Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo

Historia

O Stadler Form

Tworzymy eleganckie i użyteczne urządzenia gospodarstwa domowego. Z pasją pracujemy nad innowacjami dla gospodarstwa domowego. Skupiamy się na poprawie powietrza i klimatu w pomieszczeniach. Wyposażamy pomieszczenia mieszkalne w fajne i przyjemne urządzenia. Nasze produkty należą do najlepszych pod względem kształtu, funkcji i obsługi, są użytecznymi współlokatorami dla naszych klientów.

Spostrzeżenia Martina Stadlera

Kliknij na poniższy film, aby dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego Martin Stadler założył firmę, jakie wyzwania musiał pokonać i jak powstają Produkty.

1998

Początek działalności

Firma Stadler Form Aktiengesellschaft została założona przez Martina Stadlera w Zug we wrześniu 1998 roku. Martin Stadler chciał kupić nawilżacz powietrza, ale nie mógł znaleźć takiego, który spełniałby jego wymagania estetyczne i techniczne. Nie zastanawiając się długo, postanowił sam skonstruować takie urządzenie.

1999

Fred puszcza parę

Jesienią 1999 roku Martin Stadler z wielkim sukcesem wprowadził na rynek nawilżacz powietrza Fred! Wspaniały, niezwykły design, który do dziś cieszy się dużym zainteresowaniem pochodzi od Matti Walkera. W krótkim czasie Fred zachwycił wielu klientów w Szwajcarii i Europie Zachodniej.

2008

Ekonomiczny Oskar

W 2008 roku firma Stadler Form opracowała nawilżacz powietrza o niskim zużyciu energii i specjalnej konstrukcji. Kolejnym sukcesem okazał się nawilżacz ewaporacyjny Oskar: Ponadczasowy kształt, intuicyjna obsługa oraz cicha i energooszczędna praca sprawiły, że sześcienny nawilżacz powietrza szybko stał się ulubieńcem tłumów!

2013

3 nagrody red dot

Stadler Form w 2013 roku po raz pierwszy wziął udział w słynnym konkursie "red dot" design award i zgarnął aż 3 nagrody! Albert - osuszacz, Anna - termowentylator i Oskar big - nawilżacz powietrza otrzymały nagrodę red dot design award za wysoką jakość wzornictwa.

2015

Termowentylator Paul ogrzewa cicho i nieprzerwanie

Jeszcze w 2015 roku firma Stadler Form wprowadziła na rynek światową nowość: Paul, pierwszy termowentylator o ciągłej mocy grzewczej. Dzięki swojej unikalnej technologii Adaptive Heat™, Paul dostarcza ciepło niezwykle cicho i bez irytujących wahań w trybie on-off. W trybie auto automatycznie dostosowuje moc grzewczą, aby utrzymać pożądany stopień ciepła.

2016

Nawilżacz Eva z zewnętrznym czujnikiem

W 2016 roku firma Stadler Form zaprezentowała nowy innowacyjny produkt, który był wynikiem intensywnych badań: nawilżacz ultradźwiękowy Eva z zewnętrznym czujnikiem wilgotności. Ponieważ wilgotność jest mierzona w pomieszczeniu, a nie wokół urządzenia, wyniki pomiarów są niezwykle precyzyjne, co umożliwia umieszczenie ultradźwiękowego nawilżacza Eva w idealnym miejscu. Remote Sensor™ to czujnik zewnętrzny i pilot zdalnego sterowania w jednym.

2018

Wentylator Otto zyskuje nowy wygląd

Dzięki swojej ciągłej popularności, wentylator Otto przeszedł w 2018 roku lifting, w sam raz na swoje 13 urodziny. Wynik: bezszwowa bambusowa rama i doskonale sterowanie obrotowe z tyłu urządzenia. Otto zapewnia idealne połączenie charakterystycznego wzornictwa i starannie dobranych materiałów: przemysłowy, ponadczasowy styl łączy się z ekologiczną, bambusową ramą.

2018

Obecność na całym świecie

Od USA do Polski i od Libanu do Indonezji: produkty Stadler Form służące poprawie jakości powietrza można znaleźć na całym świecie. Od 2018 roku - w sam raz na 20-lecie firmy - Stadler Form może pochwalić się międzynarodową współpracą z ponad 50 krajami.

2019

Po pierwsze, innowacyjność

W 2019 roku zespół Stadler Form wprowadził prawdziwą innowację z nawilżaczem kompaktowym Emma: wszystkie pojedyncze części Emmy można schować w jej zbiorniku na wodę. To wyjątkowe opakowanie zostało stworzone przez duet projektantów Bernhard|Burkard i zgłoszone do patentu w Szwajcarii, Niemczech i Chinach. Podczas konkursu Iconic Awards 2020: Innovative Interior, Emma została doceniona ze względu na niezwykły projekt produktu.

2020

3 nagrody German Design Awards

Aż 3 produkty Stadler Form zostały laureatami German Design Award w 2020 roku. Wentylator kolumnowy Peter i wentylator biurkowy Tim autorstwa duetu projektantów Bernhard|Burkard zwyciężyły w kategorii "Doskonały projekt produktu - gospodarstwo domowe". Oczyszczacz powietrza Roger - zaprojektowany przez Matti Walkera - otrzymał "specjalne wyróżnienie" w tej samej kategorii.

2021

Przeprojektowanie oczyszczacza powietrza Roger / Nowa rodzina oczyszczaczy powietrza Roger

W 2021 roku Stadler Form udoskonalił rodzinę oczyszczaczy powietrza Roger i do Rogera i Rogera little dodał starszego brata - Rogera big. Te trzy oczyszczacze powietrza przekonują do siebie zmywalnymi tekstylnymi filtrami wstępnymi i swoją wydajnością. A wraz z Roger i Roger big narodziły się pierwsze produkty Stadler Form kompatybilne z WiFi - kompletna kontrola funkcji poprzez aplikację.

2021

Magia kominka z Benem / Ben pachnie, nawilża i rozświetla

Dzięki Benowi, Stadler Form wprowadza na rynek w 2021 roku nowy typ urządzenia 3 w 1: Ben służy jednocześnie jako nawilżacz i aromatyzer, a jego podświetlany, efektowny ogień/mgiełka skąpuje pomieszczenia w cudownie ciepłym świetle. Wszechstronny Ben zapewnia czystą przytulność w kominkowej atmosferze.

2021

Unikalny system zapachowych kul

Wprowadzając w 2021 roku na rynek dyfuzory zapachowe Lina, Nina i Tina, Stadler Form po raz kolejny udowadnia swoją pomysłowość. W urządzeniach można umieścić 6 różnie pachnących kulek i łatwo je wymieniać - w zależności od preferencji zapachowych. Kule zapachowe, składające się z bogato pachnących, połączonych ze sobą perełek, uwalniają świeży zapach - bez użycia wody czy olejków eterycznych.

jak zaczynaliśmy

Daty urodzin rodziny Stadler Form

Eva little

2018

Selina little

2017

Lea

2014

Albert little

2012

Mona

2008

Lilly

2008

Henry

2007

Sepp

2007

Elsa

2006

Gina

2005

Kurt

2004

Lisa

2003

Hugo

2002

Max

2000