Nowi członkowie rodziny Robert i Selina

Robert – skutecznie ulepsza powietrze!

Jako „myjka powietrza”, Robert nawilża, oczyszcza powietrze oraz zapewnia czysty i przyjemny klimat w pomieszczeniu przez cały rok. Z urządzenia paruje dziennie do 13,2 litra wody. Jest również odpowiednie do dużych pomieszczeń. Zużywa zaledwie od 7 W do 30 W energii. Poprzez dysk obracający się w wodzie Robert skutecznie filtruje cząsteczki z powietrza, dzięki czemu jest idealnym współlokatorem dla osób cierpiących na alergie. Roberta można włączyć dyskretnym ruchem dłoni i sterować poprzez delikatne dotykanie przycisków. Po dodaniu kilku kropli olejku zapachowego, Robert dyskretnie i przyjemnie wypełni pomieszczenie dowolnym zapachem. Elegancki wygląd Roberta dopełnia powlekana powierzchnia i wyrafinowane aluminium.

Selina – pomiary z klasą!

Czy jest sucho czy wilgotno, czy ciepło czy zimno? Selina daje odpowiedź. Ta higrometrowa dama wyposażona jest w najnowszą technologię i dokonuje precyzyjnych pomiarów wilgotności i temperatury powietrza. Selina jest smukła, elegancka i harmonijnie wpasowuje się w każde pomieszczenie. Ta smukła dama przekonuje do siebie 4 mm „talią”. Selina stylowo monitoruje klimat pomieszczenia i w ten sposób pomaga wybrać odpowiednie urządzenie Stadler Form.

Nowy Katalog 2013/14
W naszym nowym katalogu znajdą Państwo całą gamę produktów na rok 2013/14, w tym najnowszych produktów na jesień / zimę!

Proszę kliknąć poniższy link.

Odkryj nowy katalog tutaj …

Powrót do listy Następny news