Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo

Zestaw Nawilżacz Stadler Form Oskar big, czarny + filtry (4 szt.)

1 399,00 zł
Kod: 72261
Darmowa wysyłka
Odpowiedni do dużych pomieszczeń dzięki 6-litrowemu zbiornikowi na wodę
Żądaną wilgotność można wybrać za pomocą higrostatu
Tryb nocny umożliwia przyciemnienie lub całkowite wyłączenie światła
Wielkość pomieszczenia do 100 m²

Wysyłka jutro

Zestaw zawiera:

  • Nawilżacz ewaporacyjny Stadler Form - Oskar Big, czarny
  • Filtry do nawilżaczy serii Oskar - 4 sztuki

Nawilżacz ewaporacyjny Stadler Form - Oskar BIG, czarny

Jest oszczędny!

Ewaporacyjny nawilżacz powietrza Oskar Big to cichy gigant, o wydajności prześcigającej większość alternatywnych rozwiązań w swojej klasie. Bezkonkurencyjnie oszczędny, poradzi sobie w każdej, nawet bardzo dużej przestrzeni, gwarantując idealnie nawilżone powietrze, z możliwością aplikacji własnych aromatów! Oskar zadba o optymalną wilgotność dużych przestrzeni, dzięki której w naturalny sposóbpodnosimy odporność organizmu. Co więcej, wilgotne powietrze zmniejsza możliwości emisji wirusów i drobnoustrojów w pomieszczeniach.

  • Nawilżacz ewaporacyjny
  • Odpowiedni dla pomieszczeń do 100 m²
  • Niskie zużycie mocy już od 8 W
  • Dozownik zapachów

Oszczędny Oskar ma teraz większego brata! Dzięki swojej unikalnej, wykorzystującej filtr V4 technologii, nie straszne mu pomieszczenia wielkości do 100 m 2. Ze swoim 6-litrowym zbiornikiem wody, Oskar jest jednym z najpotężniejszych urządzeń w swojej klasie. Funkcja pamięci przypomina o potrzebie wymiany filtra, a dzięki trybowi nocnemu działa prawie niezauważalnie. Przy maksymalnym poborze mocy 30 W jest naprawdę bardzo oszczędny!

FilmFiltry do nawilżaczy serii Oskar - 4 sztuki

Filtry w kasecie zapewniają optymalną wydajność nawilżaczy ewaporacyjnych (np. Oskar little, Oskar, Oskar big produkcji Stadler Form). Dzięki uzdatnianiu antybakteryjnemu, woda pozostaje czysta. Dla utrzymania higienicznego nawilżania oraz wysokiej wydajności, kasety należy wymieniać co dwa - trzy miesiące.

Dane techniczne

Poziomy pracy 4
Wydajność 700 g/h
Moc 30 W
Poziom hałasu 25 – 46 dB(A)
Pojemność zbiornika 6 l
Wbudowany higrostat Tak
Waga produktu 4.7 kg
Wymiary produktu 470 x 290 x 200 mm
Technologia Nawilżacz ewaporacyjny

Dobrze wiedzieć

Znajdź ważne informacje

W pierwszej kolejności należy sprawdzić czy w dolnej części nawilżacza nie zebrał się osad lub kamień – wystający miernik (część A na zdjęciu) powinien bez problemu być poruszony w górę/dół. Oczyszczacz należy odkamieniać regularnie.

Oskar big składa się z dwóch części: górnej i dolnej. Jeżeli górna część, jest niewłaściwe założona na dolną, czujniki dolnego wskaźnika nie łączą się z górnymi. Upewnij się, że obie części są prawidłowo połączone.

Jeżeli żadne z tych rozwiązań nie daje skutku, unieś górną część i przetrzyj styki (element B i C na zdjęciu) wilgotną szmatką, następnie dokładnie przetrzyj na sucho i poprawnie połącz ze sobą obie części.
Zanurz kasety z filtrem całkowicie w wodzie przed pierwszym użyciem a następnie delikatnie otrząśnij z nadmiaru wody. Następnie wstaw kasety z filtrem ponownie do Oskara big i połącz górną część z dolną.
Jeżeli Oskar big został zakupiony przed 214 rokiem, wówczas musi on zostać włączony ręcznie po przerwie w dostawie zasilania. Nowe modele od 2014 rok mają już funkcję w której Oskar big uruchamia się automatycznie po przerwie w dostawie prądu.
Zobacz więcej

Pliki do pobrania

Stadler Form Karta Gwarancyjna

Pobierz

Karta produktu Oskar Big

Pobierz

Instrukcja obsługi Oskar Big

Pobierz