną bryzę dzięki systemowi wyłączającemu element grzewczy.

Z kolei termowentylator oscylacyjny Stadler Form Paul to nie tylko najwyższa jakość wykonania i piękne wzornictwo, ale także niezrównana skuteczność działania. Paul pracuje w trybie oscylacyjnym. Dzięki temu zimą grzeje, a latem chłodzi - bez konieczności ciągłej regulacji. Jest urządzeniem wielofunkcyjnym, którym możemy sterować za pomocą pilota. Wszystkie termowentylatory zostały wyposażone w technologie zabezpieczeń przed przegrzaniem, dzięki którym grzejnik elektryczny wyłączy się automatycznie.

Nasze termowentylatory można wykorzystać w łazience, kuchni czy pomieszczeniach użytkowych, o szerokim przeznaczeniu. Umożliwiają zmianę temperatury w wilgotnej przestrzeni, dostosowując parametry do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Stylowy termowentylator do domu lub biura.

Dysponujemy szerokim asortymentem sprzętu grzewczego i chłodzącego, wyróżniającego się nowoczesnym designem i wysoką sprawnością działania. Ich możliwości idealnie i efektywnie sprawdzą się w ogrzewaniu niewielkich pomieszczeń mieszkalnych lub użytkowych, takich jak biura. Nasze termowentylatory dostępne w kilku atrakcyjnych wariantach kolorystycznych. Dzięki temu dopasujesz je do stylu pomieszczenia.

Każda „farelka” może działać jak tradycyjny wentylator lub element grzewczy. To sprzęt wyposażony w termostat i system regulacji temperatury grzania, o smukłej konstrukcji i atrakcyjnym designie, doskonale wpisującym się w potrzeby wielu współczesnych aranżacji. Co ważne, prezentowane urządzenia charakteryzują się dość cichą pracą, dzięki czemu nie przeszkadzają w codziennych zajęciach.

Pamiętaj o tym, że termowentylatory ceramiczne wykorzystasz nie tylko jak biurowe urządzenia czy domowe termowentylatory łazienkowe. Urządzenia te sprawdzą się również w punktach użytku publicznego takich jak sklepy, galerie handlowe, punkty obsługi klienta i wiele innych. Zachęcamy do zakupu i podkreślamy, że wszystkie sprzęty z asortymentu naszego sklepu są w pełni bezpieczne dla użytkowników i trwałe, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Wszystkie posiadają gwarancję jakości.