Oczekiwanie na dostawę
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny Zatwierdź

799,00 zł
Darmowa wysyłka tego produktu Oblicz ratę!

Otto

Sieje wiatr!

4 opinie
  • Unikalna obudowa: bambus
  • 3 poziomy prędkości
  • Łatwe czyszczenie

Gdy latem w pomieszczeniu atmosfera gęstnieje i robi się ciepło, najlżejszy powiew wiatru witany jest z radością. Oto Otto, który przyniesie ulgę dostarczając lekkiej bryzy lub wywołując istną wichurę! Dzięki temu wentylatorowi z regulacja prędkości łatwo i stylowo zmienisz cyrkulację powietrza w pomieszczeniu. Otto to przyjemny facet, który łatwo dostosuje się do otoczenia, a ponadto żyje w zgodzie z naturą! Rama wykonana jest z materiałów ekologicznych. Jego tylną osłonę można łatwo zdjąć i wyczyścić łopaty wentylatora.

Nagrody i Certyfikaty

Dane techniczne

Otto przynosi ulgę niosąc lekką bryzę lub wywołując wichurę! Unikalna bambusowa obudowa dodaje szyku i sprawia, że Otto jest prawdziwą ozdobą pomieszczenia.

System
Wentylator
Wydajność(do)
2400 m³ powietrza/h 
Wielkość pomieszczenia
40 m2 / 100 m3
Poziomy pracy
3
Właściwości
  • Obudowa: bambusowa
  • Regulacja nachylenia
  • Łatwe czyszczenie
Moc
45 W
Wymiary
350 x 376 x 185 mm
Waga
4,25 kg
Poziom hałasu
44 – 58 dB(A)

 
 

Instrukcje obsługi i inne PDF'y do pobrania.

 
 

Projektant

Carlo Borer

Carlo Borer

W swojej pracy łączę pracę artysty oraz projektanta. Granice tych dwóch dziedzin są dla mnie wyraźne, ale zarazem przenikają i wzbogacają się wzajemnie. Pierwszy obiekt jaki zaprojektowałem był do własnego użytku domowego. Poznałem wówczas możliwości jakie można osiągnąć projektując produkty. Produkty, które nie tylko są piękne, ale także użyteczne i mają szereg oczywistych, ale też ukrytych funkcji.

Staram się, aby moje projekty wychodziły poza standardowe postrzeganie produktu i zawsze miały "to coś". Fascynuje mnie to, że w pracy mam możliwość łączyć bez kompromisów swoje szalone pomysły z funkcjonalnością produktu.

 
 

Wsparcie

W celu wyczyszczenia łopat wentylatora należy odkręcić 4 śruby z tyłu urządzenia i zdjąć siatkę ochronną. Łopaty można przetrzeć wilgotną szmatką a następnie wytrzeć do sucha. Po wyczyszczeniu, umieścić na miejscu siatkę ochronną oraz przykręcić 4 śruby.

Prawdopodobnie masz już swojego Otto dłuższy czas. Możliwość czyszczenia Otto pod siatką ochronną została dodana do produktu w 2014 roku. Przy starszych modelach wentylator można czyścić odkurzaczem.
Tak, Otto ma stopki z możliwością regulacji wysokości.
Tak, Otto uruchamia się automatycznie po przerwie w dostawie zasilania.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Proszę wpisz pytanie poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą

* pola wymagane

 
 

Opinie

Oceń 
Tomasz Z
2019-06-07

piękne wykorzystanie drewna, wentylator bezcenny przy tych czerwcowych upałach , serdecznie polecam

Oceń 
Anna Z
2019-05-26

wygląda wręcz wyjątkowo! Uwielbiam ta drewnianą obudowę, wieje bardzo mocno!

Oceń 
Antonni L
2018-08-24

Wyjątkowo mi się spodobał z tym elementem drewnianym jest unikalny! Oczywiście też bardzo mocny

Oceń 
Daniel S
2015-11-13

Kupiliśmy kilka wentylatorów do biura i jest to chyba najbardziej elegancki tego typu produkt na rynku. Prezentuje się rewelacyjnie i jest bardzo stylowy. Jeśli chodzi o moc i skuteczność to jestem zadowolony i mogę go polecić nie tylko do biura.

Napisz swoją opinię