Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo
(78)

Oczyszczacz powietrza Stadler Form Roger little, biały

1 499,00 zł
Kod: 69879
Darmowa wysyłka
Usuwa 99,3% SARS-CoV-2, który powoduje COVID-19*.
Zmywalny filtr wstępny z powłoką Sanitized®
Wielkość pomieszczenia do 33 m²
Kolor Biały

Wysyłka jutro

Inteligentnie dba o czyste powietrze

  • Oczyszczacz powietrza dla alergików
  • Usuwa szkodliwe zanieczyszczenia, gazy i zapachy
  • Zintegrowany wskaźnik jakości powietrza
  • Inteligentny Tryb Auto dostosowuje wydajność czyszczenia

Lotne związki organiczne, nieprzyjemne zapachy, drobny kurz, pyłki, wirusy i bakterie mają wpływ na jakość powietrza. Oczyszczacz powietrza dla alergików Roger little pokazuje jakość powietrza w domu lub w biurze. Dzięki precyzyjnemu czujnikowi stale mierzy jakość powietrza w pomieszczeniu i natychmiast wykrywa zanieczyszczenia. Wskaźnik jakości powietrza zmienia kolor, informując, czy jakość powietrza pogarsza się. Specjalnie opracowany Dual Filtr ™ łączy filtr HEPA z aktywnym węglem. Filtr HEPA bardzo skutecznie oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń, a filtr z węglem aktywnym umiejętnie eliminuje nieprzyjemne zapachy. Roger little dzięki trybowi auto, dostosowuje wydajność czyszczenia do aktualnego stanu jakości powietrza, zwiększając swoją moc, jeśli powietrze jest mocno zanieczyszczone. Roger little z wyczuciem zapewnia czyste i zdrowe powietrze w domu i w biurze, a także pozwala alergikom wziąć głęboki oddech.

ZANIECZYSZCZONE POWIETRZE

Powietrze w pomieszczeniu jest 2-5 razy bardziej zanieczyszczone niż powietrze na zewnątrz. Każdego dnia spędzamy ok. 90% czasu w pomieszczeniach, należy więc szczególnie dbać o powietrze, w domu i w biurze. Typowymi zanieczyszczeniami są lotne związki organiczne (na przykład formaldehyd), drobny i zawieszony pył, nieprzyjemne zapachy, a także wirusy i bakterie. Osoby cierpiące z powodu alergii są szczególnie narażone na pyłki i odchody roztoczy. Optymalnie oczyszczone powietrze to nie tylko źródło dobrego samopoczucia, to poprawa witalności i mniejsze ryzyko zachorowań. Roger little - oczyszczacz powietrza dla alergików idealnie uzdatniania powietrze. Roger little doskonale sprawdza się w pomieszczeniach do 33 m2, w których w ciągu godziny 3 krotnie wymienia powietrze (normalne użytkowanie, umiarkowanie zanieczyszczone powietrze).

WSKAŹNIK JAKOŚCI POWIETRZA

Roger little prowadzi ciągły pomiar jakości powietrza za pomocą czujnika (czujnik gazu). Wskaźnik jakości powietrza informuje, czy jakość powietrza pogarsza się, zmieniając jego kolor (niebieski = dobry, pomarańczowy = średni, czerwony = słaby).

FILTR WSTĘPNY

Filtr wstępny usuwa grube cząsteczki kurzu i brud z powietrza. Chroni Dual filterTM przed silnymi zanieczyszczeniami, a tym samym optymalizuje jego funkcjonalność.

TECHNOLOGIA DUAL FILTER ™

Sercem Rogera little Stadler Form jest Dual Filter ™, opracowany we współpracy z niemiecką firmą Freudenberg – uznanym specjalistą produkującym filtry. Materiał filtracyjny gwarantuje najlepsze rezultaty czyszczenia. Dual filter ™ to połączenie filtra HEPA i filtra z węglem aktywnym. Filtr HEPA usuwa zanieczyszczenia z powietrza, takie jak kurz, pyłki, wirusy i bakterie. Aktywny węgiel absorbuje gazy obecne w powietrzu (nieprzyjemny zapach, dym tytoniowy, formaldehyd, toluen, lotne związki organiczne itp.).

WYMIANA FILTRA

Pojemność filtra jest ograniczona, co oznacza, że musi być wymieniany co 8-12 miesięcy, w zależności od ekspozycji na zanieczyszczone powietrze i gazy. Inteligentny zegar filtra pokazuje dokładnie, kiedy filtr wymaga wymiany.

Film

Dane techniczne

Poziomy pracy 5
Wydajność 249 CADR
Moc 49 W
Poziom hałasu 29 – 59 dB(A)
Waga produktu 5.6 kg
Wymiary produktu 330 x 450 x 170 mm
Technologia Oczyszczacz powietrza

Dobrze wiedzieć

Znajdź ważne informacje

Roger jest wyposażony w Dual FilterTM, który jest połączeniem filtra HEPA i filtra z węglem aktywnym. Cząstki węgla aktywnego są czarne. Dlatego nawet nowy filtr wydaje się być delikatnie poplamiony.
Roger gwarantuje optymalną jakość powietrza w dużych pomieszczeniach i może cyrkulować powietrze 3 razy na godzinę w pokoju o powierzchni 74 m2. Roger little został zaprojektowany dla mniejszych pomieszczeń i może cyrkulować powietrze 3 razy na godzinę w pokoju o powierzchni do35 m2. Ponadto Roger ma czujnik gazu i cząstek, a Roger little ma czujnik gazu. Oba oczyszczacze powietrza filtrują zarówno cząsteczki, jak i gazy z powietrza. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Zobacz więcej

Roger Little

Opinie

Jak działają opinie klientów i oceny produktów

(78)

Mam ten oczyszczacz, kupiony u dealera. W końcu wiem co to znaczy czyste powietrze w domu! Na plus jego głośność oraz design. Polecam

Konrad w dniu 2022-05-17 15:49:48

Klient

Cichy, łatwy w obsłudze i fajnie działa w domu pełnym alergików ;)

Oliwia w dniu 2022-05-03 12:53:09

Klient

Oceń produkt Pokaż wszystkie recenzje

Roger Little

Matti Walker

Od samego początku miałem przyjemność współpracować z Martinem Stadlerem i projektować produkty dla marki Stadler Form. To, co zaczęło się od projektu nawilżacza Fred, z czasem przerodziło się w atrakcyjne i zróżnicowane portfolio produktów. Bycie częścią zespołu Stadler Form jest niezwykle cennym...

Pliki do pobrania

Stadler Form Karta Gwarancyjna

Pobierz

Karta Produktu Roger little

Pobierz

Instrukcja obslugi Roger little

Pobierz