1 749,00 zł
Darmowa wysyłka tego produktu Oblicz ratę!

Albert little - Osuszacz powietrza

4 opinie

I wszystko suche!

 • Wydajność osuszania do 10 l na dobę
 • Ruchome wyloty powietrza
 • Zbiornik wody o pojemności 2 litrów z automatycznym uchwytem do podnoszenia

Z powodzeniem naśladuje swojego większego brata, nie tylko pod względem stylowego wyglądu. Powstał z myślą o rozprawianiu się z wilgocią w pomieszczeniach o powierzchni do 40 m 2. Dodatkowo można go też wygodnie przemieszczać, a jego zbiornik jest łatwy w obsłudze dzięki wygodnemu uchwytowi do podnoszenia.

Film

Nagrody i Certyfikaty

  Dane techniczne

  Albert little posiada ruchome wyloty powietrza zapewniające jego optymalne rozprowadzenie.

  System
  Osuszacz kondensacyjny
  Wydajność(do)
  10 litrów/dzień 
  Wielkość pomieszczenia
  40 m2 / 100 m3
  Poziomy pracy
  2
  Właściwości
  • Energooszczędny
  • Cicha praca
  • Higrostat
  • Ruchome wyloty powietrza
  • Pojemność zbiornika na wodę 2 l
  Moc
  184 W
  Wymiary
  298 x 555 x 216 mm
  Waga
  10,2 kg
  Poziom hałasu
  32 – 43 dB(A)


   
   

  Instrukcje obsługi i inne PDF'y do pobrania.

   
   

  Projektant

  Matti Walker

  Matti Walker

  Od samego początku miałem przyjemność współpracować z Martinem Stadlerem i projektować produkty dla marki Stadler Form. To, co zaczęło się od projektu nawilżacza Fred, z czasem przerodziło się w atrakcyjne i zróżnicowane portfolio produktów. Bycie częścią zespołu Stadler Form jest niezwykle cennym doświadczeniem dla mnie jako osoby oraz jako projektanta.

  Zawsze dążę do wyznaczonych założeń jakie musi osiągnąć projekt: wyrazista forma, trwałe i przyjazne środowisku materiały, prosta i intuicyjna obsługa, jasne funkcje, wygoda i przyjemność podczas używania.

   
   

  Wsparcie

  Jeśli jest taka potrzeba, można podłączyć wąż odprowadzający wodę na stałe, bez odłączania pojemnika na wodę (zobacz zdjęcie 1). W tym przypadku, podłącz wąż do Alberta little umieszczając końcówkę węża w przeznaczonej do tego dziurce z tyłu urządzenia (zobacz zdjęcie 2). Umieść drugi koniec węża w ujściu wody. Upewnij się, że koniec węża w odpływie jest niżej niż jego początek umieszczony w urządzeniu. W przeciwnym wypadku woda nie będzie odsączana z urządzenia co może prowadzić do zalania pomieszczenia.
  Tak, Albert little posiada pamięć 24 godzinną i uruchamia się automatycznie po przerwie w dostawie zasilania. Albert little posiada nawet zintegrowany programator czasowy, dzięki któremu można dokładnie ustawić czas pracy urządzenia.
  Niestety jest to prawdopodobnie defekt techniczny. Prosimy zwrócić się do serwisu, który ustali przyczynę usterki.
  Upewnij się, że Albert little został uruchomiony i ustawiony zgodnie z instrukcją. Pożądany poziom wilgotności być może został już osiągnięty. Jeśli mimo tego, Albert little dalej nie działa zgłoś się do serwisu.

  Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Proszę wpisz pytanie poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą

  * pola wymagane

   
   

  Opinie

  Oceń 
  Krzysztof O
  2019-07-22

  Póki co jest super. Mieszkam w nowym bloku na parterze i niestety izolacja budynku jest słaba, ale ma być poprawiana. Osuszacz pomaga, nie czuć już wilgoci. na początku wody zbierał tyle, żemusiałem podłączyć go wężem, bo wynoszenie zbiorników było przy tej ilości uciazliwe. Teraz już wolniej się napełnia, więć odłączyłem odprowadzanie. Trochę głupio wyglądała rura np w salonie. Przy okazji jak rozwieszam pranie to wysycha migusiem.

  Oceń 
  Stanisław P
  2018-08-25

  wyróżnia się na tle wszystkich jakie przeszukałem, obsługa menu bardzo mi się podobają, działa oczywiście prawidłowo i spełnia swoje zadanie

  Oceń 
  Darek K
  2018-08-24

  bardzo porządny, solidnie wykonany oczywiście spełnia zadanie

  Oceń 
  Łukasz N
  2016-05-17

  Używam już od półtora roku i żadnych problemów.

  Napisz swoją opinię