UWAGA! Urządzenie poekspozycyjne - noszące ślady użytkowania jednak w pełni sprawne. Pełna gwarancja. W przypadku pytań proszę o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.
Wrażliwy, pełen mocy nawilżacz
Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza EVA w czarnej wersji kolorystycznej to klucz rozwiązujący problem suchego powietrza w Twoim domu. EVA to nawilżacz łączący w sobie bardzo wysoką wydajność, którą możesz dopasować do swoich potrzeb, ze zjawiskowym designem, wpisującym się w najmodniejsze wnętrzarskie trendy. Nawilżacz Eva naturalnie wspomaga budowanie odporności organizmu. Przez elastyczne i nawilżone błony śluzowe gardła i nosa trudniej przedostać się drobnoustrojom i wirusom.
Pełna mocy Eva wydmuchuje mgiełkę wysoko w powietrze za pomocą technologii ultradźwiękowej i zapewnia precyzyjne nawilżanie dzięki zewnętrznemu czujnikowi. Jednocześnie czujnik ten służy jako pilot zdalnego sterowania, dzięki czemu obsługa nawilżacza Stadler Form Eva jest bardzo wygodna. Pomimo mocy, jest to wrażliwa dama - dzięki technologii Adaptive Humidity™ w trybie auto, automatycznie dostosowuje poziom wyjściowy, aby cicho i skutecznie osiągnąć i utrzymać pożądaną wilgotność. Możliwość wyboru wstępnego podgrzewania wody nie tylko zwiększa wydajność nawilżania, ale także pozwala emitować komfortową ciepłą mgiełkę. Eva jest również bardzo elastyczna i oferuje wybór pięciu poziomów mocy wyjściowej oraz możliwość wyboru wilgotności w zakresie 30 % - 75 %. Oprócz diod LED, które można przyciemniać i wyłączać, Eva posiada Wi-Fi. Monitoruj jakość powietrza w czasie rzeczywistym i kontroluj wszystkie funkcje urządzenia, za pomocą aplikacji na swoim smartfonie. A żeby zapewnić Ci doskonałe samopoczucie, Eva rozprowadza wybrany przez Ciebie zapach!
- Nowość: możliwość sterowania wszystkimi funkcjami za pomocą aplikacji na smartfona
- Precyzyjne nawilżanie dzięki zewnętrznemu czujnikowi wilgotności
- Wysoki wyrzut mgiełki aż do 1,4 m, pozwala na umieszczenie bezpośrednio na podłodze
Film
Dane techniczne
| Poziomy pracy | 5 |
|---|---|
| Wydajność | 550 g/h |
| Moc | 95 W |
| Poziom głośności | 26 – 34 dB(A) |
| Obsługa Wi-Fi | Tak |
| Pojemność zbiornika | 6.3 l |
| Wbudowany higrostat | Tak |
| Waga produktu | 3.3 kg |
| Wymiary produktu (dł. x wys. x gł.) | 196 x 418 x 196 mm |
| Typ / Technologia | Nawilżacz ultradźwiękowy |
Eva smart
Opinie
Jak działają opinie klientów i oceny produktów
Na początku byłam dość sceptycznie nastawiona, ale Eva okazała się świetnym urządzeniem! Polecam w 100%!
Paulina w dniu 2022-07-28 16:46:00Klient
Choć niepozorna to daje radę! Eva jest spoko, eva jest smart!
Wiktoria w dniu 2022-07-22 23:04:09Klient