749,00 zł
Darmowa wysyłka tego produktu Oblicz ratę!

Charly floor - Wentylator

Kod: 68965

Startuje!

 • Wydajny (do 6000 m³ powietrza na godzinę)
 • Oscylacyjny
 • Łatwe czyszczenie

Charly ma status kultowego produktu w naszej gamie. Ta wyjątkowa maszyna z systemem oscylacji skutecznie sieje wiatr, gdy atmosfera staje się gorąca. Charly równomiernie rozprowadza chłodne powietrze w pomieszczeniu. Jego wygląd przywodzi na myśl turbinę samolotu odrzutowego. Daje możliwość wyboru prędkości, a trzy aluminiowe łopaty zapewniają mu przepustowość do 6000 m 3 powietrza na godzinę. Dzięki okrągłej, cynkowej podstawie, Charly stoi stabilnie, nie tracąc możliwości regulacji pochylenia.

Film

Nagrody i Certyfikaty

  Dane techniczne

  Cyrkulacja powietrza może być ustawiona w trzech zakresach. Charly to twardy gość, stworzony z metalu: cynku, aluminium i powlekanej stali.

  System
  Oscylacyjny
  Wydajność(do)
  6000 m³ powietrza/h 
  Wielkość pomieszczenia
  50 m2 / 125 m3
  Poziomy pracy
  3
  Właściwości
  • 3 poziomy prędkości
  • Regulacja nachylenia
  • Łatwe czyszczenie
  Moc
  36 – 56 W
  Wymiary
  450 x 472 x 280 mm
  Waga
  4.5 kg
  Poziom hałasu
  < 56 dB(A)


   
   

  Instrukcje obsługi i inne PDF'y do pobrania.

  Sprawdź pozostałe wentylatory z oferty Stadler Form.

   
   

  Projektant

  Matti Walker

  Matti Walker

  Od samego początku miałem przyjemność współpracować z Martinem Stadlerem i projektować produkty dla marki Stadler Form. To, co zaczęło się od projektu nawilżacza Fred, z czasem przerodziło się w atrakcyjne i zróżnicowane portfolio produktów. Bycie częścią zespołu Stadler Form jest niezwykle cennym doświadczeniem dla mnie jako osoby oraz jako projektanta.

  Zawsze dążę do wyznaczonych założeń jakie musi osiągnąć projekt: wyrazista forma, trwałe i przyjazne środowisku materiały, prosta i intuicyjna obsługa, jasne funkcje, wygoda i przyjemność podczas używania.

   
   

  Wsparcie

  Projektując nasze produkty zawsze myślimy przy tym o ochronie środowiska. Z tego powodu, ograniczyliśmy wielkość opakowania wentylatora Charly little. Prosimy zapoznać się z instrukcją do urządzenia dla Charly little, która dostępna jest także tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=T1L8Fac1czc
  Przed serwisowaniem wentylatora oraz po każdym użyciu, należy wyłączyć urządzenie i wyjąć przejściówkę z gniazdka.

  Aby wyczyścić łopaty wentylatora należy odkręcić śrubę zabezpieczającą, otworzyć wszystkie zaciski następnie delikatnie unieść kratkę ochronną. Teraz wentylator można przetrzeć wilgotną szmatką. Po wyczyszczeniu, należy ponownie umieścić kratkę ochronną na miejsce, powtórnie umieścić i dokręcić zaciski na miejscu, następnie dokręcić śrubę zabezpieczającą.
  Możliwość czyszczenia łopat wentylatora pod kratką ochronną została wprowadzona do nowszych modeli Charly floor od 2014 roku. We wcześniejszych modelach łopaty wentylatora oraz kratka ochronna mogą być czyszczone suchą szczotką lub odkurzaczem.
  Tak, Charly floor uruchamia się automatycznie po przerwach w dostawie zasilania.

  Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Proszę wpisz pytanie poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą

  * pola wymagane

   
   

  Opinie

  Oceń 
  Kamil S
  2022-07-28

  Długo szukałem takiego wentylatora. Teraz mam nadzieję, że zostanie ze mną na lata, bo jest ekstra!

  Oceń 
  Norbert R
  2022-06-26

  Całkiem nieźle się prezentuje i daje fajny podmuch. Koleżanka pożyczała go nawet na sesje zdjęciowe. Mi na co dzień dobrze służy w domu

  Oceń 
  Piotrek T
  2022-05-15

  Wygląda ciekawie, pracuje cicho i efektywnie - nic tylko kupować!

  Oceń 
  Marzena W
  2022-04-04

  Używam Charliego w pracy przy sesjach zdjęciowych i robi naprawdę super robotę!

  Oceń 
  Kornel O
  2021-11-30

  Mam duży salon i w lato potrzeba naprawę dużo chlodu dlatego zakupiłem Charlie :) Działa jak należy i salon w pełni był schłodzony. Jestem zadowolony

  Oceń 
  Krzysztof O
  2019-07-24

  Fajny, stylowy sprzęt. Wysoka jakość, widać, że to wyższa półka. Zależało mi na tym, żeby się obracał. Działa bez zarzutu.

  Oceń 
  Maja N
  2019-07-17

  Niedawno kupiłam wentylator Charlie! Jest naprawdę piękny, idealny do nowoczesnego domu ❤️ Szkoda tylko, że pogoda nie sprzyja jego używaniu.

  Napisz swoją opinię