Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo
(18)

Aromatyzer Stadler Form - Jasmine, złoty

169,00 zł
199,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
199,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 02.07.2024 r. - 06.08.2024 r.
Kod: 72277
PROMOCJA
Rozprowadza olejki eteryczne za pomocą technologii ultradźwiękowej
Działa do 24 godzin po napełnieniu zbiornika
Tryb interwałowy, aby przedłużyć doznania zapachowe
Kolor Złoty

Wysyłka jutro

Limitowana złota edycja z okazji 25-lecia Stadler Form.

I pachnie!

  • Rozprowadzanie zapachu z wykorzystaniem techniki ultradźwiękowej
  • Działa nawet przez 24 godziny przy jednym napełnieniu
  • Praca przerywana

Aromatyzer Stadler Form Jasmine – złoty dyfuzor zapachowy dla wymagających

Aromatyzer Stadler Form Jasmine to nie tylko urządzenie do rozprowadzania zapachów, ale także wyjątkowy element dekoracyjny. Złote wykończenie czyni go idealnym wyborem dla osób ceniących sobie luksus i elegancję w każdym detalu swojego domu. Zastosowanie zaawansowanej technologii ultradźwiękowej pozwala na efektywne i równomierne rozprzestrzenianie zapachu w formie bardzo delikatnej mgiełki, co zapewnia długotrwałe i subtelne doznania zapachowe. Tryb interwałowy, pozwalający na pracę przez 24 godziny po jednym napełnieniu, umożliwia oszczędność olejku oraz energii, sprawiając, że urządzenie to jest wyjątkowo ekonomiczne i efektywne. Aromatyzer ultradźwiękowy Jasmine Stadler Form to doskonały wybór dla Ciebie!

Dlaczego Jasmine od Stadler Form to ideał do Twojego domu?

Dyfuzor zapachowy Jasmine od Stadler Form idealnie odpowiada na potrzeby nowoczesnych domów, w których kluczowe są zarówno funkcjonalność, jak i estetyka. Jego kompaktowe wymiary (130 x 90 x 130 mm) pozwalają na umieszczenie go niemal w każdym miejscu, nie zaburzając przy tym harmonii wnętrza. Dzięki zastosowaniu technologii ultradźwiękowej Jasmine działa niezwykle cicho, co jest istotne szczególnie w sypialniach czy pokojach dziennych, gdzie cisza jest na wagę złota. Ponadto funkcja pracy przerywanej nie tylko oszczędza energię, ale też pozwala na dłuższe zachowanie świeżości olejków eterycznych, co ważne dla utrzymania stałej jakości zapachu. Do tego 24 godziny działania i efektowny, złoty kolor – Jasmine to doskonały wybór dla tych, którzy pragną połączyć praktyczne rozwiązania z elementami luksusu w swoim domowym otoczeniu!

Aromatyczny, subtelny zapach, ale też dyskretny wygląd - oto Jasmine. Przez cały dzień, w 20-minutowych sekwencjach uwalnia Twój ulubiony zapach. Wykorzystując technologię ultradźwiękową, zamienia wodę zmieszaną z olejkiem zapachowym w bardzo delikatną mgłę, którą rozprowadza w otoczeniu. Jasmine – aby pomieszczenia były pełne dobrego samopoczucia.

Dane techniczne

Poziomy pracy 1
Moc 7.2 W
Poziom hałasu do 26 dB(A)
Pojemność zbiornika 0.1 l
Waga produktu 0.4 kg
Wymiary produktu 130 x 90 x 130 mm
Technologia Aromatyzer ultradźwiękowy

Dobrze wiedzieć

Znajdź ważne informacje

Można używać dowolnych zapachów i olejków zapachowych, pod warunkiem że nie zawierają alkoholu (Alkohol może zniszczyć powłokę) i są w pełni rozpuszczalne w wodzie. Urządzenia zniszczone w ten sposób nie podlegają gwarancji.
Przed przystąpieniem do konserwacji oraz po każdym użyciu, należy wyłączyć urządzenie i wyjąć przewód sieciowy z gniazdka. Przed przystąpieniem do czyszczenia aromatyzera Jasmine, należy odłączyć przejściówkę od gniazdka sieciowego. Uwaga: Nigdy nie należy zanurzać urządzenia w wodzie (ryzyko zwarcia elektrycznego).

Umycie z zewnątrz polega na wytarciu urządzenia wilgotną szmatką i dokładnym osuszeniu.

Czyszczenie wnętrza: teraz można oczyścić membranę ultradźwiękową przy użyciu tradycyjnego, domowego środka do usuwania kamienia. Nie skrobać osadów z membrany ostrymi przedmiotami. W przypadku osadów trudnych do usunięcia, zalecamy kilkukrotne odkamienienie urządzenia. Po usunięciu kamienia, wypłukać i dokładnie osuszyć podstawę urządzenia
Nie, po przerwie w dostawie zasilania aromatyzator Jasmin należy uruchomić ręcznie, przez wciśnięcie przycisku włącznika.
Zobacz więcej

Jasmine

Opinie

Jak działają opinie klientów i oceny produktów

(18)

Pięknie wygląda, w moim małym skromnym mieszkaniu tworzy magiczny nastrój

Ilona w dniu 2022-07-27 16:24:49

Klient

Uwielbiam swoją Jasminke :) Przyjemnie robi klimat a samo wykonanie jest bardzo wysokiej jakości. Dopracowany!

Wiktoria w dniu 2022-07-18 18:36:30

Klient

Oceń produkt Pokaż wszystkie recenzje

Jasmine

Fabian Zimmerli

Rozwijanie nowych pomysłów od zawsze było moją pasją. Jako dziecko pragnąłem zostać wynalazcą, próbowałem zbudować łódź podwodną oraz prowadziłem domowe laboratorium w swoim pokoju. Obecnie swoje projekty realizuję pracując na komputerze lub w warsztacie.

Uwielbiam wyzwania, pracę łączącą kilka...

Fabian Zimmerli

Dowiedz się więcej