Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo

Zestaw Nawilżacz Stadler Form Eva smart, biały + kartridż + kostka

1 059,00 zł
Kod: 72266
Darmowa wysyłka
Z Wi-Fi: wszystkie funkcje sterowane za pomocą aplikacji na smartfonie
Precyzyjne nawilżanie dzięki zewnętrznemu czujnikowi wilgotności
Wysoki wylot mgły do 1,4 m umożliwia bezpośrednie umieszczenie na podłodze

Wysyłka jutro

Zestaw zawiera:

Nawilżacz ultradźwiękowy Stadler Form Eva smart, biały

Wrażliwy, pełen mocy nawilżacz

Ultradźwiękowy nawilżacz EVA w białej wersji kolorystycznej to urządzenie, które wprowadzi do Twojego domu zbawienną mgiełkę idealnie wilgotnego powietrza. Mocną stroną tego modelu jest bez wątpienia nowoczesny, ponadczasowy design i wyjątkowa skuteczność, którą wspiera inteligentny system Adaptive Humidity™. Dzięki zastosowaniu nawilżacza Eva w pomieszczeniu znacząco zmniejsza się możliwość rozprzestrzeniania się wirusów i drobnoustrojów, które wiążąc się z drobinami wody szybciej opadają na podłogę. Dodatkowo nawilżone powietrze sprzyja budowaniu odporności, a elastyczne błony śluzowe gardła i nosa skutecznie blokują przedostawanie się wirusów do organizmu.

Pełna mocy Eva wydmuchuje mgiełkę wysoko w powietrze za pomocą technologii ultradźwiękowej i zapewnia precyzyjne nawilżanie dzięki zewnętrznemu czujnikowi. Jednocześnie czujnik ten służy jako pilot zdalnego sterowania, dzięki czemu obsługa nawilżacza Stadler Form Eva jest bardzo wygodna. Pomimo mocy, jest to wrażliwa dama - dzięki technologii Adaptive Humidity™ w trybie auto, automatycznie dostosowuje poziom wyjściowy, aby cicho i skutecznie osiągnąć i utrzymać pożądaną wilgotność. Możliwość wyboru wstępnego podgrzewania wody nie tylko zwiększa wydajność nawilżania, ale także pozwala emitować komfortową ciepłą mgiełkę. Eva jest również bardzo elastyczna i oferuje wybór pięciu poziomów mocy wyjściowej oraz możliwość wyboru wilgotności w zakresie 30 % - 75 %. Oprócz diod LED, które można przyciemniać i wyłączać, Eva posiada Wi-Fi. Monitoruj jakość powietrza w czasie rzeczywistym i kontroluj wszystkie funkcje urządzenia, za pomocą aplikacji na swoim smartfonie. A żeby zapewnić Ci doskonałe samopoczucie, Eva rozprowadza wybrany przez Ciebie zapach!

Film

Zmiękczacz wody w kartridżu - do nawilżaczy ultradźwiękowych Stadler Form

  • Przeznaczony do większości systemów ultradźwiękowych
  • Przeciwko osadzaniu się kamienia
  • Trwałość: 2 do 3 miesięcy (w zależności od twardości wody)

Ważne: Należy zanurzyć zmiękczacz wody w kartridżu w kąpieli wodnej przez 24 godzin przed pierwszym użyciem (nie w zbiorniku wody urządzenia!). Wkład musi absorbować wodę, by osiągnąć wysoką wydajność.

Kostka uzdatniająca wodę - do nawilżaczy Stadler Form

Zapewnia optymalną higienę w nawilżaczu. Wydłuża żywotność nawilżacza. Działa nawet wtedy, gdy urządzenie jest wyłączone. Utrzymuje nawilżacz w higienicznej czystości jeden sezon. Oryginalne akcesorium do wszystkich nawilżaczy i nawilżaczy z funkcją oczyszczania powietrza powietrza Stadler Form. Water cube – kostka uzdatniając wodę zastępuje poprzednią kostkę z jonami srebra.

Dane techniczne

Poziomy pracy 5
Wydajność 550 g/h
Moc 95 W
Poziom hałasu 26 – 34 dB(A)
Obsługa Wi-Fi Tak
Pojemność zbiornika 6.3 l
Wbudowany higrostat Tak
Waga produktu 3.3 kg
Wymiary produktu 196 x 418 x 196 mm
Technologia Nawilżacz ultradźwiękowy

Dobrze wiedzieć

Znajdź ważne informacje

Dwa świecące punkty pokazują, że pilot Remote Sensor™ utracił połączenie z nawilżaczem ultradźwiękowym Eva. Remote Sensor™ jest zewnętrznym czujnikiem, który mierzy wilgotność powietrza w pomieszczeniu i który może być również używany jako pilot. Bez podłączenia do Remote Sensor™, Eva nie może już mierzyć wilgotności precyzyjnie. Aby przywrócić połączenie radiowe, naciśnij dowolny przycisk na pilocie (oprócz ON / OFF). Jeżeli dwa punkty są nadal widoczne na wyświetlaczu Ewy, należy sprawdzić, czy odległość między Remote Sensor™ i Evą jest ok. 3 do 5 m. Ściany i podłogi między nawilżaczem ultradźwiękowym Eva i Remote Sensor™ mogą zakłócać połączenie radiowe. Innym powodem braku połączenia mogą być rozładowane baterie w pilocie Remote SensorTM. Wymień dwie baterie AAA na nowe, a następnie aktywuj Remote Sensor™ poprzez naciśnięcie dowolnego przycisku na pilocie (oprócz ON / OFF). Na wyświetlaczu Evy powinien się wyświetlić aktualny poziom wilgotności.
Zobacz więcej

Pliki do pobrania

Stadler Form Karta Gwarancyjna

Pobierz

Karta produktu Eva smart

Pobierz

Instrukcja obsługi Eva smart

Pobierz

Instrukcja Wi-Fi - Eva smart

Pobierz