Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo

Zestaw nawilżacz ewaporacyjny Stadler Form Oskar, czarny + filtry (4 szt.)

899,00 zł
Kod: 72308
Darmowa wysyłka
Ekonomicznie nawilża powietrze!
Żądaną wilgotność można wybrać za pomocą higrostatu
Cicho nawilża i oszczędza energię
Tryb nocny umożliwia przyciemnienie światła lub jego całkowite wyłączenie

Wysyłka jutro

Zestaw zawiera:

Nawilżacz ewaporacyjny Stadler Form - Oskar, czarny

Zadbaj o idealny mikroklimat w swoim domu z nawilżaczem ewaporacyjnym Stadler Form Oskar, który łączy zaawansowaną technologię z eleganckim designem. Ten nowoczesny nawilżacz nie tylko skutecznie podnosi poziom wilgotności w powietrzu, ale także oszczędza energię i działa niezwykle cicho. Dzięki dodatkowym filtrom w zestawie, Oskar jest gotowy do pracy przez długi czas.

Nawilżacz ewaporacyjny Stadler Form Oskar - zadbaj o komfort

Nawilżacz ewaporacyjny Oskar od Stadler Form jest więcej niż zwykłym urządzeniem do nawilżania powietrza. Jego elegancka, minimalistyczna obudowa kryje zaawansowaną technologię, która nie tylko efektywnie nawilża powietrze, ale również dba o energooszczędność. Dzięki ewaporacyjnej metodzie nawilżania Oskar równomiernie rozprowadza wilgoć w pomieszczeniu, eliminując ryzyko powstania nadmiernej wilgoci lub kondensacji. Urządzenie jest wyjątkowo ciche, co sprawia, że idealnie nadaje się do sypialni czy biura. Energooszczędny nawilżacz z funkcja aromaterapii Oskar jest wyposażony w funkcję automatycznego wyłączania po opróżnieniu zbiornika. W zestawie dostępne filtry do nawilżaczy.

Poznaj designerski nawilżacz z higrostatem

Czarny nawilżacz Stadler Form Oskar wyróżnia się nie tylko wysoką efektywnością, ale również innowacyjnym designem, który doskonale komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami. Kluczową cechą urządzenia jest wbudowany higrostat, który pozwala na dokładne dostosowanie poziomu wilgotności do indywidualnych preferencji. Dzięki tej funkcji możesz łatwo ustawić i utrzymać żądaną wilgotność w pomieszczeniu, co jest szczególnie ważne w sezonach grzewczych, kiedy to powietrze w naszych domach staje się przesuszone. Higrostat zapewnia nie tylko komfort, ale także pomaga w ochronie zdrowia, zapobiegając problemom związanym z suchym powietrzem, takim jak podrażnienia błon śluzowych czy problemy z oddychaniem. Zestaw nawilżacz ewaporacyjny Stadler Form Oskar z filtrami to inwestycja w komfort!

Ekonomiczny!

Nawilżacz ewaporacyjny Oskar, to wyjątkowa fuzja wydajności i komfortu. W ciekawej, designerskiej oprawie ukryto niezawodny system, który skutecznie podnosi wilgotność powietrza. Jego najmocniejszą stroną jest bez wątpienia ekonomiczna, energooszczędna praca. Cicha praca urządzenia przyniesie spokój dla Twojego ucha, a niskie zużycie energii dla Twojego portfela. Co więcej, używając nawilżacza ewaporacyjnego codziennie dbasz o odporność. Wirusom i drobnoustrojom znacznie trudniej jest przedostać się przez nawilżone elastyczne błony śluzowe nosa i gardła.

  • Nawilżacz ewaporacyjny
  • Wbudowany higrostat kontrolowanego nawilżania
  • Dozownik zapachów
  • Tryb nocny (przyciemniane kontrolki)

Tam, gdzie pomieszczenia powinny być optymalnie nawilżone przy jak najmniejszym zużyciu energii, trzeba wezwać Oskara! To mocny, oszczędny typ, który zapewni idealny klimat wnętrza. Dzięki wbudowanemu higrostatowi dokładne wie, czego potrzebujesz. Jego unikatowa wśród nawilżaczy ewaporacyjnych funkcja wyłączania przy pustym zbiorniku zmniejsza pobór energii. Oskar to wyjątkowo zgodny facet. Jest praktycznie bezgłośny i niewidoczny kiedy odpoczywasz, a to za sprawą kontrolek, które umożliwiają regulację jasności w trybie nocnym. Oskar może zapewnić również inne doznania, a to za sprawą dozownika zapachów, który rozsieje Twój ulubiony aromat!

Film

Filtry do nawilżaczy serii Oskar (4 szt.)

Filtry w kasecie zapewniają optymalną wydajność nawilżaczy ewaporacyjnych (np. Oskar little, Oskar, Oskar big, Karl, Karl big produkcji Stadler Form). Dzięki uzdatnianiu antybakteryjnemu, woda pozostaje czysta. Dla utrzymania higienicznego nawilżania oraz wysokiej wydajności, kasety należy wymieniać co dwa - trzy miesiące.

Dane techniczne

Poziomy pracy 2
Wydajność 370 g/h
Moc 18 W
Poziom hałasu 26 – 39 dB(A)
Pojemność zbiornika 3.5 l
Waga produktu 3.1 kg
Wymiary produktu 246 x 290 x 246 mm
Technologia Nawilżacz ewaporacyjny

Dobrze wiedzieć

Znajdź ważne informacje

Przed przystąpieniem do konserwacji oraz po każdym użyciu, należy wyłączyć urządzenie i wyjąć przewód sieciowy z gniazdka. Powierzchnie zewnętrzne wycierać wyłącznie wilgotną szmatką, a następnie dobrze wysuszyć. W celu umycia wnętrza, należy zdjąć kasety filtrów i w razie potrzeby usunąć kamień z dolnej części. Po usunięciu kamienia, dokładnie wypłukać górną część i dokładnie ją wysuszyć przed ponownym włączeniem nawilżacza powietrza.
Ze względów higienicznych oraz dla optymalnego działania nawilżacza, kasety filtracyjne należy wymieniać przynajmniej co dwa miesiące. Jeśli kasety są używane dłużej, to z jednej strony, znacznie może pogorszyć się wydajność nawilżania, a z drugiej, antybakteryjne działanie kaset nie będzie już zapewnione. Kasety można nabyć u przedstawiciela, u którego został zakupiony nawilżacz Oskar.
Najpierw sprawdź, czy pływak (patrz A) można przesuwać w górę i w dół. Być może jest zablokowany z powodu zbyt dużej ilości kamienia / brudu. Regularnie odwapniaj zbiornik wody, aby zapewnić bezproblemowe działanie. Oskar składa się z dwóch części: górnej i dolnej. Jeśli górna część nie jest dokładnie we właściwej pozycji w dolnej części, czujnik pływaka nie styka się z elektroniką w górnej części. Ustaw prawidłowo górną część. Jeśli żaden z tych przypadków nie ma zastosowania, podnieś górną część i wyczyść styki (patrz B i C) wilgotną szmatką, wysusz je i umieść górną część z powrotem na dolnej części.
Zobacz więcej

Nasze Rekomendacje

Może ci się spodobać

360 Model
PROMOCJA
(62)
Oczyszczacz powietrza Stadler Form Roger, biały
899,00 zł
2 199,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
999,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 02.07.2024 r. - 06.08.2024 r.
PROMOCJA
(16)
Aromatyzer Stadler Form Lucy, biały
219,00 zł
249,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
219,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 02.07.2024 r. - 06.08.2024 r.

Pliki do pobrania

Stadler Form Karta Gwarancyjna

Pobierz

Instrukcja obsługi Oskar

Pobierz

Karta produktu Oskar

Pobierz