Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo

Akcesoria

W naszym asortymencie posiadamy różnego rodzaju akcesoria Stadler Form, które umożliwiają zwiększenie skuteczności pracy nawilżaczy i oczyszczaczy, które także mamy w ofercie. Ich działanie odpręża, poprawia samopoczucie i wspiera zdrowie osób, które przebywają w pobliżu dostępnych u nas olejków czy podobnych akcesoriów.

Olejki eteryczne czy filtry do nawilżaczy powietrza pełnią zróżnicowaną rolę w procesie określenia parametrów w określonym pokoju. Olejki do nawilżacza powietrza odpowiadają za poprawę aromatu zapachowego, zmniejszając stres, napięcie i ułatwiając oddychanie. Z kolei filtry powietrza zatrzymują zanieczyszczenia i skutecznie oczyszczają powietrze.

×

Olejki do nawilżacza powietrza i akcesoria – postaw na najlepsze produkty do naszych urządzeń

Różnorodne akcesoria do nawilżaczy u oczyszczaczy pozwalają codziennie dbać o jakość powietrza w domu, w biurze czy też w przestrzeni użytkowej. Tym samym dbają o komfort oraz zdrowie. Wiele z nich jest niezbędnych do prawidłowego działania urządzeń, a inne zwiększają ich skuteczność, dbają o higieniczną czystość, a także wprowadzają aromaterapię.

W dostępnym u nas asortymencie posiadamy takie akcesoria Stadler Form jak olejki eteryczne w wielu wersjach zapachowych. Dostępne są warianty o przyjemnym aromacie drewna, lawendy, cytrusów lub sosny. Mogą działać kojąco, pobudzająco i relaksująco. Ich skład oparty jest na ekstraktach, które nie podrażniają astmatyków czy alergików. Prezentowane olejki do nawilżaczy powietrza możesz dopasować do działających w pomieszczeniu urządzeniach marki Stadler Form.

Oferujemy również skuteczne filtry do nawilżaczy powietrza. Sprzedajemy np. filtry odkamieniające (zmniejszające osadzanie kamienia na płycie grzewczej), wymienne filtry z węgla kamiennego oraz kostki uzdatniające wodę. Pamiętaj, że filtry powietrza należy wymieniać średnio co 2-3 miesiące, aby zapewnić sprzętom pełną wydajność.

Filtry i akcesoria do oczyszczaczy i nawilżaczy

W jaki sposób wymienisz filtry czy inne akcesoria? Cały proces jest bardzo prosty. Wystarczy podążać za wytycznymi z instrukcji obsługi. Do kompleksowego konserwowania i wymiany elementów eksploatacyjnych w naszych nawilżaczach nie musisz wzywać wyspecjalizowanego serwisu. Z pewnością poradzisz z tym sobie samodzielnie.

W każdym wariancie doskonale wpisują się w potrzeby użytkowników oraz w specyfikę danego sprzętu. Dzięki temu może ono wydajnie i skutecznie działać zarówno wtedy, gdy korzysta się z niego okazjonalnie, jak i regularnie. W zależności od sposobu eksploatacji oraz zanieczyszczenia powietrza trzeba regularnie wymieniać filtry do oczyszczania powietrza. Warto również sprawdzić wymagania producenta w tej materii. Dbanie o poprawne działanie wszystkich elementów oczyszczaczy i nawilżaczy wpłynie na wydajność urządzeń oraz sprawi, że będą one codziennie dbać o zdrowie i komfort wszystkich użytkowników.

To oczywiście nie wszystko, co mamy dla Klientów. W naszym bogato wyposażonym sklepie posiadamy kule zapachowe o przyjemnym aromacie, kompletny zestaw akcesoriów do nawilżaczy oraz antybakteryjne filtry zwiększające jeszcze możliwości poszczególnych urządzeń.

Przypominamy, że nasze produkty spełniają surowe kryteria jakości i są dopuszczone do bezpiecznej sprzedaży na terenie Unii Europejskiej. Ich jakość potwierdzają prowadzone przez nas badania, a także gwarancja, którą dajemy. Dzięki temu możesz spokojnie korzystać ze swoich sprzętów, bez obaw o efektywność ich pracy, a także wpływ na Twoje zdrowie.

Prezentowane akcesoria są oryginalne i nie wpływają np. na utratę gwarancji posiadanych przez Ciebie urządzeń. Są perfekcyjnie dopasowane i zapewniają bezpieczną, wydajną pracę nawet przy sporej intensywności działania.

W razie ewentualnych pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji. Możemy pomóc dobrać odpowiednie olejki do nawilżacza powietrza oraz filtry powietrza, uwzględniając posiadany przez Ciebie model urządzenia. Jesteśmy pewni, że wspólnie znajdziemy coś, co będzie dopasowane do Twoich potrzeb.