249,00 zł
Darmowa wysyłka tego produktu

Zoe - Aromatyzer

Kod: 71145

Zoe – olśniewający aromatyzer

  • Bursztynowe światło tworzy atmosferę pełną dobrego sampoczucia
  • Wypełnia pokój delikatną mgiełką zapachową
  • Możesz używać gdziekolwiek, dzięki kablowi USB

Aromatyzer z Amber Light™ tworzy niezapomnianą atmosferę. Mgiełka Zoe jest podświetlona przez bursztynowe światło, co daje efekt autentycznie przypominający płomień i tworzy w pomieszczeniu oazę dobrego samopoczucia. Cichy i energooszczędny aromatyzer wykorzystuje technologię ultradźwiękową do optymalnej emisji olejków eterycznych w pomieszczeniu w postaci ekstra delikatnej mgiełki, kiedy tylko chcesz, przez maksymalnie 10 godzin. Zoe jest bezkonkurencyjna pod każdym względem: jej atrybuty to złącze USB do użytku mobilnego oraz adapter do użytku domowego. Posiada również automatyczny wyłącznik. Aby zapewnić Ci zasłużony odpoczynek w nocy, możesz przyciemnić efekt światła Amber Light™ lub wyłączyć go całkowicie, jak chcesz. Aromatyzer Zoe dodaje odrobinę blasku w każdym pomieszczeniu i tworzy chwile dobrego samopoczucia!

Film

Nagrody i certyfikaty

Dane techniczne

System
Ultradźwiękowy
Wielkość pomieszczenia
50 m² / 125 m³
Poziomy pracy
1
Właściwości
  • Amber LightTM – bursztynowo podświetlone ujście mgiełki
  • Tryb nocny - Przyciemnione światło LED
  • Używaj gdziekolwiek chcesz, dzięki kablowi USB
  • Automatyczny wyłącznik
  • Cicha praca
Moc
5 W
Wymiary
113 x 105 x 105 mm
Waga
0.3 kg
Poj. zbiornika
80 ml
Poziom hałasu
< 27 dB(A)


 
 

Instrukcje obsługi i inne PDF'y do pobrania.

 
 

Projektant

Fabian Zimmerli

Fabian Zimmerli

Rozwijanie nowych pomysłów od zawsze było moją pasją. Jako dziecko pragnąłem zostać wynalazcą, próbowałem zbudować łódź podwodną oraz prowadziłem domowe laboratorium w swoim pokoju. Obecnie swoje projekty realizuję pracując na komputerze lub w warsztacie.

Uwielbiam wyzwania, pracę łączącą kilka różnych dziedzin i możliwość realizacji różnorodnych projektów poczynając od projektowania czajników przez narzędzia medyczne a kończąc na batonikach czekoladowych. Celem każdego mojego projektu jest znalezienie takiego rozwiązania, które będzie proste i piękne zarazem. Praca w Stadler Form pozwala mi zrealizować te wizje. Ogromnie się cieszę, kiedy moje produkty trafiają w końcu na półki sklepów, jednak myślami jestem już przy kolejnym projekcie.

 
 

Wsparcie

Można używać dowolnych zapachów i olejków zapachowych, pod warunkiem że nie zawierają alkoholu (Alkohol może zniszczyć powłokę) i są w pełni rozpuszczalne w wodzie. Urządzenia zniszczone w ten sposób nie podlegają gwarancji.
Zalecamy dodanie 2-3 kropel do wody. Ilość kropli można zwiększać lub zmniejszać w celu uzyskania zadowalającego efektu.
Odkręć pokrywę Zoe i całkowicie opróżnij zbiornik na wodę. Wilgotną szmatką wytrzyj do sucha zbiornik na wodę. Upewnij się, aby do wylotu pary nie dostała się woda. Następnie napełnij Zoe ponownie wodą i dodaj nowy zapach.
Przed przystąpieniem do konserwacji oraz po każdym użyciu, należy wyłączyć urządzenie i wyjąć przewód sieciowy z gniazdka. Przed przystąpieniem do czyszczenia aromatyzera Zoe, należy odłączyć przejściówkę od gniazdka sieciowego. Uwaga: Nigdy nie należy zanurzać urządzenia w wodzie (ryzyko zwarcia elektrycznego).
Czyszczenie wnętrza: teraz można oczyścić membranę ultradźwiękową przy użyciu płynu czyszczącego i odkamieniającego do nawilżaczy Stadler Form lub innego tradycyjnego, domowego środka do usuwania kamienia. Nie skrobać osadów z membrany ostrymi przedmiotami. W przypadku osadów trudnych do usunięcia, zalecamy kilkukrotne odkamienienie urządzenia. Po usunięciu kamienia, wypłukać i dokładnie osuszyć podstawę urządzenia
Nie, po przerwie w dostawie zasilania aromatyzer Zoe należy uruchomić ręcznie, przez wciśnięcie przycisku włącznika.
Oto lista zaleceń, które wpływają na intensywność zapachu: Zwiększ ilość kropli olejku / zapachu w dyfuzorze Wypróbuj różne rodzaje zapachów / olejków eterycznych. Jak intensywny jest zapach, zależy głównie od jakości samego olejku (syntetycznego, naturalnego, składników itp.). Z naszego doświadczenia wynika, że najlepsze rezultaty osiąga się dzięki 100% czystym olejkom eterycznym o wysokiej jakości i koncentracji. Temperatura w pomieszczeniu i wilgotność względna powietrza mają wpływ na to, jak zauważalny jest zapach. Im bardziej suche środowisko, tym mniej zauważalny jest zapach. Wysoki wskaźnik wentylacji powietrza (otwieranie okien i / lub ogrzewanie / klimatyzacja) ma bezpośredni wpływ na zapach, ponieważ sprawia, że szybciej znika. Zmniejszenie wentylacji powietrza pomaga zwiększyć czas, w którym zapach pozostaje w powietrzu, a tym samym jest dłużej odczuwalny. Upewnij się, że aromatyzer jest umieszczony w miejscu, w którym zapach jest najbardziej zauważalny, najlepiej na wysokości co najmniej 70 cm nad podłogą. Wyczyść wnętrze aromatyzera przynajmniej raz w tygodniu.
To normalne, że woda wewnątrz aromatyzera nagrzewa się podczas pracy. W zależności od urządzenia i ilości wody pozostałej w urządzeniu temperatura może wahać się od 30 ° C do 65 ° C. Zdecydowanie zalecamy, aby urządzenie było przykryte pokrywą. Aby uzupełnić wodę lub olejek eteryczny, wyłącz urządzenie, odłącz zasilacz i dopiero wtedy zdejmij pokrywę, aby napełnić dyfuzor aromatu. Nigdy nie otwieraj pokrywy podczas pracy!
Urządzenie wyłącza się automatycznie, gdy pojemnik na wodę jest pusty.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Proszę wpisz pytanie poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą

* pola wymagane
 
 

Opinie

Oceń 
Patrycja F
2022-07-28

Nie widziałam drugiego tak pięknego aromatyzera!

Oceń 
Kinga B
2022-05-15

Długo marzyłam o aromatyzerze i w końcu dostałam na urodziny. Zoe jest piękna!

Oceń 
Karolina C
2022-05-03

Dostałam Zoe na urodziny w marcu. Od tamtej pory jest praktycznie codziennie w użyciu, ekstra!

Oceń 
Agata k
2022-04-15

Tworzy super klimat! W sam raz po ciężkim dniu

Oceń 
Roksana T
2022-04-04

Zoe zdecydowanie wygrywa jeśli chodzi o design!

Oceń 
Aneta R
2022-03-28

Uwielbiam! Jedno z moich ulubionych urządzeń w domu !

Oceń 
Magda f
2022-03-24

Mam go od dwóch tygodni i już kupiłam taki sam dla siostry :D

Oceń 
Mariusz N
2022-03-23

Kupiłem żonie pod choinkę i od tamtej pory mamy go w sypialni i naprawdę mi się podoba ten ciągle unoszący się w pomieszczeniu zapach!

Oceń 
Alicja B
2022-03-18

Nie dość, że pięknie wygląda, to jeszcze w 100% spełnia swoje zadanie

Oceń 
Ernest H
2022-01-21

W sypialni zupełnie inaczej się teraz oddycha dzięki Zoe. Super jest

Oceń 
Kamil B
2021-12-31

Zoe to coś czego potrzebuje do swoich treningów z jogi. Zoe daje świeżość i ukojenie dzięki dodanym olejkom mogę odpocząć, i się zrelaksować

Oceń 
Antek G
2021-12-22

Zamówiłem kilka dni temu na prezent dla mamy i urządzenie wyglada bardzo fajnie dodatkowo mocno wydajny i relaksacyjny

Oceń 
Oliwier P
2021-11-22

Moje dziecko bardzo szybko zasypia gdy włączam mu urządzenie. Świetny, daje rozluźnienie i spokój przy ulubionych olejkach

Oceń 
Mirosław W
2021-04-08

Moja dziewczyna nienawidzi jak kupuję urządzenia do domu, ale kiedy zobaczyła ten aromatyzer stwierdziła, że to jest coś cudownego i zostaje. Myślę, że dzięki temu urządzeniu zaoszczędzę też dużo na świeczkach zapachowych i ten komfort, że mogę sobie zmieniać zapachy a nie tak jak jest to w świeczkach, jedna świeczka jeden zapach.

Oceń 
Marek M
2021-04-08

Wow! wow! wow!
Przepiękny! Wywiera ogromne wrażenie na moich gościach!
Działa bezszelestnie.

Oceń 
Robert W
2021-04-07

fantastycznie ozdoba nowoczesną łazienkę, kąpiele wśród ulubionych aromatów...mmm :)

Oceń 
Klaudia Z
2021-03-30

zapach to jednak zmienia cała atmosferę w domu, na prawdę warto, szczególnie, że tak fajnie się prezentuje urządzenie

Oceń 
Julka K
2021-03-24

piękny! Ja mam ten czarny, plus wielki za USB!

Oceń 
Kuba L
2021-02-01

fantastyczny wygląd! Pozdrawiam!

Oceń 
Weronika W
2021-01-22

Kupiłam dwie jako prezent pod choinkę. Black zostawiłam sobie. robi ogromne wrażenie wieczorem, wygląda jek prawdziwy płomień. jestem zachwycona, ale trzeba uważać na różne
olejki nie wszystkie pachną tak samo mocno, choć te firmowe są naprawdę ok

Napisz swoją opinię