1 399,00 zł
Darmowa wysyłka tego produktu Oblicz ratę!

Paul

Mocny i wrażliwy

2 opinie
 • Technologia Adaptive Heat
 • Tryb auto
 • 2 w 1 chłodzi i grzeje
 • Tryb oscylacyjny
 • Cichy
 • Pilot

Dzięki unikalnej technologii Adaptive Heat™ Paul jest bardzo mocny, pozostając zarazem niezwykle wrażliwym. Pracując w trybie auto dostosuje temperaturę w pokoju do Twoich potrzeb, a w trybie oscylacyjnym utrzyma odpowiedni poziom na skali Celsjusza. Koniec z ciągłym włączaniem i wyłączaniem urządzenia! Paul działa delikatnie i cicho, ale jednocześnie dynamicznie. Ustaw temperaturę przy użyciu łatwego w obsłudze panelu dotykowego, a przy użyciu pilota dopasuj ją do swoich potrzeb nawet leżąc na kanapie. Paul nie boi się żadnego środowiska - możesz go także wstawić do łazienki.

FilmNagrody i Certyfikaty

Dane techniczne

Termowentylator Paul posiada unikalną technologię Adpative Heat. Dzięki niej w pomieszczeniu będzie panowała dokładnie ta temperatura, którą ustawisz. Paul ogrzeje powietrze do danej temperatury, a potem będzie ją utrzymywał.

System
Ceramiczna / PTC
Wielkość pomieszczenia
30 m2 / 75 m3
Poziomy pracy
8
Właściwości
 • Tryb auto
 • 2 w 1 chłodzi i grzeje
 • Tryb oscylacyjny
 • Cichy
 • Pilot
 • Technologia Adaptive Heat
Moc
800 / 2'000 W
Wymiary
177 x 536 x 189 mm
Waga
5,0 kg
Poziom hałasu
30 – 50 dB(A) dB(A)

 
 

Instrukcje obsługi i inne PDF'y do pobrania.

 
 

Projektant

Matti Walker

Matti Walker

Od samego początku miałem przyjemność współpracować z Martinem Stadlerem i projektować produkty dla marki Stadler Form. To, co zaczęło się od projektu nawilżacza Fred, z czasem przerodziło się w atrakcyjne i zróżnicowane portfolio produktów. Bycie częścią zespołu Stadler Form jest niezwykle cennym doświadczeniem dla mnie jako osoby oraz jako projektanta.

Zawsze dążę do wyznaczonych założeń jakie musi osiągnąć projekt: wyrazista forma, trwałe i przyjazne środowisku materiały, prosta i intuicyjna obsługa, jasne funkcje, wygoda i przyjemność podczas używania.

 
 

Wsparcie

Tryb chłodzenia jest aktywny tylko kiedy Paul jest ustawiony na 0 stopni. Tryb grzania jest aktywny jeśli na urządzeniu ustawimy temperaturę w przedziale pomiędzy 1 a 26 stopni. Tryb chłodzenia w Paulu działa tak samo jak w przypadku standardowych wentylatorów. To oznacza, że wiatrak Paula (wentylator) jest włączony natomiast element grzewczy jest wyłączony. Aby uaktywnić tryb chłodzenia, ustaw temperaturę na 0 stopni. Pożądana temperatura można zmienić przesuwając pionowo prawy wskaźnik na panelu dotykowym urządzenia.
Dzieje się tak ponieważ temperatura na wyświetlaczu ustawiona jest na skalę Fahrenheita (po prawej stronie powinna być widoczna mała literka "F" zamiast literki "C"). Możesz zmienić skalę z Fahrenheita na Celsjusza przytrzymującą przycisk "Auto mode" przez 5 sekund. Tryb wyświetlania może być zmieniany z skalę z Fahrenheita na Celsjusza i odwrotnie.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Proszę wpisz pytanie poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą

* pola wymagane

 
 

Opinie

Oceń 
Mariusz B
2018-08-22

jak w tym opisie u mnie właśnie stoi w łazience, rzeczywiście bardzo cichy i na żywo wygląda bardzo dobrze, zmiściłem go w kącie ze ładnie się wpasowuję i nie przeszkadza

Oceń 
Michał A
2018-06-06

Dzisiaj dotarł no i zrobił ogromnie pozytywne wrażenie wygląd kultura pracy no i ta jakość użytych materiałów do tego mały funkcjonalny pilot dzięki któremu w bardzo intuicyjny sposób możemy sobie zarządzać :):):) PAULEM.
Ogrzewa idealnie chłodzi przyzwoicie,ale zakupiony był właśnie do dogrzewania salonu 25 metrowego w chłodne dni.
Planujemy z żoną kupić jeszcze Oskar
Ekonomiczny!
Ale najpierw spłacimy sobie jeden zakup ratalny a potem przyjdzie pora na Oskara.

Pozdrawiam.

Michał.

Napisz swoją recenzję