Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo

Przytulnie i ciepło

Termowentylatory Stadler Form

Termowentylatory wykorzystują druciane lub ceramiczne elementy grzewcze do wytwarzania ciepła, które następnie jest rozprowadzane za pomocą zintegrowanego wentylatora. Mogą one ogrzewać wybrany obszar lub większą przestrzeń, w zależności od termowentylatora. Termowentylatory Stadler Form posiadają zabezpieczenie przed przechyleniem i przegrzaniem dla zwiększenia bezpieczeństwa. Ciesz się ciepłym powietrzem w zimne dni bez obaw, dzięki termowentylatorowi firmy Stadler Form.
Problem: Zimne stopy
Przyczyna: Pomieszczenia z niewielkim ogrzewaniem
Rozwiązanie: Mobilne ogrzewanie
Termowentylatory Stadler Form zapewnią Ci ciepło
Twoi współlokatorzy
Wskazówki dotyczące zakupu termowentylatora Stadler Form

Problem

Zimne stopy

Nasze dłonie i stopy to często pierwsze części ciała, które odczuwają chłód. Szczególnie w okresie przejściowym, ale także w pomieszczeniach z niewielkim lub żadnym ogrzewaniem, takich jak biura, strychy, magazyny czy pokoje hobby, często robi się zimno, co uniemożliwia skupienie się na wykonywanej pracy, a nawet kończy się tym, że się przeziębiamy.

Przyczyna

Pomieszczenia z niewielkim ogrzewaniem

Podczas zimnych miesięcy roku często okazuje się, że biura są zimne. To samo dotyczy piwnic, pokojów hobby lub pomieszczeń, które nie są zbyt często używane. Dzieje się tak dlatego, że zazwyczaj nie są one ogrzewane przez cały rok lub mają niewielkie zbyt małe grzejniki.

 

Okres przejściowy

W okresie przejściowym (jesień/wiosna) często nie ma jeszcze czasu na włączenie centralnego ogrzewania lub zostało ono już wyłączone - a my marzniemy. To właśnie wtedy musimy zadbać o przytulność naszych domów i ogrzać się - a najlepszym sposobem na to jest termowentylator firmy Stadler Form.

Rozwiązanie

Mobilne ogrzewanie

Jeśli centralne ogrzewanie nie wystarcza, termowentylator może wytworzyć potrzebny zastrzyk ciepła. Na przykład pracownik, który marznie w biurze na otwartym planie, może użyć tego oddzielnego źródła ciepła, aby ogrzać swoje stopy bez przeszkadzania kolegom. Mama maluszka może też zapewnić odrobinę dodatkowego ciepła, aby dziecko nie zmarzło podczas przewijania.

Happy Faces

Termowentylatory Stadler Form zapewnią Ci ciepło

Ciepłe stopy

Ciesz się komfortem

Przytulnie i ciepło

Głęboki relaks

Większe zadowolenie

Bild6

Design dla zimnych miejsc

Twoi współlokatorzy

Termowentylator Stadler Form Anna big

Termowentylator Stadler Form Anna

Termowentylator Stadler Form Anna little

Termowentylator Stadler Form Paul

Wskazówki dotyczące zakupu termowentylatora Stadler Form

Istnieje termowentylator odpowiadający wszelkim potrzebom. Aby upewnić się, że wybierzesz ten właściwy dla siebie, warto przed rozpoczęciem pracy dokładnie określić, czego potrzebujesz. Nasza najważniejsza rada: zawsze zwracaj uwagę na bezpieczeństwo i kupuj tylko urządzenia z zabezpieczeniem przed przegrzaniem i przechyleniem.

Nie wszystkie termowentylatory nadają się do każdego rozmiaru pomieszczenia. Upewnij się, że wiesz, ile metrów kwadratowych chcesz, aby urządzenie ogrzewało i dowiedz się, który termowentylator jest odpowiedni dla Twoich potrzeb przed dokonaniem zakupu. Z reguły producenci opierają się na wysokości pomieszczenia wynoszącej 2,5 m.
Grzejnik nadaje się do zastosowania w wielu miejscach, takich jak salon, pokój dziecięcy, kuchnia, łazienka, gabinet, garaż, pokój hobby, campervan, domek letniskowy lub nawet w przypadku awarii centralnego ogrzewania. Należy pamiętać, że ochrona IP21 (ochrona przed rozpryskami) jest konieczna w przypadku używania grzejnika w łazience.
Istnieją różne rodzaje technologii zastosowanej w termowentylatorach: grzałki ceramiczne PTC, grzejniki wentylatorowe, grzejniki kwarcowe, grzejniki olejowe lub grzejniki na podczerwień. Wybór technologii jest kwestią indywidualną. Dlatego zaleca się przetestowanie różnych typów technologii w autoryzowanym punkcie sprzedaży.
Pobór mocy staje się bardzo wysoki tylko wtedy, gdy nie zwraca się uwagi na czas i ustawienia, w jakich pracuje termowentylator. Ilość zużywanej energii nigdy nie przekracza mocy znamionowej termowentylatora (w watach). Termowentylatory nie są więc pożeraczami prądu, ponieważ wytwarzają tyle samo energii (w postaci ciepła), ile zużywają.
W przypadku termowentylatorów należy zwrócić uwagę nie tylko na poziom decybeli, ale także na cały szereg różnych częstotliwości. Częstotliwość może więc powodować znaczne uciążliwości, nawet jeśli poziom decybeli mieści się w zakresie tolerancji. Dlatego przed zakupem zaleca się ustawienie termowentylatora w spokojnej części sklepu, aby można było posłuchać jego pracy.
W dzisiejszych czasach dużą wagę przywiązuje się do wyposażenia technicznego. W przypadku termowentylatorów oznacza to liczbę ustawień ciepła, czy jest wbudowany termostat lub czy termowentylator reguluje poziom ciepła automatycznie, jak w przypadku technologii Adaptive Heat™ w termowentylatorach Paul marki Stadler Form. Istnieją nawet termowentylatory wyposażone w pilot zdalnego sterowania.
Upewnij się, że wybrany przez Ciebie termowentylator posiada funkcję ochrony przed zamarzaniem, aby zapobiec tworzeniu się szronu np. w Twoim domku letniskowym.

Stylowy pomiar

Ekonomiczny nawilżacz ewaporacyjny