Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo

Płyn czyszczący i odkamieniający do nawilżaczy Stadler Form, 500 ml

44,99 zł (cena za 1 litr: 89,98 zł)
Kod: 70597

Stadler Form płyn do czyszczenia i odkamieniania opracowany specjalnie do czyszczenia i odwapniania nawilżaczy. Jest łatwy w użyciu, łagodny dla materiałów,  bezwonny, szybki i dokładny. Produkt jest biodegradowalny. Pojemność 500 ml.

Wysyłka jutro

  • Łatwy do użycia
  • Szybki i efektywny
  • Delikatny dla czyszczonych powierzchni
  • Bezzapachowy

 

OPIS PRODUKTU

Stadler Form płyn do czyszczenia i odkamieniania opracowany specjalnie do czyszczenia i odwapniania nawilżaczy. Jest łatwy w użyciu, łagodny dla materiałów,  bezwonny, szybki i dokładny. Produkt jest biodegradowalny. Pojemność 500 ml.

 

APLIKACJA

Aby zapewnić lepszą higienę i  dłuższą żywotność nawilżacza, zalecamy regularne stosowanie. Po użyciu urządzenie jest higienicznie czyste i natychmiast gotowe do użycia. Stadler Form. Płyn czyszczący i odkamieniający wyprodukowany przez Durgol® może być używany do odkamieniania urządzeń AGD z uwzględnieniem ekspresów do kawy i generatorów pary.

 

 Wlej płyn do czyszczenia i odkamieniania do zbiornika na wodę. Płyn przygotować w proporcjach 1:1 z wodą.

 

Dolej wodę do poziomu max. zaznaczonego na zbiorniku. Jeśli środek już się nie pieni, ale osad kamienny jest wciąż widoczny, należy dodać jeszcze trochę płynu do czyszczenia i odkamieniania.

 

Pozostaw na max. 30 minut (lub zgodnie z trybem czyszczenia).

 

Po wyczyszczeniu i odwapnieniu dokładnie spłucz wodą z kranu.

 

PRODUCENT

płyn czyszczący i odkamieniający Stadler Form został opracowany we współpracy ze szwajcarską firmą Düring AG. Intensywny prace i testy zaowocowały stworzeniem idealnego produktu do czyszczenia i odkamieniania nawilżaczy powietrza, które będą sprzedawane wyłącznie pod marką Stadler Form. Celem było stworzenie produktu, który łączyłby higieniczne czyszczenie i dokładne odwapnianie, aby wydłużyć żywotność nawilżaczy powietrza i zagwarantować optymalną higienę.

Düring AG sprzedaje produkty odkamieniające pod znaną marką Durgol®. Początkowy pomysł na biznes Durgol pochodzi od babci obecnych właścicieli firmy, Marii Düring-Keller. Opracowała wysoce skuteczny odkamieniacz Durgol do usuwania uporczywego kamienia z urządzeń sanitarnych oraz sprzedawała go osobiście potencjalnym klientom. W 1968 r. Jej syn rozwinął Durgol, czyniąc go odpowiednim do odkamieniania przedmiotów metalowych. Obecnie produkt jest znany jako durgol express® i jest liderem na rynku w Szwajcarii i Austrii.

SKŁADNIKI

Produkt zawiera: kwas nieorganiczny, <5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, substancje ochronne i pomocnicze.

Pliki do pobrania

Karta Płyn do czyszczenia SF

Pobierz