Outletowe szaleństwo! Wysokie rabaty! Darmowa dostawa
(58)

Wentylator kolumnowy Stadler Form Peter, czarny

899,00 zł
Kod: 70064
Darmowa wysyłka
Tryb swing zapewniający równomierne rozprowadzenie strumienia powietrza
Oszczędność miejsca dzięki smukłej konstrukcji
Łatwe sterowanie za pomocą panelu dotykowego i pilota
Kolor Czarny
Dostępny

Wentylator kolumnowy

  • Tryb oscylacyjny zapewnia równomierny przepływ powietrza w pomieszczeniu.
  • Tryb Naturalna Bryza symuluje naturalny podmuch wiatru.
  • Timer 1-7 godz., po wybranym czasie wentylator kolumnowy automatycznie się wyłączy.

Ze swoją smukłą i elegancką sylwetką wentylator kolumnowy Peter wytwarza dużo wiatru. Dzięki trybowi oscylacji zapewnia równomierny i przyjemny powiew powietrza w całym pomieszczeniu. Dzięki kształtowi kolumny wentylator zajmuje bardzo mało miejsca i idealnie sprawdzi się nawet w ciasnych przestrzeniach. Wentylator kolumnowy Peter posiada kilka sprytnych cech, takich jak timer 1-7 godzinny, tryb naturalnej bryzy i poręczny pilot zdalnego sterowania. Wszystkie funkcje są też dostępne za delikatnym dotknięciem panelu sterowania. Energiczny wentylator Peter oferuje trzy prędkości pracy do wyboru by regulować siłę wiatru. Zmywalny filtr powietrza pozwala chronić wentylator kolumnowy przed kurzem i innymi zanieczyszczeniami.

Zalety wentylatora kolumnowego

Wentylator kolumnowy, zwany również wieżowym, to nowoczesne urządzenie, które zyskało znaczną popularność dzięki swojej wydajności i wielu zaletom. Charakteryzuje się przede wszystkim zdolnością do skierowania strumienia powietrza na większą wysokość niż tradycyjne wentylatory stołowe. Dzięki temu skutecznie przeprowadza cyrkulację powietrza w całym pomieszczeniu, co pomaga w utrzymaniu równomiernej temperatury i poziomu wilgotności. Warto też wspomnieć, że takie wentylatory pionowe mają zazwyczaj smukły, wysoki kształt, który estetycznie wpasowuje się w różnorodne wnętrza. Ich nowoczesny wygląd sprawia, że są mniej inwazyjne niż tradycyjne wentylatory stołowe i mogą nawet pełnić funkcję dekoracyjną.

Wentylator kolumnowy – idealny do każdego pomieszczenia

Wentylator kolumnowy to idealna opcja do niewielkich pomieszczeń. Ze względu na swój pionowy kształt, modele te zajmują znacznie mniej miejsca na podłodze niż klasyczne sprzęty tego typu. Dzięki temu są idealnym rozwiązaniem dla małych mieszkań, biur lub innych przestrzeni, gdzie liczy się każdy centymetr. Oczywiście w dużych lokalach także dadzą sobie radę. Większość wentylatorów pionowych oferuje różne tryby pracy, prędkości i ustawienia oscylacji. To pozwala dostosować pracę wentylatora do indywidualnych preferencji użytkowników oraz warunków panujących w pomieszczeniu.

Wentylator kolumnowy a jakość powietrza

Rola wentylatorów kolumnowych w poprawie jakości powietrza jest niezwykle istotna, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń często jest zagrożona przez zanieczyszczenia. Wentylatory tego typu mogą stanowić skuteczne narzędzie w walce z alergenami, pyłkami roślinnymi, kurzem i innymi cząstkami, które wpływają negatywnie na zdrowie i komfort użytkowników.

Wentylatory kolumnowe stanowią nowoczesne i praktyczne rozwiązanie dla osób poszukujących skutecznej cyrkulacji powietrza, przy jednoczesnym zachowaniu estetyki wnętrza oraz oszczędności miejsca. Dzięki ich zaawansowanym funkcjom i różnorodnym możliwościom ustawień, mogą znacząco poprawić komfort użytkowników, niezależnie od pory roku czy rodzaju pomieszczenia.

FilmDane techniczne

Poziomy pracy 3
Wydajność 6.7 m/s
Moc 60 W
Poziom hałasu 33 - 52 dB(A)
Waga urządzenia 6 kg
Wymiary urządzenia 135 x 1100 x 135 mm
Średnica podstawy 249 x 249 mm
Technologia Wentylator kolumnowy

Dobrze wiedzieć

Znajdź ważne informacje

Nie, Peter musi być ponownie włączony ręcznie po przerwaniu zasilania. Jednak intencją modelu 2019 jest wyposażenie go w timer.
Podczas pracy wentylatora kolumnowego na urządzeniu może gromadzić się kurz. Może to powodować gwiżdżący hałas. Z tyłu wentylatora Peter znajduje się siatka, przez którą zasysane jest powietrze. Oczyść tę siatkę odkurzaczem. Jeśli wentylator nadal wydaje świst, odkręć śruby i zdemontuj kratkę. Odkurz również dolną siatkę i wytrzyj ją miękką ściereczką, jeśli to konieczne. Zamontuj kratkę i przykręć śruby. Peter, po ponownym włączeniu powinien wytwarzać normalny poziom hałasu.
Zobacz więcej

Peter

Opinie

Jak działają opinie klientów i oceny produktów

(58)

Smukły, cichy, elegancki - dokładnie czegoś takiego szukałem

Norbert w dniu 2022-07-27 17:28:48

Klient

Bardzo nietypowy jeśli chodzi o wygląd. W głowie miałem dotychczas wiatraki standardowe tj. z łopatkami na wierzchu. Zaszalałem i kupiłem tego. Jest git :) Świetny wygląd, dobre działanie. Polecam

Andrzej w dniu 2022-07-18 17:46:25

Klient

Oceń produkt Pokaż wszystkie recenzje

Peter

Bernhard & Burkard

Podczas studiów odkryliśmy swoją wspólną pasję do prostych kształtów jak również do niebanalnych i błyskotliwych pomysłów. W 2010 roku postanowiliśmy założyć studio projektowe Bernhard | Burkard.

Od tamtej pory nasze projekty zawsze łączą w sobie innowacyjne i praktyczne rozwiązania oraz rozważne...

Bernhard & Burkard

Dowiedz się więcej

Pliki do pobrania

Stadler Form Karta Gwarancyjna

Pobierz

Karta Produktu Peter

Pobierz

Instrukcja obsługi Peter

Pobierz