Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo

Lepsze powietrze

Oczyszczacze powietrza Stadler Form

Oczyszczacze powietrza filtrują powietrze i uwalniają je od cząsteczek, pyłków, wirusów i innych zanieczyszczeń. Systemy oczyszczania powietrza oczyszczają powietrze w pomieszczeniu i zapewniają lepsze samopoczucie. Jeśli oczyszczacz powietrza posiada również filtr z węglem aktywnym, zostaną również usunięte nieprzyjemne zapachy, lotne związki organiczne i inne gazy. Oddychaj zdrowym powietrzem każdego dnia dzięki oczyszczaczowi powietrza firmy Stadler Form.
Problem: Obciążenie fizyczne
Przyczyna: Zanieczyszczone powietrze w pomieszczeniach
Rozwiązanie: Oczyszczacze powietrza Stadler Form zapewniają czyste powietrze
4 wskazówki dotyczące zakupu właściwego oczyszczacza powietrza
Design dla czystego powietrza

Problem

Obciążenie fizyczne

Podczas gdy zanieczyszczenia w powietrzu wewnętrznym są praktycznie niemożliwe do zauważenia, nadal powodują problemy zdrowotne dla wielu osób, a alergicy w szczególności są dotknięci złą jakością powietrza w ich codziennym życiu. Wdychanie zanieczyszczonego powietrza może wywołać reakcje fizyczne u wszystkich ludzi.


Objawy spowodowane zanieczyszczonym powietrzem

Możliwe objawy, które mogą być spowodowane zanieczyszczonym powietrzem to: zmęczenie, trudności z koncentracją, zwiększona podatność na grypę i infekcje wirusowe, katar sienny i alergia na kurz lub roztocza.

Objawy spowodowane przez alergie

  • Zmęczenie  
  • Swędzący, zatkany nos  
  • Potrzeba kichania  
  • Łzawiące oczy  
  • Drapiące i spuchnięte gardło  
  • Kaszel  
  • Duszność i ataki astmy  
  • Ucisk w klatce piersiowej  
  • Pokrzywka  
  • Wysypka

Przyczyna

Zanieczyszczone powietrze w pomieszczeniach

W dzisiejszych czasach aż 90% czasu spędzamy w pomieszczeniach zamkniętych. Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), powietrze wewnątrz jest 2-5 razy bardziej zanieczyszczone niż to na zewnątrz. Tak więc nawet w zamkniętych pomieszczeniach, zanieczyszczenie powietrza może być ogromnym obciążeniem dla organizmu.

Rozwiązanie

Oczyszczacze powietrza zapewniają czyste powietrze

Oczyszczacze powietrza zapewniają, że powietrze w pomieszczeniach jest czyste i zdrowe. Usuwają one zanieczyszczenia z powietrza za pomocą systemu filtrów. Nasze Rogery posiadają filtr HEPA, natomiast Viktor ma system filtrów HPP. Oczyszczacze powietrza Stadler Form posiadają również filtry z węglem aktywnym, które również usuwają zapachy z powietrza. Dzięki Stadler Form Ty i Twoi bliscy możecie głęboko oddychać.

Jakie zanieczyszczenia filtrują z powietrza oczyszczacze powietrza Stadler Form

Happy Faces

Oczyszczacze powietrza poprawiają samopoczucie

Chronią przed wirusami

Czyste powietrze pozwala głęboko oddychać

Poprawiają witalność i koncentrację

Sprawia, że powietrze ma lepszy zapach dla małych nosków

Bild5

Bild6

Zmywalny tekstylny filtr wstępny

Podwójny filtr (HEPA i węgiel aktywny)

Możliwość sterowania za pomocą aplikacji na smartfona

Oczyszczacz powietrza Roger

Technologia Stadler Form pod lupą


Z wyczuciem osiągamy czystsze powietrze!
Zobacz produkt

4 wskazówki dotyczące zakupu właściwego oczyszczacza powietrza

Urządzenie, którego potrzebujesz, będzie zależało od wielkości Twojego pokoju. Im większe pomieszczenie, tym bardziej wydajne musi być urządzenie. Jednym ze sposobów na określenie mocy urządzenia jest wartość współczynnika dostarczania czystego powietrza (CADR), który wskazuje ilość wytwarzanego czystego powietrza. Zatem im większe pomieszczenie, tym wyższa będzie musiała być wartość CADR. Wielu producentów podaje również odpowiednią liczbę m2.

Do wyboru są dwa rodzaje technologii: filtry HEPA i filtry elektrostatyczne. Podczas gdy oba filtrują cząsteczki, wirusy, pyłki i inne zanieczyszczenia z powietrza, różnica między nimi leży w sposobie ich konserwacji. Filtr HEPA musi być regularnie wymieniany. Filtr elektrostatyczny trzeba będzie regularnie czyścić.

Tylko filtry z węglem aktywnym mogą usunąć z powietrza nieprzyjemne zapachy i gazy. Oczyszczacz powietrza BEZ filtra z węglem aktywnym nie może niezawodnie i skutecznie usuwać nieprzyjemnych zapachów i gazów z powietrza. Im cięższy filtr, tym więcej jest w nim węgla aktywnego i tym skuteczniej będzie on w stanie pochłaniać zapachy i gazy z powietrza.

Warto przyjrzeć się liczbie decybeli, jaką będzie wytwarzać urządzenie, zwłaszcza jeśli oczyszczacz powietrza będzie używany w salonie, sypialni lub biurze. Oczyszczacze powietrza powinny być pozostawione włączone przez cały czas, ponieważ tylko w ten sposób mogą skutecznie oczyszczać powietrze. Korzystne jest, aby urządzenie działało cicho na niskim ustawieniu, aby nie przeszkadzało Ci w dobrym śnie.

 

Porady dotyczące zakupu oczyszczacza powietrza

Nasze urządzenia zapewniają zdrowy klimat w pomieszczeniach, w których jest znacznie mniej cząsteczek, wirusów, bakterii, nieprzyjemnych zapachów i innych zanieczyszczeń w powietrzu.

Design dla czystego powietrza

Twoi współlokatorzy

Oczyszczacz powietrza Stadler Form Viktor

Oczyszczacz powietrza Stadler Form Roger 2

Oczyszczacz powietrza Stadler Form Roger big 2