1 349,00 zł
Darmowa wysyłka tego produktu Oblicz ratę!

Roger Little - Oczyszczacz powietrza

Kod: 69879

Inteligentnie dba o czyste powietrze

 • Oczyszczacz powietrza dla alergików
 • Usuwa szkodliwe zanieczyszczenia, gazy i zapachy
 • Zintegrowany wskaźnik jakości powietrza
 • Inteligentny Tryb Auto dostosowuje wydajność czyszczenia

Lotne związki organiczne, nieprzyjemne zapachy, drobny kurz, pyłki, wirusy i bakterie mają wpływ na jakość powietrza. Oczyszczacz powietrza dla alergików Roger little pokazuje jakość powietrza w domu lub w biurze. Dzięki precyzyjnemu czujnikowi stale mierzy jakość powietrza w pomieszczeniu i natychmiast wykrywa zanieczyszczenia. Wskaźnik jakości powietrza zmienia kolor, informując, czy jakość powietrza pogarsza się. Specjalnie opracowany Dual Filtr ™ łączy filtr HEPA z aktywnym węglem. Filtr HEPA bardzo skutecznie oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń, a filtr z węglem aktywnym umiejętnie eliminuje nieprzyjemne zapachy. Roger little dzięki trybowi auto, dostosowuje wydajność czyszczenia do aktualnego stanu jakości powietrza, zwiększając swoją moc, jeśli powietrze jest mocno zanieczyszczone. Roger little z wyczuciem zapewnia czyste i zdrowe powietrze w domu i w biurze, a także pozwala alergikom wziąć głęboki oddech.

ZANIECZYSZCZONE POWIETRZE

Powietrze w pomieszczeniu jest 2-5 razy bardziej zanieczyszczone niż powietrze na zewnątrz. Każdego dnia spędzamy ok. 90% czasu w pomieszczeniach, należy więc szczególnie dbać o powietrze, w domu i w biurze. Typowymi zanieczyszczeniami są lotne związki organiczne (na przykład formaldehyd), drobny i zawieszony pył, nieprzyjemne zapachy, a także wirusy i bakterie. Osoby cierpiące z powodu alergii są szczególnie narażone na pyłki i odchody roztoczy. Optymalnie oczyszczone powietrze to nie tylko źródło dobrego samopoczucia, to poprawa witalności i mniejsze ryzyko zachorowań. Roger little - oczyszczacz powietrza dla alergików idealnie uzdatniania powietrze. Roger little doskonale sprawdza się w pomieszczeniach do 35m2, w których w ciągu godziny 3 krotnie wymienia powietrze (normalne użytkowanie, umiarkowanie zanieczyszczone powietrze).

WSKAŹNIK JAKOŚCI POWIETRZA

Roger little prowadzi ciągły pomiar jakości powietrza za pomocą czujnika (czujnik gazu). Wskaźnik jakości powietrza informuje, czy jakość powietrza pogarsza się, zmieniając jego kolor (niebieski = dobry, pomarańczowy = średni, czerwony = słaby).

FILTR WSTĘPNY

Filtr wstępny usuwa grube cząsteczki kurzu i brud z powietrza. Chroni Dual filterTM przed silnymi zanieczyszczeniami, a tym samym optymalizuje jego funkcjonalność.

TECHNOLOGIA DUAL FILTER ™

Sercem Rogera little Stadler Form jest Dual Filter ™, opracowany we współpracy z niemiecką firmą Freudenberg – uznanym specjalistą produkującym filtry. Materiał filtracyjny gwarantuje najlepsze rezultaty czyszczenia. Dual filter ™ to połączenie filtra HEPA i filtra z węglem aktywnym. Filtr HEPA usuwa zanieczyszczenia z powietrza, takie jak kurz, pyłki, wirusy i bakterie. Aktywny węgiel absorbuje gazy obecne w powietrzu (nieprzyjemny zapach, dym tytoniowy, formaldehyd, toluen, lotne związki organiczne itp.).

WYMIANA FILTRA

Pojemność filtra jest ograniczona, co oznacza, że musi być wymieniany co 8-12 miesięcy, w zależności od ekspozycji na zanieczyszczone powietrze i gazy. Inteligentny zegar filtra pokazuje dokładnie, kiedy filtr wymaga wymiany.

Film

Nagrody i Certyfikaty

Dane techniczne

Roger – oczyszczacz powietrza dla alergików. Roger pozwala alergikom w końcu głęboko oddychać. Ten wydajny oczyszczacz powietrza usuwa z powietrza sierść zwierzęcą, odchody roztoczy i filtruje pyłki. Dzięki Dual Filtr ™ Roger jest polecany dla rodzin z małymi dziećmi. Użyj Rogera, gdy potrzebne jest świeże i zdrowe powietrze.

System
Dual Filtr (HEPA i Aktywny filtr węglowy)
Wydajność(do)
249 CADR (współczynnik dostarczania czystego powietrza) 
Wielkość pomieszczenia
35 m2 / 90 m3
Poziomy pracy
5
Właściwości
 • Wskaźnik jakości powietrza
 • Tryb auto
 • Tryb nocny
 • HEPA RESET – przypomnienie o wymianie filtra
 • Timer
 • Polecany dla alergików
 • Czujnik gazu
Moc
5 – 49 W
Wymiary
330 x 450 x 170 mm
Waga
5.6 kg
Poziom hałasu
29 – 59 dB(A)


 
 

Instrukcje obsługi i inne PDF'y do pobrania.

Sprawdź pozostałe oczyszczacze powietrza z oferty Stadler Form


Akcesoria

 • Dual Filtr Roger little

  • Dual Filtr ™ to połączenie HEPA i filtra z aktywnym węglem
  • Materiał filtracyjny jest produkowany w Niemczech
  • Część HEPA filtruje zanieczyszczenia z powietrza, takie jak drobny pył, pyłki, wirusy i bakterie
  • Filtr z węglem aktywnym pochłania gazy (nieprzyjemne zapachy, dym tytoniowy, formaldehyd, toluen, lotne związki organiczne itp.)
  • Dual Filtr ™ musi być wymieniany co 8-12 miesięcy
 
 

Projektant

Matti Walker

Matti Walker

Od samego początku miałem przyjemność współpracować z Martinem Stadlerem i projektować produkty dla marki Stadler Form. To, co zaczęło się od projektu nawilżacza Fred, z czasem przerodziło się w atrakcyjne i zróżnicowane portfolio produktów. Bycie częścią zespołu Stadler Form jest niezwykle cennym doświadczeniem dla mnie jako osoby oraz jako projektanta.

Zawsze dążę do wyznaczonych założeń jakie musi osiągnąć projekt: wyrazista forma, trwałe i przyjazne środowisku materiały, prosta i intuicyjna obsługa, jasne funkcje, wygoda i przyjemność podczas używania.

 
 

Wsparcie

Nie, Roger musi być włączony ręcznie po przerwaniu zasilania.
Pasek LED z przodu Rogera wskazuje na aktualny stan jakości powietrza: niebieski = dobry, pomarańczowy = umiarkowany i czerwony = słaby. Więc jeśli pasek LED zmieni kolor na czerwony, oznacza to słabą jakość powietrza. Może to być spowodowane dymem, zapachami, gazami np. farbami ściennymi, lotnymi związkami organicznymi oraz kurzem, pyłkami i innymi cząsteczkami.
Roger usuwa z powietrza najmniejsze cząsteczki, które nie są widoczne gołym okiem. Nawet cząstki respirabilne mniejsze niż 2,5 mikrona, które mogą osadzać się w płucach. Roger adsorbuje cząstki o wielkości do 0,2 mikrona z wydajnością ponad 90%. Filtruje on nawet mniejsze cząsteczki z powietrza, ale z nieco niższym stopniem wydajności.
Roger jest wyposażony w Dual FilterTM, który jest połączeniem filtra HEPA i filtra z węglem aktywnym. Cząstki węgla aktywnego są czarne. Dlatego nawet nowy filtr wydaje się być delikatnie poplamiony.
Nie, ozon jest wytwarzany tylko przez oczyszczacze powietrza zawierające jonizator. Roger nie posiada jonizatora i nie wytwarza ozonu.
Roger jest zaprojektowany tak, aby zapewnić czyste powietrze w pomieszczeniach. Podczas procesu jonizacji ozon jest wytwarzany jako produkt uboczny, który ponownie zanieczyszcza powietrze. W związku z tym, aby osiągnąć najwyższą możliwą jakość powietrza i utrzymać jego czystość, Roger nie jest wyposażony w jonizator.
Na panelu sterowania Rogera znajdziesz przycisk włączania / wyłączania. Naciśnij i przytrzymaj przycisk przez 2 sekundy, aby wyłączyć urządzenie.
Roger gwarantuje optymalną jakość powietrza w dużych pomieszczeniach i może cyrkulować powietrze 3 razy na godzinę w pokoju o powierzchni 74 m2. Roger little został zaprojektowany dla mniejszych pomieszczeń i może cyrkulować powietrze 3 razy na godzinę w pokoju o powierzchni do35 m2. Ponadto Roger ma czujnik gazu i cząstek, a Roger little ma czujnik gazu. Oba oczyszczacze powietrza filtrują zarówno cząsteczki, jak i gazy z powietrza. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Proszę wpisz pytanie poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą

* pola wymagane
 
 

Opinie

Oceń 
Konrad B
2022-05-17

Mam ten oczyszczacz, kupiony u dealera. W końcu wiem co to znaczy czyste powietrze w domu! Na plus jego głośność oraz design. Polecam

Oceń 
Oliwia A
2022-05-03

Cichy, łatwy w obsłudze i fajnie działa w domu pełnym alergików ;)

Oceń 
Kostek W
2022-04-04

Takiego właśnie sprzętu potrzebowałem w nowym mieszkaniu, wszystko super

Oceń 
Katarzyna O
2022-04-04

Kupiłam go do nowego mieszkania i jestem zachwycona tym, jaki jest teraz stan powietrza!

Oceń 
Iga S
2022-03-23

To już mój drugi oczyszczacz i to właśnie Roger spełnia moje oczekiwania w 100%

Oceń 
Angelika W
2022-03-22

Roger był moją najlepszą inwestycją w ubiegłym roku. Cały czas mi super służy!

Oceń 
Maciej Z
2022-03-02

Polecam, szybko oczyszcza i skutecznie

Oceń 
Eliza W
2022-03-01

Super, bardzo go polecam

Oceń 
Jacek Ł
2022-03-01

OCzyszcza genialnie, lepiej się śpi w domu

Oceń 
Antonina J
2022-03-01

Bardzo polecam, super jakość

Oceń 
Jowita J
2022-02-01

Mam go już kilka miesięcy i spełnia swoją funkcję znakomicie!

Oceń 
Franek K
2022-02-01

Doskonale działa! Cieszę się bardzo, że go mam

Oceń 
Kinga D
2022-02-01

Dobry sprzęt, wart swojej ceny i przynosi ulgę przy alergii

Oceń 
Andrzej W
2022-02-01

Niesamowita ulga przy alergii, bardzo polecam

Oceń 
Kasia K
2022-01-02

Bardzo dobra inwestycja. Sprzęt jakościowy i wydajny

Oceń 
Wojtek A
2022-01-02

Polecam serdecznie ten oczyszczacz, bardzo dobra jakość powietrza

Oceń 
Hanna R
2022-01-02

Perfekcyjnie oczyszcza powietrze, uwielbiam ten sprzęt

Oceń 
Mirka J
2021-12-02

Polecam, doskonale oczyszcza i super działa

Oceń 
Marietta M
2021-12-02

Polecam Rogera, doskonały w domu

Oceń 
Daria R
2021-12-02

Mąż jest alergikiem i odkąd mamy Rogera jest o niebo lepiej

Oceń 
Ola P
2021-12-02

Mam go w swoim domowym gabinecie i efekty są bardzo fajne, alergia zniknęła

Oceń 
Martyna K
2021-11-16

Fantastyczny sprzęt jestem bardzo zadowolona :) Powietrze w moim domu osuszone i świeże, bardzo polecam zakupić każdemu kto jeszcze nie ma

Oceń 
Asia D
2021-11-01

Rewelacyjny oczyszczacz, świetnie działa przy mojej alergii

Oceń 
Kinga K
2021-11-01

świetny sprzęt, doskonale oczyszcza, a filtry wymieniam tylko co 2-3 miesiące

Oceń 
Czesia P
2021-11-01

Sprzęt najwyższej jakości, bardzo polecam, super się sprawdza

Oceń 
Jola K
2021-11-01

Polecam serdecznie każdemu taki oczyszczacz

Oceń 
Iza M
2021-09-30

Uwielbiam ten sprzęt, dokładnie oczyszcza powietrze i lepiej nam się spi

Oceń 
Nina D
2021-09-30

Mój ulubiony oczyszczacz, super się sprawdza przy alergii

Oceń 
Izabela T
2021-09-30

Przy mojej alergii ten sprzęt sprawdził się doskonale, bardzo polecam

Oceń 
Izbela M
2021-08-31

Polecam, dla każdego alergika będzie to wielka ulga

Oceń 
Dominik W
2021-08-31

Polecam serdecznie firmę Stadler, to mój kolejny sprzęt ich marki i jestem zachwycony

Oceń 
Beata J
2021-08-31

Fajnie oczyszcza, lepiej mi się śpi, zwłaszcza w okresie pylenia

Oceń 
Natalia M
2021-08-31

Mój ulubiony sprzęt, super oczyszcza, lepiej się śpi i oddycha w domu

Oceń 
Wojtek Z
2021-08-31

Mój ulubiony oczyszcza, który świetnie wyciszył u mnie alergię

Oceń 
Nadia N
2021-08-31

No uwielbiam! Super oczyszczacz, bardzo dobrze mi się sprawdza i jestem nim zachwycona

Oceń 
Daniel B
2021-08-31

Dla mnie najlepszy jest Stadler, mam wszystkie produkty od nich

Oceń 
Inez D
2021-07-30

Bardzo dokładny, świetnie oczyszcza i lepiej się oddycha

Oceń 
Natalia B
2021-07-29

Dla mnie numer jeden na rynku. Lepszy sen i wyciszona alergia

Oceń 
Tomasz O
2021-06-30

Oczyszczacz pierwsza klasa. Najwyższa jakość i odpowiednie działanie

Oceń 
Ewelina W
2021-06-30

Doskonały oczyszczacz, alergia uciszona i jestem super zadowolona

Oceń 
Remigiusz B
2021-06-25

Świetny dla palacza np no zakup 10/10... Raz że daje rade w kontekście czyszczenia powietrza a dwa że filtr przez trzy miesiące przetrawił 1300 - 2000 papierosów a myślę że jeszcze drugie tyle przetrawi. No rewelacja. I ten design bajka normalnie człowiek sam ma ochotę go wyczyścić. Polecam.

Oceń 
Iza K
2021-06-04

Działanie tego oczyszczacza jest cudowne!

Oceń 
Oskar M
2021-05-02

ciekawe rozwiązanie z wskaźnikiem kolorowym, lubię jego ciche działanie

Oceń 
Wiktoria B
2021-05-01

mieszkamy przy dużej ulicy i postanowiłam zainwestować w oczysczacz, bardzo wygodnie się go używa a nie jest głośny

Oceń 
Łucja W
2021-04-29

parę filtrów poradzi sobie ze wszystkim, testowany przy dymie papierosowym! :)

Oceń 
Łukasz L
2021-04-28

lubię powietrze jakie "tworzy" roger, mogę bardzo polecić

Oceń 
Błażej W
2021-04-27

przekonałem się do posiadania własnego oczyszczacz i jestem zadowolony, bardzo skutecznie pozbywa się zapachów z pomieszczenia

Oceń 
Ewa C
2021-04-12

Dobrze wykonany i cichy. Wyraźnie odczuwalne lepsze powietrze w pokoju.
Polecam!

Oceń 
Mirosław W
2021-04-12

stoi przy ścianie nie zajmuje dużo miejsca, łatwy w obsłudze i co najważniejsze 100% skuteczny.

Oceń 
Marek M
2021-04-08

Nie spodziewałem ile syfu fruwa w powietrzu dopóki nie przyszła pora na czyszczenie filtra wstępnego!
Oczyszczacz wyraźnie poprawił jakość powietrza w moim domu.
Polecam!

Oceń 
Jakub B
2021-04-07

Little w sam raz do małego mieszkania, mam i tak sporo mebli więc szukałem małego oczyszczacza. eleganckie podświetlenie - wyznacznik jakości powietrza

Oceń 
Julka W
2021-03-18

fajnie się sprawdza, pasuje mi do reszty sprzętu wyglądem, osobiście polecam

Oceń 
Jarek T
2021-03-03

dobrze, że sam dostosowuje się do zaneczyszczeń powietrza, bezproblemowy

Oceń 
Emil B
2021-03-03

skuteczny i przyjemny dla oka

Oceń 
Zbigniew W
2021-03-01

pomysłowo zintegrowany wskaźnik jakości powietrza!

Oceń 
Kamila W
2021-02-10

efektywnie pozbył się zapachu z mieszkania, polecam

Oceń 
Paweł O
2021-01-27

długo się zastanawiałęm i ten uważam za optymalny wybór, nie razi noca niczym po oczach, jest cichy

Oceń 
Kamil O
2021-01-25

ciesze się z zakupu, łatwa wymiana filtra,cicha praca

Oceń 
Andrze K
2021-01-24

dobrze filtruje, czuję się z nim bezpiecznie

Oceń 
Alina Z
2021-01-22

Dyskretna ( nie głośna ) praca, bardzo dobre wykonanie

Oceń 
Jarek D
2020-02-27

super pomysł na wskaźnik - głośność urządzenia na medal

Oceń 
Robert K
2019-10-15

Kupiłem bo mam kłopoty z gardłem i uczulenie. Lekarz powiedział że muszę zadbać o powietrze w domu. Jest duża poprawa , nie budzę się w nocy z kaszlem, oddycha się lepiej. Poza tym sprzęt naprawdę ładny. Polecam.

Oceń 
Radek W
2019-08-31

mamy i sobie chwalimy, teraz trzba mieć w mieście, a ten zupełnie nie słyszalny nocą

Oceń 
Maciek M
2019-06-26

Daję piąteczkę, wszystko w porządku odczuwalnie zmienia powietrze

Oceń 
Konwalia G
2019-03-27

filtruje skutecznie, udalo mi się go estetycznie wstawić pod sciną pod parapet i dzięki temu komponuje się z wystrojem i nie rzuca w oczy an srodku

Oceń 
Dorota W
2018-09-20

jest już u nas okolu 3 miesięcy i nie miała bym się do czego przyczepić, czytelne menu, instrukcja, świetnie się nam wkomponował pod ścianę

Oceń 
Anna M
2018-09-18

okazał się bardzo pożyteczny, mniejsze objawy alergii u córki no i wg wskaźnika lepsze powietrze

Oceń 
Damian U
2018-09-13

powinno byc podstawowym wyposażeniem domu, dziś niestety wiele metali ciężkich w powietrzu, jeśli chodzi o samo korzystanie to bardzo intuicyjne i proste

Oceń 
Ewa D
2018-08-22

Bardzo dopracowany, menu jest dla mnie przejrzysta i cieszę się że mniej wdycham tych szkodliwych metali ciężkich

Oceń 
Stefania G
2018-08-12

odczuwalnie poprawia jakość powietrza, śpi się lepiej nawet!

Oceń 
Ula M
2018-07-20

w naszym pomieszczeniu, na pewno pomógł, czuć że inaczej się oddycha, lżej, w tym pokoju też pracujemy i w ogóle nie przeszkadza jego hałas...jego brak;)

Oceń 
Waldemar J
2018-06-25

zdecydowanie nie żałuję zakupu, solidny prosty w obsłudze. korzystanie z niego nie powoduje frustracji jak to w przypadku niektórych

Oceń 
Krystyna M
2018-06-24

wskaźnik gazu i powietrza, przydatna rzecz warto być świadomym, wydaje mi się, że jest miaordajny, sam Roger, nie wymaga duzo nauki, prosty w użyciu

Oceń 
Beata B
2018-06-22

Mam nie duże mieszkanie 40 metrów i ten w sam raz do niego pasuje, jest wystarczająco wydajny i nie zabiera miejsca, polecam szzcególnie osoba mieszkającym w mieście

Oceń 
Dariusz K
2018-05-24

świetne na prezent, kupiliśmy znajomym i są bardzo zadowoleni a problemu taki prezent nie będzie bo jest wyjątkowo intuicyjny

Oceń 
Vikotria B
2018-04-16

polecam, niepozorna wielkość a duża moc, przestałam kichac od pyłków i kurzu a nie przeszkadza skupić się na książce!

Oceń 
Aska B
2018-04-10

kupiłam ze względu na parę zwierzaków, które mam w pokoju i rzeczywiscie zapachy odeszły, poza tym Roger dobrze wygląda daje duzy plus za design

Oceń 
Elzbieta K
2018-03-20

Przestałam kichać w domu mam uczulenie na kurz, samo urządzenie myśle, że wygląda korzystnie, stoi przy scianie i ładnie kamufluje sie w otoczeniu

Napisz swoją opinię