1 749,00 zł
Darmowa wysyłka tego produktu Oblicz ratę!

Albert little

I wszystko suche!

3 opinie
  • Wydajność osuszania do 10 l na dobę
  • Ruchome wyloty powietrza
  • Zbiornik wody o pojemności 2 litrów z automatycznym uchwytem do podnoszenia

Z powodzeniem naśladuje swojego większego brata, nie tylko pod względem stylowego wyglądu. Powstał z myślą o rozprawianiu się z wilgocią w pomieszczeniach o powierzchni do 40 m 2. Dodatkowo można go też wygodnie przemieszczać, a jego zbiornik jest łatwy w obsłudze dzięki wygodnemu uchwytowi do podnoszenia.

Film

Nagrody i Certyfikaty

Dane techniczne

Albert little posiada ruchome wyloty powietrza zapewniające jego optymalne rozprowadzenie.

System
Osuszacz kondensacyjny
Wydajność(do)
10 litrów/dzień 
Wielkość pomieszczenia
40 m2 / 100 m3
Poziomy pracy
2
Właściwości
  • Energooszczędny
  • Cicha praca
  • Higrostat
  • Ruchome wyloty powietrza
  • Pojemność zbiornika na wodę 2 l
Moc
184 W
Wymiary
298 x 555 x 216 mm
Waga
10,2 kg
Poziom hałasu
32 – 43 dB(A)

 
 

Instrukcje obsługi i inne PDF'y do pobrania.

 
 

Projektant

Matti Walker

Matti Walker

Od samego początku miałem przyjemność współpracować z Martinem Stadlerem i projektować produkty dla marki Stadler Form. To, co zaczęło się od projektu nawilżacza Fred, z czasem przerodziło się w atrakcyjne i zróżnicowane portfolio produktów. Bycie częścią zespołu Stadler Form jest niezwykle cennym doświadczeniem dla mnie jako osoby oraz jako projektanta.

Zawsze dążę do wyznaczonych założeń jakie musi osiągnąć projekt: wyrazista forma, trwałe i przyjazne środowisku materiały, prosta i intuicyjna obsługa, jasne funkcje, wygoda i przyjemność podczas używania.

 
 

Wsparcie

Jeśli jest taka potrzeba, można podłączyć wąż odprowadzający wodę na stałe, bez odłączania pojemnika na wodę (zobacz zdjęcie 1). W tym przypadku, podłącz wąż do Alberta little umieszczając końcówkę węża w przeznaczonej do tego dziurce z tyłu urządzenia (zobacz zdjęcie 2). Umieść drugi koniec węża w ujściu wody. Upewnij się, że koniec węża w odpływie jest niżej niż jego początek umieszczony w urządzeniu. W przeciwnym wypadku woda nie będzie odsączana z urządzenia co może prowadzić do zalania pomieszczenia.
Tak, Albert little posiada pamięć 24 godzinną i uruchamia się automatycznie po przerwie w dostawie zasilania. Albert little posiada nawet zintegrowany programator czasowy, dzięki któremu można dokładnie ustawić czas pracy urządzenia.
Niestety jest to prawdopodobnie defekt techniczny. Prosimy zwrócić się do serwisu, który ustali przyczynę usterki.
Upewnij się, że Albert little został uruchomiony i ustawiony zgodnie z instrukcją. Pożądany poziom wilgotności być może został już osiągnięty. Jeśli mimo tego, Albert little dalej nie działa zgłoś się do serwisu.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Proszę wpisz pytanie poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą

* pola wymagane

 
 

Opinie

Oceń 
Stanisław P
2018-08-25

wyróżnia się na tle wszystkich jakie przeszukałem, obsługa menu bardzo mi się podobają, działa oczywiście prawidłowo i spełnia swoje zadanie

Oceń 
Darek K
2018-08-24

bardzo porządny, solidnie wykonany oczywiście spełnia zadanie

Oceń 
Łukasz N
2016-05-17

Używam już od półtora roku i żadnych problemów.

Napisz swoją recenzję