Outletowe szaleństwo! Wysokie rabaty! Darmowa dostawa
(9)

Higrometr Stadler Form Selina, czarny

149,00 zł
Kod: 68715
Mierzy poziom wilgotności względnej i temperaturę
Buźka pokazuje, czy wilgotność powietrza jest optymalna
Wyświetlacz cyfrowy z zegarem
Kolor Czarny
Dostępny

Pomiary z klasą!

  • Dokonuje precyzyjnych pomiarów wilgotności i temperatury powietrza
  • Precyzyjny czujnik
  • Smukła obudowa (4 mm)

Jest wygadana. Czy jest sucho czy wilgotno? Ciepło czy zimno? Selina daje odpowiedź. Ta higrometrowa dama wyposażona jest w najnowszą technologię i dokonuje precyzyjnych pomiarów wilgotności i temperatury powietrza. Selina jest smukła, elegancka i harmonijnie wpasowuje się w każde pomieszczenie. Ta smukła dama przekonuje do siebie 4 mm „talią”.

Dane techniczne

Poziom hałasu 0 dB(A)
Waga urządzenia 0.07 kg
Wymiary urządzenia 90 x 93 x 38 mm
Technologia Higrometr

Dobrze wiedzieć

Znajdź ważne informacje

Być może higrometr został ustawiony zbyt daleko od Alberta. Aby otrzymać porównywalne wyniki należy umieścić oba urządzenia w odpowiednim miejscu. Higrometr powinien zostać umieszczony przy wlocie powietrza, który znajduje się z tyłu Alberta. Za normę przyjęta jest różnica +/- 5% w zależności od urządzenia.
Jeżeli mierzona względna wilgotność w pomieszczeniu spada poniżej 20%, Selina wyświetla taki symbol (- -). W nowej wersji Seliny (od 2014 roku), skala pomiarów została zwiększona do 10% i symbol (- -) nie jest już wyświetlany.
Czujniki Seliny mają poziom tolerancji +/- 3%. Aby porównać mierzony poziom wilgotności na różnych higrometrach, pomiary muszą zostać dokonane w takich samych warunkach (np. w tej samej temperaturze) oraz w tym samym ustawieniu urządzeń. Różnica już 1 metra w ustawieniu urządzeń może powodować różnicę w pomiarach. Prosimy zwrócić uwagę, że zazwyczaj higrometry mają poziom tolerancji +/- 5%. Nie należy umieszczać Seliny w pobliżu źródła ciepła lub przy oknie.
Zobacz więcej

Selina

Opinie

(9)

Wszystko zgodnie z opisem, dokładnie takiego urządzenia potrzebowałem

Paweł w dniu 2022-07-28 17:20:19

Ten higrometr daje wszystko, czego szukałem! Do tego w dobrej cenie, więc polecam każdemu!

Marcin w dniu 2022-05-10 17:56:08
Oceń produkt Pokaż wszystkie recenzje

Selina

Matti Walker

Od samego początku miałem przyjemność współpracować z Martinem Stadlerem i projektować produkty dla marki Stadler Form. To, co zaczęło się od projektu nawilżacza Fred, z czasem przerodziło się w atrakcyjne i zróżnicowane portfolio produktów. Bycie częścią zespołu Stadler Form jest niezwykle cennym...

Pliki do pobrania

Stadler Form Karta Gwarancyjna

Pobierz

Instrukcja obsługi Selina

Pobierz

Karta produktu Selina

Pobierz