Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo

Nasi

Projektanci

Bernhard & Burkard

"Podczas naszych lat studiów, my (Fabian Bernhard i Thomas Burkard) rozpoznaliśmy wspólną pasję do jasnych i prostych kształtów, jak również do niekonwencjonalnych koncepcji i inteligentnych pomysłów. W 2010 roku założyliśmy studio projektowe BERNHARD I BURKARD. Od tego czasu wymagamy od naszych projektów innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań w połączeniu z wysoką jakością twórczą i rozsądnym wykorzystaniem zasobów. Design nie ma być jedynie celem samym w sobie, ale powinien definiować produkt w sposób całościowy i jednocześnie tworzyć wartość dodaną, która generuje trwały sukces dla wszystkich użytkowników."

Produkty

Nagrody

Nagrody

Carlo Borer

"Dla mnie jako artysty i projektanta granice między tymi dwoma dyscyplinami są z jednej strony niejasne, a z drugiej wyraźne. Zawsze jednak wzajemnie się wzbogacają. Pierwsze przedmioty, które zaprojektowałem, były przeznaczone na potrzeby mojego domu. Dzięki temu odkryłem możliwość tworzenia przedmiotów kojarzących się z funkcją, czyli mających wartość praktyczną. Jednocześnie jednak są to raczej małe, dziwne rzeczy z osobowością, które być może kryją w sobie nieznane funkcje. Moje designerskie dzieła otwierają swój własny wszechświat kształtów z przymrużeniem oka. Dla projektanta fascynujące jest połączenie koncepcji wzornictwa z potrzebą funkcjonalności bez kompromisów."

Produkty

Produkty

Matti Walker

"Od samego początku miałem zaszczyt współtworzyć i projektować produkty dla Martina Stadlera i zespołu Stadler Form. To, co zaczęło się od Freda, rozrosło się do atrakcyjnej, małej, ale dobrej gamy produktów. To doświadczenie i bycie częścią zespołu bardzo wzbogaciło mnie i moją pracę jako projektanta. Przy projektowaniu produktu kieruję się kilkoma zadeklarowanymi celami, które muszę osiągnąć: jasny język produktu i estetyka, realizowana przy użyciu przyjaznych dla środowiska, trwałych materiałów; prosta, intuicyjna obsługa i komfortowe użytkowanie; jasna funkcja, wygoda i przyjemność użytkowania."

Produkty

Nagrody

Nagrody

Fabian Zimmerli

"Rozwijanie nowych pomysłów zawsze było moją pasją. Jako dziecko chciałem być wynalazcą, próbowałem zbudować łódź podwodną i prowadziłem laboratorium chemiczne w mojej sypialni. Obecnie podchodzę do projektów pracując na komputerze lub w warsztacie. Uwielbiam wyzwania związane z pracą w różnych dziedzinach, projektuję produkty od czajników do wody i urządzeń medycznych po tabliczki czekolady. W każdym projekcie celem jest znalezienie rozwiązania, które jest proste i piękne. Projektant nie może odnieść sukcesu w pojedynkę, ale ścisła współpraca z firmą Stadler Form pozwala urzeczywistnić moją wizję. Cieszę się, gdy mój produkt trafia w końcu na półki sklepowe, a ja w tym momencie skupiam się już na kolejnym projekcie."

Produkty

Nagrody

Nagrody