649,00 zł
Darmowa wysyłka tego produktu Oblicz ratę!

Charly little

Startuje!

1 opinia
  • Wydajny (do 2400 m³ powietrza na godzinę)
  • Oscylacyjny
  • Łatwe czyszczenie

Charly osiągnął już status kultowego produktu. Ta wyjątkowa maszyna wytwarzająca wiatr jest teraz wyposażona w system oscylacji. Dzięki temu Charly równomiernie rozprowadza chłodne powietrze w pomieszczeniu. Jego wygląd przywodzi na myśl turbinę samolotu odrzutowego. Daje możliwość wyboru prędkości, a trzy aluminiowe łopaty zapewniają mu przepustowość do 2400 m 3 powietrza na godzinę. Dzięki okrągłej, cynkowej podstawie, Charly twardo stąpa po ziemi. Natomiast możliwość regulacji pochylenia wiatraka sprawia, że ten typ ma na oku każdą cząsteczkę ciepłego powietrza.

Film

Nagrody i Certyfikaty

Dane techniczne

Cyrkulacja powietrza może być ustawiona w trzech zakresach. Charly to twardy gość, stworzony z metalu: cynku, aluminium i powlekanej stali.

System
Oscylacyjny
Wydajność(do)
2400 m³ powietrza/h 
Wielkość pomieszczenia
20 m2 / 50 m3
Poziomy pracy
3
Właściwości
  • 3 poziomy prędkości
  • Regulacja nachylenia
  • Łatwe czyszczenie
Moc
25 – 45 W
Wymiary
352 x 395 x 255 mm
Waga
3,5 kg
Poziom hałasu
< 52 dB(A)

 
 

Instrukcje obsługi i inne PDF'y do pobrania.

 
 

Projektant

Matti Walker

Matti Walker

Od samego początku miałem przyjemność współpracować z Martinem Stadlerem i projektować produkty dla marki Stadler Form. To, co zaczęło się od projektu nawilżacza Fred, z czasem przerodziło się w atrakcyjne i zróżnicowane portfolio produktów. Bycie częścią zespołu Stadler Form jest niezwykle cennym doświadczeniem dla mnie jako osoby oraz jako projektanta.

Zawsze dążę do wyznaczonych założeń jakie musi osiągnąć projekt: wyrazista forma, trwałe i przyjazne środowisku materiały, prosta i intuicyjna obsługa, jasne funkcje, wygoda i przyjemność podczas używania.

 
 

Wsparcie

Projektując nasze produkty zawsze myślimy przy tym o ochronie środowiska. Z tego powodu, ograniczyliśmy wielkość opakowania wentylatora Charly little. Prosimy zapoznać się z instrukcją do urządzenia dla Charly little, która dostępna jest także tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=T1L8Fac1czc
Przed serwisowaniem wentylatora oraz po każdym użyciu, należy wyłączyć urządzenie i wyjąć przejściówkę z gniazdka.

Aby wyczyścić łopaty wentylatora należy odkręcić śrubę zabezpieczającą, otworzyć wszystkie zaciski następnie delikatnie unieść kratkę ochronną. Teraz wentylator można przetrzeć wilgotną szmatką. Po wyczyszczeniu, należy ponownie umieścić kratkę ochronną na miejsce, powtórnie umieścić i dokręcić zaciski na miejscu, następnie dokręcić śrubę zabezpieczającą.

Nie dopuszczać, aby na wlocie powietrza i kratce wylotowej nagromadziła się nadmierna ilość kurzu.
Możliwość czyszczenia łopat wentylatora pod kratką ochronną została wprowadzona do nowszych modeli Charly little od 2014 roku. We wcześniejszych modelach łopaty wentylatora oraz kratka ochronna mogą być czyszczone suchą szczotką lub odkurzaczem.
Tak, Charly little uruchamia się automatycznie po przerwach w dostawie zasilania.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Proszę wpisz pytanie poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą

* pola wymagane

 
 

Opinie

Oceń 
Łukasz N
2016-05-17

Super jakość materiałów, spasowania i projektu. Polecam

Napisz swoją recenzję