Nowy autoryzowany Dystrybutor w Polsce …

Od października 2012 nasza firma, DLF Sp. z o.o., jest autoryzowanym importerem i dystrybutorem produktów Stadler Form na terenie Polski.

W naszej ofercie znajdują się następujące produkty:

Nawilżacze powietrza ewaporacyjne to najbardziej naturalne i najzdrowsze urządzenia nawilżające powietrze. Sposób działania opiera się na naturalnym odparowywaniu wody ze zbiornika oraz ze specjalnego wkładu filtrującego. Wkład filtrujący wchłania wodę, a wentylator urządzenia powoduję ruch powietrza przez wilgotne powierzchnie wkładu powodując odparowywanie wody. Para wodna wytwarzana przez ewaporacyjne nawilżacze powietrza jest niewidoczna. Tego typu urządzenia nawilżają powietrze do poziomu 60%, ponieważ w coraz bardziej wilgotnym środowisku odparowanie wody w sposób naturalny jest coraz trudniejsze.

Nawilżacze powietrza parowe są najbardziej higieniczne.  Nawilżacze te, działają na zasadzie gotowania wody, dzięki czemu gorąca para wodna pozbawiona jest bakterii i drobnoustrojów.

Nawilżacze powietrza ultradźwiękowe są najbardziej popularne na rynku. Działają na zasadzie mechanicznego rozbijania wody za pomocą ultradźwięków na drobne cząsteczki pary, widoczne jako biała mgiełka. Ich budowa jest bardziej skomplikowana od pozostałych rodzajów nawilżaczy. Najwyższa wilgotność panuje w pobliżu urządzenia (w środku mgiełki).

 Nawilżacze z funkcją oczyszczania powietrza pozwalają oczyścić powietrze z większych zanieczyszczeń. Idealne dla alergików. Nie wymagają wymiany filtrów.

Wentylatory, których jakość i design cieszy oko najbardziej wymagających klientów.

Termowentylatory, urządzenia grzewcze, działające na zasadzie elementu grzejnego i wentylatora, wyglądające inaczej niż inne na rynku, znakomicie spełniające swoja funkcję.

Oczyszczacze powietrza, które zdobią Twoje wnętrze i dbają o zdrowie Twojej rodziny.

Aromatyzery, które wypełnią Twój dom zapachami.
Osuszacze powietrza, pozwolą obniżyć wilgotność w pomieszczeniu do poziomu, który jest odpowiedni dla Ciebie, a nawet przyśpieszą suszenie Twojego prania.
Powrót do listy