Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo
Brak ocen

Wentylator Stadler Form Finn

599,00 zł
Kod: 72496
Darmowa wysyłka
Zapewnia ciche chłodzenie z funkcją swing
Automatyczne wyłączanie dzięki timerowi 1-8 h
Bardzo niskie zużycie energii od 1,6 W
Kolor Biały

Wysyłka jutro

Orzeźwia cicho, z imponującą mocą

  • Zapewnia ciche chłodzenie z funkcją swing
  • Automatyczne wyłączanie dzięki timerowi 1-8 h
  • Bardzo niskie zużycie energii od 1,6 W

Odkryj nowoczesne rozwiązanie dla komfortowego chłodzenia z wentylatorem z pilotem Stadler Form Finn. Ten elegancki, biały wentylator oscylacyjny zapewnia nie tylko efektywne, ale i ciche chłodzenie, idealnie wpisując się w potrzeby każdego domu. Dzięki zaawansowanej technologii i energooszczędnej konstrukcji Finn jest wszechstronny – może służyć jako wentylator stojący, podłogowy lub stołowy. Dodatkowo wyposażony jest w funkcję swing i timer, umożliwiającą automatyczne wyłączanie.

Poznaj wentylator oscylacyjny podłogowy Stadler Form Finn

Dzięki możliwości pracy jako wentylator podłogowy Finn doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, zapewniając optymalne rozprowadzenie chłodnego powietrza. Funkcja oscylacji poziomej o 120° pozwala na równomierne chłodzenie dużych przestrzeni, co szczególnie przydatne podczas gorących dni. Regulacja kąta nachylenia głowicy do 90° umożliwia natomiast precyzyjne skierowanie strumienia powietrza, co zwiększa komfort użytkowania. Dzięki swojej wszechstronności i efektywności wentylator z funkcją swing Finn jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy poszukują nie tylko ulgi w upały, ale również eleganckiego dodatku do swojego wnętrza.

Zadbaj o komfort i finanse z energooszczędnym wentylatorem Stadler Form Finn

Wielofunkcyjny wentylator z timerem Stadler Form Finn to nie tylko gwarancja przyjemnej bryzy, ale również znaczna oszczędność energetyczna. Dzięki zastosowaniu technologii, która umożliwia pracę w bardzo niskim zakresie mocy od 1,6 W, Finn jest wyjątkowo ekonomiczny w użytkowaniu. Osiem poziomów prędkości pozwala dostosować intensywność chłodzenia do osobistych potrzeb, co przekłada się na optymalizację zużycia energii. Automatyczne wyłączanie z funkcją timera od 1 do 8 godzin to dodatkowa funkcja, która pomaga zarządzać czasem pracy wentylatora, co nie tylko zwiększa komfort użytkowania, ale również przyczynia się do obniżenia rachunków za energię. Dzięki tym cechom Finn to doskonały wentylator Stadler Form Finn na lato!

Dzięki energooszczędnej technologii wentylator Finn zapewnia przyjemną świeżość w upalne dni. Finn może być używany jako wentylator stojący, podłogowy lub stołowy i cicho obraca się od lewej do prawej, aby zoptymalizować cyrkulację powietrza w pomieszczeniu. Jego 8 poziomów prędkości z zasięgiem wiatru do 8 metrów, tryb naturalnej bryzy i pilot zdalnego sterowania zapewniają maksymalny komfort. A dzięki trybowi nocnemu i wyłącznikowi czasowemu od 1 do 8 godzin, Finn zapewnia spokojny sen.

Łatwe czyszczenie

Czyszczenie wentylatora Finn jest bardzo proste: aby wyczyścić łopatki wentylatora, wystarczy zdjąć kratki na wlocie i wylocie powietrza.

Elastyczny w użyciu

Finn może być używany jako wentylator stojący, podłogowy lub stołowy. Zdejmowany drążek może być używany w zależności od indywidualnych wymagań.

Kierunek wiatru

Finn posiada funkcję automatycznego obrotu w poziomie o 120°. Pionowe położenie głowicy wentylatora można regulować ręcznie w zakresie do 90°, aby precyzyjnie wybrać kierunek wiatru.

Film

Dane techniczne

Poziomy pracy 8
Moc 1.6 W – 13 W
Poziom hałasu 24 – 53 dB(A)
Waga produktu 4.6 kg
Wymiary produktu 349 x 954 x 226 mm
Technologia Wentylator oscylacyjny

Finn

Opinie

Jak działają opinie klientów i oceny produktów

(0)
Oceń produkt

Finn

Bernhard & Burkard

Podczas studiów odkryliśmy swoją wspólną pasję do prostych kształtów jak również do niebanalnych i błyskotliwych pomysłów. W 2010 roku postanowiliśmy założyć studio projektowe Bernhard | Burkard.

Od tamtej pory nasze projekty zawsze łączą w sobie innowacyjne i praktyczne rozwiązania oraz rozważne...

Bernhard & Burkard

Dowiedz się więcej

Nasze Rekomendacje

Może ci się spodobać

360 Model
PROMOCJA
(58)
Wentylator kolumnowy oscylacyjny Stadler Form Peter, biały
719,00 zł
899,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
799,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 02.07.2024 r. - 06.08.2024 r.

Pliki do pobrania

Stadler Form Karta Gwarancyjna

Pobierz

Instr. obsługi Stadler Form FINN

Pobierz

Karta produktu Finn

Pobierz