Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo

Dual Filtr Roger little H14

359,00 zł
Kod: 71649
Darmowa wysyłka

Dual FiltrTM (HEPA H14/węglowy) do urządzenia Stadler Form Roger little

Wysyłka jutro

W obliczu rosnącej świadomości na temat jakości powietrza, które oddychamy w naszych domach i miejscach pracy, poszukiwanie skutecznych metod na jego oczyszczanie staje się priorytetem. Dual Filtr Roger Little H14 od Stadler Form to nowoczesne rozwiązanie, które łączy zaawansowaną technologię filtracji HEPA H14 z mocą węgla aktywnego, zapewniając wyjątkowo czyste i świeże powietrze. Dostosowany do urządzenia Stadler Form Roger little, jest kluczem do skutecznego usuwania zanieczyszczeń oraz neutralizacji nieprzyjemnych zapachów, zapewniając użytkownikom zdrowsze otoczenie i większy komfort życia.

Filtr HEPA H14 dla Roger Little - sposób na neutralizację zapachów w domu

Filtr HEPA H14 to składnik, który wyróżnia Dual Filtr Roger Little. Dzięki swej większej gęstości, w porównaniu do filtrów HEPA H12, jest w stanie usunąć z powietrza znacznie więcej zanieczyszczeń, w tym drobny pył, pyłki, wirusy, i bakterie. To nie tylko poprawia jakość powietrza, ale także przyczynia się do lepszego samopoczucia i zdrowia osób przebywających w pomieszczeniu. Użytkownicy mogą odetchnąć pełną piersią, wiedząc, że powietrze w ich domach jest czyste i wolne od alergenów. Jeśli szukasz filtra do neutralizacji zapachów w domu, ten model na pewno Cię nie zawiedzie.

Niezawodny filtr z węglem aktywnym od Stadler Form

Drugą częścią Dual Filtr Roger Little jest filtr z aktywnym węglem, który pochłania gazy i nieprzyjemne zapachy, takie jak dym tytoniowy, formaldehyd, toluen czy lotne związki organiczne. To właśnie ten element sprawia, że filtr jest tak skuteczny w neutralizacji zapachów, czyniąc przestrzeń domową bardziej przyjemną i świeżą. Węgiel aktywny, dzięki swej porowatej strukturze, jest niezwykle efektywny w adsorpcji zanieczyszczeń chemicznych, zapewniając czystość powietrza na najwyższym poziomie. Jeśli interesuje Cię skuteczny filtr przeciw alergenom, a dodatkowo chcesz postawić na skuteczne usuwanie bakterii i wirusów w swoim otoczeniu, wybierz ten filtr do oczyszczacza Stadler Form Roger little i oddychaj pełną piersią!

Nasze Rekomendacje

Może ci się spodobać

360 Model
PROMOCJA
(78)
Oczyszczacz powietrza Stadler Form Roger little, biały
499,00 zł
1 499,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
499,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 02.07.2024 r. - 06.08.2024 r.