249,00 zł
Darmowa wysyłka tego produktu

Jasmine - Aromatyzer

Kod: 68527

I pachnie!

 • Rozprowadzanie zapachu z wykorzystaniem techniki ultradźwiękowej
 • Działa nawet przez 24 godziny przy jednym napełnieniu
 • Praca przerywana

Aromatyczny, subtelny zapach, ale też dyskretny wygląd - oto Jasmine. Przez cały dzień, w 20-minutowych sekwencjach uwalnia Twój ulubiony zapach. Wykorzystując technologię ultradźwiękową, zamienia wodę zmieszaną z olejkiem zapachowym w bardzo delikatną mgłę, którą rozprowadza w otoczeniu. Jasmine – aby pomieszczenia były pełne dobrego samopoczucia.

Nagrody i Certyfikaty

Dane techniczne

Przez cały dzień aromatyzer Jasmine uwalnia Twój ulubiony zapach w 20-minutowych przerwach. Z jednego napełnienia może działać w takim trybie przerwanym nawet do ok. 24 godzin.

System
Ultradźwiękowy
Wielkość pomieszczenia
50 m2 / 125 m3
Poziomy pracy
1
Właściwości
 • Cichy
 • Tryb przerywany: działa nawet przez 24 godzin przy jednym napełnieniu
 • Powłoka kauczukowa
 • Pojemność zbiornika 0,1 l
Moc
7.2 W
Wymiary
130 x 90 x 130 mm
Waga
0,4 kg
Poj. zbiornika
0,1 l
Poziom hałasu
< 26 dB(A)


 
 

Instrukcje obsługi i inne PDF'y do pobrania.

Sprawdź pozostałe aromatyzery z oferty Stadler Form.


Akcesoria

 • Płyn czyszczący i odkamieniający do nawilżaczy Stadler Form, 500 ml

  • Stadler Form płyn do czyszczenia i odkamieniania opracowany specjalnie do czyszczenia i odwapniania nawilżaczy.
  • Jest łatwy w użyciu, łagodny dla materiałów, bezwonny, szybki i dokładny.
  • Produkt jest biodegradowalny.
  • Pojemność 500 ml.
 
 

Projektant

Fabian Zimmerli

Fabian Zimmerli

Rozwijanie nowych pomysłów od zawsze było moją pasją. Jako dziecko pragnąłem zostać wynalazcą, próbowałem zbudować łódź podwodną oraz prowadziłem domowe laboratorium w swoim pokoju. Obecnie swoje projekty realizuję pracując na komputerze lub w warsztacie.

Uwielbiam wyzwania, pracę łączącą kilka różnych dziedzin i możliwość realizacji różnorodnych projektów poczynając od projektowania czajników przez narzędzia medyczne a kończąc na batonikach czekoladowych. Celem każdego mojego projektu jest znalezienie takiego rozwiązania, które będzie proste i piękne zarazem. Praca w Stadler Form pozwala mi zrealizować te wizje. Ogromnie się cieszę, kiedy moje produkty trafiają w końcu na półki sklepów, jednak myślami jestem już przy kolejnym projekcie.

 
 

Wsparcie

Jeżeli obie diody LED święcą się, wówczas uruchomiony jest tryb przerywany. Tryb przerywany umożliwia pracę urządzenia przez cały dzień (ok. 21 godzin) bez konieczności uzupełniania wody. Po naciśnięciu przycisku trybu przerywanego (6), powinna się zapalić biała kontrolka. Teraz dozownik będzie przez 10 minut rozpylał w pomieszczeniu zapach, po czym nastąpi 20-minutowa przerwa. Ten tryb pozwala na rozpylanie zapachu w powietrzu w przyjemnych, niewielkich dawkach. Zaleta: osoby w pomieszczeniu nie przyzwyczają się do zapachu, dlatego można go będzie używać przez długi czas.

Można używać dowolnych zapachów i olejków zapachowych, pod warunkiem że nie zawierają alkoholu (Alkohol może zniszczyć powłokę) i są w pełni rozpuszczalne w wodzie. Urządzenia zniszczone w ten sposób nie podlegają gwarancji.
Zalecamy dodanie 2-3 kropel do wody. Ilość kropli można zwiększać lub zmniejszać w celu uzyskania zadowalającego efektu.
Odkręć pokrywę Jasmine i całkowicie opróżnij zbiornik na wodę. Wilgotną szmatką wytrzyj do sucha zbiornik na wodę. Upewnij się, aby do wylotu pary nie dostała się woda. Następnie napełnij Jasmine ponownie wodą i dodaj nowy zapach.
Przed przystąpieniem do konserwacji oraz po każdym użyciu, należy wyłączyć urządzenie i wyjąć przewód sieciowy z gniazdka. Przed przystąpieniem do czyszczenia aromatyzera Jasmine, należy odłączyć przejściówkę od gniazdka sieciowego. Uwaga: Nigdy nie należy zanurzać urządzenia w wodzie (ryzyko zwarcia elektrycznego).

Umycie z zewnątrz polega na wytarciu urządzenia wilgotną szmatką i dokładnym osuszeniu.

Czyszczenie wnętrza: teraz można oczyścić membranę ultradźwiękową przy użyciu tradycyjnego, domowego środka do usuwania kamienia. Nie skrobać osadów z membrany ostrymi przedmiotami. W przypadku osadów trudnych do usunięcia, zalecamy kilkukrotne odkamienienie urządzenia. Po usunięciu kamienia, wypłukać i dokładnie osuszyć podstawę urządzenia
Nie, po przerwie w dostawie zasilania aromatyzator Jasmin należy uruchomić ręcznie, przez wciśnięcie przycisku włącznika.
Oto lista zaleceń, które wpływają na intensywność zapachu: Zwiększ ilość kropli olejku / zapachu w dyfuzorze Wypróbuj różne rodzaje zapachów / olejków eterycznych. Jak intensywny jest zapach, zależy głównie od jakości samego olejku (syntetycznego, naturalnego, składników itp.). Z naszego doświadczenia wynika, że najlepsze rezultaty osiąga się dzięki 100% czystym olejkom eterycznym o wysokiej jakości i koncentracji. Temperatura w pomieszczeniu i wilgotność względna powietrza mają wpływ na to, jak zauważalny jest zapach. Im bardziej suche środowisko, tym mniej zauważalny jest zapach. Wysoki wskaźnik wentylacji powietrza (otwieranie okien i / lub ogrzewanie / klimatyzacja) ma bezpośredni wpływ na zapach, ponieważ sprawia, że szybciej znika. Zmniejszenie wentylacji powietrza pomaga zwiększyć czas, w którym zapach pozostaje w powietrzu, a tym samym jest dłużej odczuwalny. Upewnij się, że aromatyzer jest umieszczony w miejscu, w którym zapach jest najbardziej zauważalny, najlepiej na wysokości co najmniej 70 cm nad podłogą. Wyczyść wnętrze aromatyzera przynajmniej raz w tygodniu.
To normalne, że woda wewnątrz aromatyzera nagrzewa się podczas pracy. W zależności od urządzenia i ilości wody pozostałej w urządzeniu temperatura może wahać się od 30 ° C do 65 ° C. Zdecydowanie zalecamy, aby urządzenie było przykryte pokrywą. Aby uzupełnić wodę lub olejek eteryczny, wyłącz urządzenie, odłącz zasilacz i dopiero wtedy zdejmij pokrywę, aby napełnić dyfuzor aromatu. Nigdy nie otwieraj pokrywy podczas pracy!
Urządzenie wyłącza się automatycznie, gdy pojemnik na wodę jest pusty. Jasmine nie zostanie uszkodzona, gdy zabraknie jej wody.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Proszę wpisz pytanie poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą

* pola wymagane
 
 

Opinie

Oceń 
Ilona L
2022-07-27

Pięknie wygląda, w moim małym skromnym mieszkaniu tworzy magiczny nastrój

Oceń 
Wiktoria M
2022-07-18

Uwielbiam swoją Jasminke :) Przyjemnie robi klimat a samo wykonanie jest bardzo wysokiej jakości. Dopracowany!

Oceń 
Ilona D
2022-06-28

Elegancki i ładny. Z radością trzymam ten aromatyzer w centralnym punkcie salonu i działa super

Oceń 
Weronika N
2022-05-03

Bardzo fajnie wygląda i działa cuda we wnętrzu :)

Oceń 
Kinga w
2022-04-15

Najlepszy aromatyzer jaki miałam! :)

Oceń 
Nataniel B
2022-03-31

Sprawdza się dobrze w przedpokoju, cichy wydajny

Oceń 
Krysia J
2022-03-22

Uwielbiam go! Najczęściej wieczorami, do czytania książki :)

Oceń 
Andrzej P
2022-01-21

Polecam bo jest wysokowydajna, pięknie wygląda.

Oceń 
Wojtek B
2022-01-01

energooszczędny i ekonomiczny. Daje fantastyczny klimat

Oceń 
Halina B
2021-12-22

No świetny gadżet! Jestem zachwycona zakupem

Oceń 
Paweł K
2021-12-14

Kupiłem żonie do relaksującej kąpieli. Aromatyzer daje pełnię relaksu za niską cenę

Oceń 
Antek C
2021-11-22

bardzo dobre na prezent dla dziewczyny bądź mamy. Maly, lekki ale za to funcjonalny. Daje taki spokój i lekkość w powietrzu :)

Oceń 
Henryk M
2021-03-24

piękny pomysł na prezent, polecam

Oceń 
Delfina O
2021-03-03

już dłuższy czas się zbierałam do tego urządzenia i było warto, totalnie zmienia nastrój pomieszczenia, mam zestaw zapachów, korzystam zaleznie od nastroju

Oceń 
Jowita K
2021-03-02

Zapach szybko zmienia atmosferę całego domu, nie wielki rozmiar pozwala go wszędzie postawić, nie zostawia odcinków palców

Oceń 
Aleksandra S
2018-08-25

mały a taki wydajny, wygląda bardzo stylowo no i opcja zapachów fajnie się sprawdza

Oceń 
Marek K
2016-04-08

Dobrze się prezentuje i sprawia że w mieszkaniu jest po prostu przyjemnie :)

Oceń 
Agnieszka Z
2016-04-06

Tak powinien wyglądać aromatyzer - poprawia atmosferę w pomieszczeniu zapachem oraz swoim wyglądem. Działa bardzo sprawnie.

Oceń 
Monika S
2015-11-10

Mój ulubiony gadżet! Jest śliczny, dyskretny i wydajny. Polecam!

Napisz swoją opinię