1 299,00 zł

1 349,00 zł

Darmowa wysyłka tego produktu Oblicz ratę!

Roger Little - Oczyszczacz powietrza

18 opinii

Inteligentnie dba o czyste powietrze

 • Oczyszczacz powietrza dla alergików
 • Usuwa szkodliwe zanieczyszczenia, gazy i zapachy
 • Zintegrowany wskaźnik jakości powietrza
 • Inteligentny Tryb Auto dostosowuje wydajność czyszczenia

Lotne związki organiczne, nieprzyjemne zapachy, drobny kurz, pyłki, wirusy i bakterie mają wpływ na jakość powietrza. Oczyszczacz powietrza dla alergików Roger little pokazuje jakość powietrza w domu lub w biurze. Dzięki precyzyjnemu czujnikowi stale mierzy jakość powietrza w pomieszczeniu i natychmiast wykrywa zanieczyszczenia. Wskaźnik jakości powietrza zmienia kolor, informując, czy jakość powietrza pogarsza się. Specjalnie opracowany Dual Filtr ™ łączy filtr HEPA z aktywnym węglem. Filtr HEPA bardzo skutecznie oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń, a filtr z węglem aktywnym umiejętnie eliminuje nieprzyjemne zapachy. Roger little dzięki trybowi auto, dostosowuje wydajność czyszczenia do aktualnego stanu jakości powietrza, zwiększając swoją moc, jeśli powietrze jest mocno zanieczyszczone. Roger little z wyczuciem zapewnia czyste i zdrowe powietrze w domu i w biurze, a także pozwala alergikom wziąć głęboki oddech.

ZANIECZYSZCZONE POWIETRZE

Powietrze w pomieszczeniu jest 2-5 razy bardziej zanieczyszczone niż powietrze na zewnątrz. Każdego dnia spędzamy ok. 90% czasu w pomieszczeniach, należy więc szczególnie dbać o powietrze, w domu i w biurze. Typowymi zanieczyszczeniami są lotne związki organiczne (na przykład formaldehyd), drobny i zawieszony pył, nieprzyjemne zapachy, a także wirusy i bakterie. Osoby cierpiące z powodu alergii są szczególnie narażone na pyłki i odchody roztoczy. Optymalnie oczyszczone powietrze to nie tylko źródło dobrego samopoczucia, to poprawa witalności i mniejsze ryzyko zachorowań. Roger little - oczyszczacz powietrza dla alergików idealnie uzdatniania powietrze. Roger little doskonale sprawdza się w pomieszczeniach do 35m2, w których w ciągu godziny 3 krotnie wymienia powietrze (normalne użytkowanie, umiarkowanie zanieczyszczone powietrze).

WSKAŹNIK JAKOŚCI POWIETRZA

Roger little prowadzi ciągły pomiar jakości powietrza za pomocą czujnika (czujnik gazu). Wskaźnik jakości powietrza informuje, czy jakość powietrza pogarsza się, zmieniając jego kolor (niebieski = dobry, pomarańczowy = średni, czerwony = słaby).

FILTR WSTĘPNY

Filtr wstępny usuwa grube cząsteczki kurzu i brud z powietrza. Chroni Dual filterTM przed silnymi zanieczyszczeniami, a tym samym optymalizuje jego funkcjonalność.

TECHNOLOGIA DUAL FILTER ™

Sercem Rogera little Stadler Form jest Dual Filter ™, opracowany we współpracy z niemiecką firmą Freudenberg – uznanym specjalistą produkującym filtry. Materiał filtracyjny gwarantuje najlepsze rezultaty czyszczenia. Dual filter ™ to połączenie filtra HEPA i filtra z węglem aktywnym. Filtr HEPA usuwa zanieczyszczenia z powietrza, takie jak kurz, pyłki, wirusy i bakterie. Aktywny węgiel absorbuje gazy obecne w powietrzu (nieprzyjemny zapach, dym tytoniowy, formaldehyd, toluen, lotne związki organiczne itp.).

WYMIANA FILTRA

Pojemność filtra jest ograniczona, co oznacza, że musi być wymieniany co 8-12 miesięcy, w zależności od ekspozycji na zanieczyszczone powietrze i gazy. Inteligentny zegar filtra pokazuje dokładnie, kiedy filtr wymaga wymiany.

Film

Nagrody i Certyfikaty

Dane techniczne

Roger – oczyszczacz powietrza dla alergików. Roger pozwala alergikom w końcu głęboko oddychać. Ten wydajny oczyszczacz powietrza usuwa z powietrza sierść zwierzęcą, odchody roztoczy i filtruje pyłki. Dzięki Dual Filtr ™ Roger jest polecany dla rodzin z małymi dziećmi. Użyj Rogera, gdy potrzebne jest świeże i zdrowe powietrze.

System
Dual Filtr (HEPA i Aktywny filtr węglowy)
Wydajność(do)
249 CADR (współczynnik dostarczania czystego powietrza) 
Wielkość pomieszczenia
35 m2 / 90 m3
Poziomy pracy
5
Właściwości
 • Wskaźnik jakości powietrza
 • Tryb auto
 • Tryb nocny
 • HEPA RESET – przypomnienie o wymianie filtra
 • Timer
 • Polecany dla alergików
 • Czujnik gazu
Moc
5 – 49 W
Wymiary
330 x 450 x 170 mm
Waga
5.5 kg
Poziom hałasu
29 – 59 dB(A)


 
 

Instrukcje obsługi i inne PDF'y do pobrania.


Akcesoria

 • Dual Filtr Roger little

  • Dual Filtr ™ to połączenie HEPA i filtra z aktywnym węglem
  • Materiał filtracyjny jest produkowany w Niemczech
  • Część HEPA filtruje zanieczyszczenia z powietrza, takie jak drobny pył, pyłki, wirusy i bakterie
  • Filtr z węglem aktywnym pochłania gazy (nieprzyjemne zapachy, dym tytoniowy, formaldehyd, toluen, lotne związki organiczne itp.)
  • Dual Filtr ™ musi być wymieniany co 8-12 miesięcy
 
 

Projektant

Matti Walker

Matti Walker

Od samego początku miałem przyjemność współpracować z Martinem Stadlerem i projektować produkty dla marki Stadler Form. To, co zaczęło się od projektu nawilżacza Fred, z czasem przerodziło się w atrakcyjne i zróżnicowane portfolio produktów. Bycie częścią zespołu Stadler Form jest niezwykle cennym doświadczeniem dla mnie jako osoby oraz jako projektanta.

Zawsze dążę do wyznaczonych założeń jakie musi osiągnąć projekt: wyrazista forma, trwałe i przyjazne środowisku materiały, prosta i intuicyjna obsługa, jasne funkcje, wygoda i przyjemność podczas używania.

 
 

Wsparcie

Nie, Roger musi być włączony ręcznie po przerwaniu zasilania.
Pasek LED z przodu Rogera wskazuje na aktualny stan jakości powietrza: niebieski = dobry, pomarańczowy = umiarkowany i czerwony = słaby. Więc jeśli pasek LED zmieni kolor na czerwony, oznacza to słabą jakość powietrza. Może to być spowodowane dymem, zapachami, gazami np. farbami ściennymi, lotnymi związkami organicznymi oraz kurzem, pyłkami i innymi cząsteczkami.
Roger usuwa z powietrza najmniejsze cząsteczki, które nie są widoczne gołym okiem. Nawet cząstki respirabilne mniejsze niż 2,5 mikrona, które mogą osadzać się w płucach. Roger adsorbuje cząstki o wielkości do 0,2 mikrona z wydajnością ponad 90%. Filtruje on nawet mniejsze cząsteczki z powietrza, ale z nieco niższym stopniem wydajności.
Roger jest wyposażony w Dual FilterTM, który jest połączeniem filtra HEPA i filtra z węglem aktywnym. Cząstki węgla aktywnego są czarne. Dlatego nawet nowy filtr wydaje się być delikatnie poplamiony.
Nie, ozon jest wytwarzany tylko przez oczyszczacze powietrza zawierające jonizator. Roger nie posiada jonizatora i nie wytwarza ozonu.
Roger jest zaprojektowany tak, aby zapewnić czyste powietrze w pomieszczeniach. Podczas procesu jonizacji ozon jest wytwarzany jako produkt uboczny, który ponownie zanieczyszcza powietrze. W związku z tym, aby osiągnąć najwyższą możliwą jakość powietrza i utrzymać jego czystość, Roger nie jest wyposażony w jonizator.
Na panelu sterowania Rogera znajdziesz przycisk włączania / wyłączania. Naciśnij i przytrzymaj przycisk przez 2 sekundy, aby wyłączyć urządzenie.
Roger gwarantuje optymalną jakość powietrza w dużych pomieszczeniach i może cyrkulować powietrze 3 razy na godzinę w pokoju o powierzchni 74 m2. Roger little został zaprojektowany dla mniejszych pomieszczeń i może cyrkulować powietrze 3 razy na godzinę w pokoju o powierzchni do35 m2. Ponadto Roger ma czujnik gazu i cząstek, a Roger little ma czujnik gazu. Oba oczyszczacze powietrza filtrują zarówno cząsteczki, jak i gazy z powietrza. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Proszę wpisz pytanie poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą

* pola wymagane

 
 

Opinie

Oceń 
Jarek D
2020-02-27

super pomysł na wskaźnik - głośność urządzenia na medal

Oceń 
Robert K
2019-10-15

Kupiłem bo mam kłopoty z gardłem i uczulenie. Lekarz powiedział że muszę zadbać o powietrze w domu. Jest duża poprawa , nie budzę się w nocy z kaszlem, oddycha się lepiej. Poza tym sprzęt naprawdę ładny. Polecam.

Oceń 
Radek W
2019-08-31

mamy i sobie chwalimy, teraz trzba mieć w mieście, a ten zupełnie nie słyszalny nocą

Oceń 
Maciek M
2019-06-26

Daję piąteczkę, wszystko w porządku odczuwalnie zmienia powietrze

Oceń 
Konwalia G
2019-03-27

filtruje skutecznie, udalo mi się go estetycznie wstawić pod sciną pod parapet i dzięki temu komponuje się z wystrojem i nie rzuca w oczy an srodku

Oceń 
Dorota W
2018-09-20

jest już u nas okolu 3 miesięcy i nie miała bym się do czego przyczepić, czytelne menu, instrukcja, świetnie się nam wkomponował pod ścianę

Oceń 
Anna M
2018-09-18

okazał się bardzo pożyteczny, mniejsze objawy alergii u córki no i wg wskaźnika lepsze powietrze

Oceń 
Damian U
2018-09-13

powinno byc podstawowym wyposażeniem domu, dziś niestety wiele metali ciężkich w powietrzu, jeśli chodzi o samo korzystanie to bardzo intuicyjne i proste

Oceń 
Ewa D
2018-08-22

Bardzo dopracowany, menu jest dla mnie przejrzysta i cieszę się że mniej wdycham tych szkodliwych metali ciężkich

Oceń 
Stefania G
2018-08-12

odczuwalnie poprawia jakość powietrza, śpi się lepiej nawet!

Oceń 
Ula M
2018-07-20

w naszym pomieszczeniu, na pewno pomógł, czuć że inaczej się oddycha, lżej, w tym pokoju też pracujemy i w ogóle nie przeszkadza jego hałas...jego brak;)

Oceń 
Waldemar J
2018-06-25

zdecydowanie nie żałuję zakupu, solidny prosty w obsłudze. korzystanie z niego nie powoduje frustracji jak to w przypadku niektórych

Oceń 
Krystyna M
2018-06-24

wskaźnik gazu i powietrza, przydatna rzecz warto być świadomym, wydaje mi się, że jest miaordajny, sam Roger, nie wymaga duzo nauki, prosty w użyciu

Oceń 
Beata B
2018-06-22

Mam nie duże mieszkanie 40 metrów i ten w sam raz do niego pasuje, jest wystarczająco wydajny i nie zabiera miejsca, polecam szzcególnie osoba mieszkającym w mieście

Oceń 
Dariusz K
2018-05-24

świetne na prezent, kupiliśmy znajomym i są bardzo zadowoleni a problemu taki prezent nie będzie bo jest wyjątkowo intuicyjny

Oceń 
Vikotria B
2018-04-16

polecam, niepozorna wielkość a duża moc, przestałam kichac od pyłków i kurzu a nie przeszkadza skupić się na książce!

Oceń 
Aska B
2018-04-10

kupiłam ze względu na parę zwierzaków, które mam w pokoju i rzeczywiscie zapachy odeszły, poza tym Roger dobrze wygląda daje duzy plus za design

Oceń 
Elzbieta K
2018-03-20

Przestałam kichać w domu mam uczulenie na kurz, samo urządzenie myśle, że wygląda korzystnie, stoi przy scianie i ładnie kamufluje sie w otoczeniu

Napisz swoją opinię