Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo

Aplikacja Stadler Form

Monitoruj klimat w pomieszczeniach i steruj urządzeniem Stadler Form z dowolnego miejsca. Oto jak skonfigurować aplikację Stadler Form i połączyć swoje urządzenie z aplikacją.

Ważna uwaga dla użytkowników systemu Android.
By urządzenie z systemem Android mogło nawiązać prawidłowe połączenie z aplikacją, należy wprowadzić dodatkowe ustawienia na urządzeniu z systemem Android. Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do przewodnika krok po kroku.

Aplikacja Stadler Form

Dzięki tej aplikacji możesz jeszcze efektywniej korzystać z urządzeń Stadler Form. Zdalne sterowanie jednym lub kilkoma urządzeniami Stadler Form. Do sterowania urządzeniami wyposażonymi w funkcję Wi-Fi potrzebna jest aplikacja oraz konto. Pobierz aplikację ze sklepu App Store lub Google Play, zainstaluj ją i zarejestruj się.

Rejestracja w aplikacji


Pobierz aplikację i otwórz ją. Jeśli masz już konto, możesz zalogować się przy użyciu swoich danych użytkownika. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, musisz się najpierw zarejestrować.

Rejestracja w aplikacji krok1


W celu rejestracji wybierz swój kraj i wprowadź adres e-mail.

Rejestracja w aplikacji krok 2


[Stadler Form] system.eu@notice.2.ismartlife.me wyśle kod weryfikacyjny na podany adres e-mail. Kod ten należy wprowadzić tutaj.

haslo


Teraz należy ustawić hasło.

Rejestracja w aplikacji


Gotowe! Możesz teraz dodać jedno lub więcej urządzeń Stadler Form.

Ci współlokatorzy Stadler Form mają łączność WI-FI

Uwaga dla użytkowników aplikacji Tuya

Jeśli korzystałeś z aplikacji "Smart Life - Smart Living" firmy Tuya dla swoich urządzeń Stadler Form, możesz nadal to robić. Nie jest jednak możliwe, aby urządzenie było przechowywane i obsługiwane w obu aplikacjach. Zalecamy przejście na aplikację Stadler Form, ponieważ będzie ona dalej rozwijana, aby zapewnić jeszcze lepsze wrażenia w przyszłości. Należy pamiętać, że po przełączeniu należy utworzyć nowe konto w aplikacji Stadler Form i ponownie zarejestrować urządzenia Stadler Form.

Masz pytania?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące połączenia urządzenia Stadler Form z aplikacją "Stadler Form" lub "Smart Life - Smart Living" na smartfonie, dotyczące sterowania lub funkcji, możesz się z nami skontaktować.

Kontakt

FAQs

CZY URZĄDZENIE EVA MOŻNA PODŁĄCZYĆ DO APPLE HOMEKIT?
PODCZAS AUTOMATYCZNEGO DODAWANIA MOJEGO URZĄDZENIA CIĄGLE POJAWIA SIĘ TIMEOUT. CO MOGĘ ZROBIĆ?
JAK MOGĘ ODŁĄCZYĆ ROGERA LUB ROGERA BIG OD APLIKACJI?
Dlaczego Anny nie można używać w łazience?
Dlaczego górna części nie pasuje prawidłowo do dolnej części w nawilżaczu Oskar Big?