499,00 zł
Darmowa wysyłka tego produktu

LEO - Wentylator

Kod: 71230

Odświeża wszystko wkoło!

  • Tryb oscylacji 3D dla optymalnego rozprowadzenia strumienia powietrza.
  • Szeroki zasięg - podmuchy wiatru do 8 metrów.
  • Łatwo dostępny pilot zdalnego sterowania z magnetycznym uchwytem.

Chcesz stworzyć komfortowy orzeźwiający klimat? W takim razie Leo jest idealnym wyborem. Dzięki innowacyjnemu trybowi oscylacji 3D może on w jednej chwili zapewnić optymalne rozprowadzenie powietrza. Leo może rozprowadzać strumień powietrza w pomieszczeniu zarówno w pionie (od -5° do 85°), jak i w poziomie, a jego zasięg wynosi 8 metrów. Zakres wychylenia wentylatora 3D od lewej do prawej strony można dostosować do własnych potrzeb, a do wyboru są 3 kąty: 60°, 90° lub 180°. Leo może być ustawiony na podłodze lub na stole, jest mobilny, zajmuje niewiele miejsca i ma wspaniały wygląd. Praktyczny uchwyt do przenoszenia, wykonany ze sztucznej skóry, pozwala na łatwe przenoszenie i ustawianie go w dowolnym miejscu.

Od naprawdę cichej, delikatnej bryzy do silnych podmuchów wiatru: Leo ma cztery odświeżające ustawienia prędkości, aby zaspokoić każdą potrzebę. Posiada również imponujący zakres inteligentnych funkcji, w tym timer na 1-7 godzin, tryb naturalnej bryzy i pilot zdalnego sterowania, który jest magnetycznie przymocowany do boku urządzenia. Leo to znacznie więcej niż tylko wentylator: to idealny partner do stworzenia komfortowego i przyjemnego klimatu w pomieszczeniach - zarówno latem, jak i zimą.

FilmNagrody i Certyfikaty

  • 2021 HONORABLE MENTION EUROPEAN PRODUCT DESIGN AWARD

Dane techniczne

System
Wentylator oscylacyjny 3d
Wydajność(do)
617 m3/h
Poziomy pracy
4
Właściwości
  • Cyrkulacja 3d
  • Tryb oscylacyjny
  • Tryb naturalnej bryzy
  • Panel dotykowy
  • Pilot
  • Dołączony zasilacz
Moc
1.5-18 W
Wymiary
240 x 330 x 205 mm
Waga
1,7 kg
Poziom hałasu
27-57 dB(A)


 
 

Instrukcje obsługi i inne PDF'y do pobrania.

Sprawdź pozostałe wentylatory z oferty Stadler Form.

 
 

Projektant

Bernhard & Burkard

Bernhard & Burkard

Podczas studiów odkryliśmy swoją wspólną pasję do prostych kształtów jak również do niebanalnych i błyskotliwych pomysłów. W 2010 roku postanowiliśmy założyć studio projektowe Bernhard | Burkard.

Od tamtej pory nasze projekty zawsze łączą w sobie innowacyjne i praktyczne rozwiązania oraz rozważne podejście do wykorzystywanych zasobów. Design nie jest dla nas celem samym w sobie, ale definiuje nasz produkt jako całość, kreuje wartość dodaną oraz wpływa na sukces i zadowolenie użytkowników.

 
 

Wsparcie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Proszę wpisz pytanie poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą

* pola wymagane
 
 

Opinie

Oceń 
Jarosław K
2021-08-18

Zobaczyłem w mediaekspercie i od razu wpadł mi w oko. Njalepszajest jego uniwersalność i mozliwość ustawienia pod dowolnym kontem idealny na biurko z kompem.

Oceń 
Weronika W
2021-08-18

po tych upałach mogę naprawdę polecić. Super się u mnie sprawdził. To że się kręci w każdą stronę jest super. Ja ustawiałam tak, żeby wiał w sufit i wtedy przyjemne powietrze rozchodziło się po całym pokoju, a ja nie bałam się że mnie przewieje. Jest baardzo ładny i fajny jest ten pilot na magnez.

Napisz swoją opinię