• We improve your air

  Dowiedz się więcej o historii naszej marki.

 • REWOLUCYJNY AROMATYZER

  W 2014 roku, po prawie roku prac badawczo- rozwojowych firma Stadler Form zaprezentowała unikalny aromatyzer Lea. Lea jako pierwsza używa unikatowej technologii i rozprowadza aromat w pomieszczeniu wprost z buteleczki z zapachem. Dzięki akumulatorkom Lea może działać bez kabla, tworząc wszędzie przyjemną aurę. Stadler Form złożył wniosek o opatentowanie tej unikalnej technologii.

 • POCZĄTKI

  Firma Stadler Form Aktiengesellschaft została założona przez Martina Stadlera w miejscowości Zug (Szwajcaria) w 1998 roku. Martin Stadler zamierzał kupić nawilżacz, jednak nie znalazł żadnego urządzenia, który spełniałby jego oczekiwania. Wtedy postanowił samodzielnie opracować taki nawilżacz i tak powstało pierwsze urządzenie z rodziny Stadler Form.

 • FRED - MA PARĘ!

  Martin Stadler z wielkim sukcesem wprowadził na rynek parowy nawilżacz powietrza Fred jesienią 1999 roku. Znakomity design do dzisiaj przyciąga uwagę a do wyjątkowych kształtów przyczynił się jego projektant - Matti Walker. Krótko po zaprezentowaniu produktu, Fred zyskał sobie szerokie grono zadowolonych odbiorców w Szwajcarii oraz w zachodnich krajach Europy.

 • OSKAR - EKONOMICZNY!

  W 2008 roku firma Stadler Form opracowała nawilżacz powietrza z niskim poborem mocy oraz wyjątkowym designem. Wkrótce konsumentom został przedstawiony nawilżacz powietrza ewaporacyjny Oskar. Ponadczasowy kształt, intuicyjna obsługa a także cicha i oszczędna praca sprawiły, że ten nawilżacz stał się ulubieńcem konsumentów. Oskar jest laureatem wielu wyróżnień i nagród w Szwajcarii.

 • 3 NAGRODY RED DOT DESIGN

  Marka Stadler Form wzięła udział w prestiżowym konkursie "red dot" po raz pierwszy w 2013 i otrzymała od razu aż 3 wyróżnienia! Nagrody otrzymali: osuszacz powietrza Albert, termowentylator Anna oraz nawilżacz powietrza ewaporacyjny Oskar big. Urządzenia zostały nagrodzone za wysokiej jakości design.

Historia

Stadler Form

Pragniemy uczynić urządzenia domowe lepszymi i piękniejszymi. Nieustannie poszukujemy innowacji technologicznych i projektujemy dla Ciebie. Robimy to z ogromną pasją i przyjemnością od 1998 roku. Nasze działania skupiają się na poprawie jakości powietrza i klimatu w pomieszczeniu. Wyposażamy wnętrza w wysokiej jakości urządzenia, które są doceniane za swój design i użyteczność.