Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo
(65)

Nawilżacz ewaporacyjny Stadler Form Oskar BIG, czarny

1 299,00 zł
Kod: 68537
Darmowa wysyłka
Odpowiedni do dużych pomieszczeń dzięki 6-litrowemu zbiornikowi na wodę
Żądaną wilgotność można wybrać za pomocą higrostatu
Tryb nocny umożliwia przyciemnienie lub całkowite wyłączenie światła
Wielkość pomieszczenia do 100 m²
Kolor Czarny

Wysyłka jutro

Jest oszczędny!

Oskar Big w kolorze czarnym to szalenie stylowy, designerski nawilżacz powietrza do dużych powierzchni. Jego zdumiewająca wydajność przyćmiewa konkurencję, a niezwykle skuteczne filtry, cicha praca oraz duża energooszczędność sprawią, że przypadnie on do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Zadba też zauważalnie o naszą odporność. Wirusom i drobnoustrojom znacznie trudniej przeniknąć przez optymalnie nawilżone błony śluzowe nosa i gardła.

  • Nawilżacz ewaporacyjny
  • Odpowiedni dla pomieszczeń do 100 m²
  • Niskie zużycie mocy już od 8 W
  • Dozownik zapachów

Oszczędny Oskar ma teraz większego brata! Dzięki swojej unikalnej, wykorzystującej filtr V4 technologii, nie straszne mu pomieszczenia wielkości do 100 m 2. Ze swoim 6-litrowym zbiornikiem wody, Oskar jest jednym z najpotężniejszych urządzeń w swojej klasie. Funkcja pamięci przypomina o potrzebie wymiany filtra, a dzięki trybowi nocnemu działa prawie niezauważalnie. Przy maksymalnym poborze mocy 32 W jest naprawdę bardzo oszczędny!

FilmDane techniczne

Poziomy pracy 4
Wydajność 700 g/h
Moc 30 W
Poziom hałasu 25 – 46 dB(A)
Pojemność zbiornika 6 l
Wbudowany higrostat Tak
Waga produktu 4.7 kg
Wymiary produktu 470 x 290 x 200 mm
Technologia Nawilżacz ewaporacyjny

Dobrze wiedzieć

Znajdź ważne informacje

W pierwszej kolejności należy sprawdzić czy w dolnej części nawilżacza nie zebrał się osad lub kamień – wystający miernik (część A na zdjęciu) powinien bez problemu być poruszony w górę/dół. Oczyszczacz należy odkamieniać regularnie.

Oskar big składa się z dwóch części: górnej i dolnej. Jeżeli górna część, jest niewłaściwe założona na dolną, czujniki dolnego wskaźnika nie łączą się z górnymi. Upewnij się, że obie części są prawidłowo połączone.

Jeżeli żadne z tych rozwiązań nie daje skutku, unieś górną część i przetrzyj styki (element B i C na zdjęciu) wilgotną szmatką, następnie dokładnie przetrzyj na sucho i poprawnie połącz ze sobą obie części.
Ze względów higienicznych oraz dla optymalnego działania nawilżacza, kasety filtracyjne należy wymieniać przynajmniej co dwa miesiące. Jeśli kasety są używane dłużej, to z jednej strony, znacznie może pogorszyć się wydajność nawilżania, a z drugiej, antybakteryjne działanie kaset nie będzie już zapewnione. Kasety można nabyć u przedstawiciela, u którego został zakupiony nawilżacz Oskar big.
Jeżeli Oskar big został zakupiony przed 214 rokiem, wówczas musi on zostać włączony ręcznie po przerwie w dostawie zasilania. Nowe modele od 2014 rok mają już funkcję w której Oskar big uruchamia się automatycznie po przerwie w dostawie prądu.
Zobacz więcej

Oskar big

Opinie

Jak działają opinie klientów i oceny produktów

(65)

Większa wersja Oskara, dosłownie BIG :) Świetne działanie, fajny delikatny, minimalistyczny design. Polecam go dosłownie każdemu

Wiktoria w dniu 2022-07-22 23:03:07

Klient

Świetny sprzęt! Kupiłem go do firmy i bardzo sobie chwalę

Dominik w dniu 2022-07-20 18:25:10

Klient

Oceń produkt Pokaż wszystkie recenzje

Oskar big

Matti Walker

Od samego początku miałem przyjemność współpracować z Martinem Stadlerem i projektować produkty dla marki Stadler Form. To, co zaczęło się od projektu nawilżacza Fred, z czasem przerodziło się w atrakcyjne i zróżnicowane portfolio produktów. Bycie częścią zespołu Stadler Form jest niezwykle cennym...

Pliki do pobrania

Stadler Form Karta Gwarancyjna

Pobierz

Karta produktu Oskar Big

Pobierz

Instrukcja obsługi Oskar Big

Pobierz