Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo

Przyjemne orzeźwienie

Wentylatory Stadler Form

Wentylator wytwarza wiatr poprzez cyrkulację powietrza w pomieszczeniu. Wiatr ten ma przyjemny efekt chłodzący na naszą skórę. Istnieją różne rodzaje wentylatorów, które spełniają różne wymagania. Wentylatory firmy Stadler Form zapewnią Ci odświeżenie, którego potrzebujesz, niezależnie od tego, jak gorąco może być.
Problem: Nieprzyjemny upał
Przyczyna: Wzrost temperatury
Rozwiązanie: Chłodzenie za pomocą wentylatora Stadler Form
Rodzaje wentylatorów
Wentylator zapewnia orzeźwienie
Twoi współlokatorzy


Problem

Nieprzyjemny upał

Wysokie temperatury wpływają na nas wszystkich w różny sposób. Podczas gdy niektórzy ludzie uwielbiają upały, inni uważają je za nieprzyjemne i powodują, że się pocą. Ciepło narasta i zaczynamy mieć trudności z koncentracją, czujemy się zmęczeni i ospali. Tęsknimy za ochłodzeniem.


Przyczyna

Wzrost temperatury

Gdy wzrasta temperatura, powietrze w pomieszczeniach szybko staje się gorące i lepkie. W małych pomieszczeniach, sypialniach, biurach i mieszkaniach na poddaszu może się ono gromadzić i powodować nieprzyjemne uczucie duchoty, utrudniając oddychanie.


Rozwiązanie

Chłodzenie za pomocą wentylatora Stadler Form

Doskonałym rozwiązaniem jest wentylator. W przeciwieństwie do klimatyzacji, można go ustawić w dowolnym miejscu i nie schładza on sztucznie powietrza, minimalizując ryzyko przeziębienia, a jednocześnie zapewniając uczucie świeżości. Dzięki wentylatorom Stadler Form możesz zachować zimną krew niezależnie od tego, jak bardzo wzrasta temperatura.

Rodzaje wentylatorów

Istnieją różne rodzaje wentylatorów z szeroką gamą funkcji, aby zaspokoić indywidualne potrzeby i zapewnić optymalne odświeżenie.

Wentylatory stojący

Wentylatory stojące mają regulowaną wysokość i kołyszą się (oscylują) z boku na bok, zwiększając ruch powietrza, a tym samym bardziej Cię chłodząc. Wentylatory pedałowe są idealne, jeśli potrzebujesz świeżego powietrza na wyższym poziomie.

Wentylator podłogowy

Wentylatory podłogowe stoją na podłodze i zazwyczaj skupiają się na cyrkulacji większych ilości powietrza, tworząc silny wiatr w pomieszczeniu. Wentylatory podłogowe idealnie potrzebują trochę przestrzeni wokół nich, aby wykonać do najlepszych swoich możliwości.

Wentylatory kolumnowe

Wentylatory kolumnowe są smukłe, więc zajmują bardzo mało miejsca. Posiadają również więcej cech technicznych, co oznacza, że mogą wytworzyć dowolną siłę wiatru, zgodnie z osobistymi wymaganiami dotyczącymi chłodzenia. Są one idealne do użytku w biurze lub sypialni.

Wentylator biurkowy

Wentylatory biurkowe nadają się do małych pomieszczeń, są kompaktowe i poręczne oraz zapewniają selektywne chłodzenie w postaci orzeźwiającej bryzy. Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy w domu, wentylator stołowy może zapewnić przyjemne orzeźwienie również w miejscu pracy.

Wentylatory 3D - Cyrkulatory

Wentylatory 3D cyrkulują powietrze w każdym kierunku i wymiarze, ponieważ posiadają funkcję pionowego i poziomego obrotu, które można nawet łączyć. Są to prawdziwie wszechstronne urządzenia, co czyni je idealnym wyborem w wielu sytuacjach.

Happy Faces

Wentylator zapewnia orzeźwienie

Dobrze się wyśpij

Relaksująca bryza, która pomoże Ci zasnąć.

Poczuj się odświeżony i zrelaksowany

Ciesz się latem

Skoncentruj się na swojej pracy

Ochłodź się w dobrym stylu

Design dla Twojego domu

Twoi współlokatorzy

Wentylator Stadler Form Peter

Wentylator

Wentylator Stadler Form Leo

Wentylator

Wentylator Stadler Form Tim

Wentylator

 

Wskazówki dotyczące zakupu wentylatora

Cichy wicher

Odświeża wszystko wokół!