Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo

Aplikacja Stadler Form

Monitoruj klimat w pomieszczeniach i steruj urządzeniem Stadler Form z dowolnego miejsca. Oto jak skonfigurować aplikację Stadler Form i połączyć swoje urządzenie z aplikacją.

Ważna uwaga dla użytkowników systemu Android.
By urządzenie z systemem Android mogło nawiązać prawidłowe połączenie z aplikacją, należy wprowadzić dodatkowe ustawienia na urządzeniu z systemem Android. Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do przewodnika krok po kroku.

Aplikacja Stadler Form

Dzięki tej aplikacji możesz jeszcze efektywniej korzystać z urządzeń Stadler Form. Zdalne sterowanie jednym lub kilkoma urządzeniami Stadler Form. Do sterowania urządzeniami wyposażonymi w funkcję Wi-Fi potrzebna jest aplikacja oraz konto. Pobierz aplikację ze sklepu App Store lub Google Play, zainstaluj ją i zarejestruj się.

Rejestracja w aplikacji


Pobierz aplikację i otwórz ją. Jeśli masz już konto, możesz zalogować się przy użyciu swoich danych użytkownika. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, musisz się najpierw zarejestrować.

Rejestracja w aplikacji krok1


W celu rejestracji wybierz swój kraj i wprowadź adres e-mail.

Rejestracja w aplikacji krok 2


[Stadler Form] system.eu@notice.2.ismartlife.me wyśle kod weryfikacyjny na podany adres e-mail. Kod ten należy wprowadzić tutaj.

haslo


Teraz należy ustawić hasło.

Rejestracja w aplikacji


Gotowe! Możesz teraz dodać jedno lub więcej urządzeń Stadler Form.

Ci współlokatorzy Stadler Form mają łączność WI-FI

Uwaga dla użytkowników aplikacji Tuya

Jeśli korzystałeś z aplikacji "Smart Life - Smart Living" firmy Tuya dla swoich urządzeń Stadler Form, możesz nadal to robić. Nie jest jednak możliwe, aby urządzenie było przechowywane i obsługiwane w obu aplikacjach. Zalecamy przejście na aplikację Stadler Form, ponieważ będzie ona dalej rozwijana, aby zapewnić jeszcze lepsze wrażenia w przyszłości. Należy pamiętać, że po przełączeniu należy utworzyć nowe konto w aplikacji Stadler Form i ponownie zarejestrować urządzenia Stadler Form.

Masz pytania?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące połączenia urządzenia Stadler Form z aplikacją "Stadler Form" lub "Smart Life - Smart Living" na smartfonie, dotyczące sterowania lub funkcji, możesz się z nami skontaktować.

Kontakt

FAQs

Jak czyścić Charly stand?
Czy Oskar little może działać z programatorem czasowym?
Co oznacza symbol (- -) na wyświetlaczu Seliny?
CZY ZOE WYŁĄCZY SIĘ AUTOMATYCZNIE GDY ZBIORNIKU ZABRAKNIE WODY?
Dlaczego nie można domknąć drzwiczek do urządzenia?