Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo
(20)

Zestaw Aromatyzer Stadler Form Zoe, biały + Olejek eteryczny Relief

319,00 zł
Kod: 72508
Darmowa wysyłka
Światło o bursztynowej barwie tworzy atmosferę czystego dobrego samopoczucia
Wypełnia pomieszczenie delikatną mgiełką zapachową
Można go używać wszędzie - dzięki kablowi USB
Kolor Biały

Wysyłka jutro

Zestaw Aromatyzer z olejkiem eterycznym – gotowy przepis na aromaterapię

Zoe - olśniewający aromatyzer

 • Bursztynowe światło tworzy atmosferę pełną dobrego samopoczucia
 • Wypełnia pokój delikatną mgiełką zapachową
 • Możesz używać gdziekolwiek, dzięki kablowi USB

Stadler Form Zoe w zestawie z olejkiem eterycznym Relief stanowi doskonały wybór dla każdego, kto pragnie w prosty sposób wprowadzić do swojego życia korzyści płynące z aromaterapii. Ten zestaw łączy nowoczesną technologię z tradycyjnymi metodami relaksacji, oferując użytkownikowi nie tylko ulgę w objawach stresu i zmęczenia, ale również przyczyniając się do poprawy ogólnego samopoczucia. Zestaw zawiera wszystko, co jest potrzebne do natychmiastowego rozpoczęcia aromatycznej podróży: wydajny aromatyzer oraz skoncentrowany, w pełni naturalny olejek na przeziębienia. Dzięki temu jest to idealny wybór dla osób poszukujących efektywnego i przyjemnego sposobu na poprawę jakości życia codziennego.

Dlaczego warto sięgnąć po aromatyzer Stadler Form Zoe?

Ultradźwiękowy dyfuzor zapachów Zoe wyróżnia się na tle innych produktów tego typu dzięki swojej zaawansowanej technologii, która zapewnia równomierne rozprowadzanie mgiełki wypełnionej aromatycznym olejkiem. To szczególnie ważne dla osób, które pragną maksymalizować korzyści płynące z aromaterapii. Stylowy design sprawia, że świetnie komponuje się z różnymi stylami wnętrzarskimi, od nowoczesnych po klasyczne, jednocześnie działając jako subtelny, ale efektowny element dekoracyjny.

Idealny dodatek do wnętrz: dyfuzor Zoe z podświetlaną mgiełką

Dyfuzor Zoe od Stadler Form nie tylko spełnia swoje praktyczne funkcje jako urządzenie aromatyzujące, ale także pełni rolę efektownego elementu dekoracyjnego. Bursztynowe światło, które delikatnie podświetla emitowaną mgiełkę, tworzy niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu, przypominając łagodne światło świecy. Taki element dekoracyjny może z łatwością dodać ciepła każdemu wnętrzu, jednocześnie tworząc relaksującą i przytulną atmosferę.

Olejek eteryczny Relief

 • 100% czysty olejek eteryczny
 • Relief łagodzi objawy przeziębienia i ma działanie wzmacniające
 • Pachnie eukaliptusem i ma lekką, rozgrzewającą nutę drzewną
 • Głównymi składnikami 100% czystego naturalnego olejku Relief są eukaliptus i tymianek. Aromatyczny olejek jest wytwarzany z wysokiej jakości esencji roślinnych i nie zawiera substancji syntetycznych, pestycydów ani parabenów. Wszystkie olejki wchodzące w skład mieszanki Relief pochodzą z ekologicznie zrównoważonej produkcji i nie są testowane na zwierzętach.
 • Olejek zapachowy Relief tworzy aromatyczny zapach w pomieszczeniu, który pachnie eukaliptusem i lekko rozgrzewającą nutą drewna.
 • Relief łagodzi objawy przeziębienia i jednocześnie działa wzmacniająco.
 • NIEBEZPIECZEŃSTWO: Połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast wezwać POGOTOWIE lub lekarza. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Uzyskać pomoc medyczną. Przechowywać w dobrze wentylowanym, chłodnym miejscu.
 • SKŁADNIKI: Olejek eukaliptusowy, olejek lawendowy, olejek sosnowy otrzymany z igieł, ekstrakt z tymianku i olejek z dzikiej mięty. Zawiera limonen, Linalool, Geraniol i Citral. Może powodować reakcje alergiczne. NIE nadaje się dla niemowląt i małych dzieci. Zawiera eukaliptus i tymianek.

Pojemność 10 ml

Zoe

Fabian Zimmerli

Rozwijanie nowych pomysłów od zawsze było moją pasją. Jako dziecko pragnąłem zostać wynalazcą, próbowałem zbudować łódź podwodną oraz prowadziłem domowe laboratorium w swoim pokoju. Obecnie swoje projekty realizuję pracując na komputerze lub w warsztacie.

Uwielbiam wyzwania, pracę łączącą kilka...

Fabian Zimmerli

Dowiedz się więcej