Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo
(18)

Aromatyzer Stadler Form Jasmine, biały

189,00 zł
279,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
169,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 02.07.2024 r. - 06.08.2024 r.
Kod: 68526
PROMOCJA
Rozprowadza olejki eteryczne za pomocą technologii ultradźwiękowej
Działa do 24 godzin po napełnieniu zbiornika
Tryb interwałowy, aby przedłużyć doznania zapachowe
Kolor Biały

Wysyłka w poniedziałek

I pachnie!

  • Rozprowadzanie zapachu z wykorzystaniem techniki ultradźwiękowej
  • Działa nawet przez 24 godziny przy jednym napełnieniu
  • Praca przerywana

Odkryj świat delikatnych zapachów i dobrego samopoczucia z aromatyzerem ultradźwiękowym Jasmine od Stadler Form. Ten nowoczesny dyfuzor olejków eterycznych został zaprojektowany po to, by wnosić do Twojego domu atmosferę spokoju i relaksu, rozprowadzając ulubione aromaty z wykorzystaniem zaawansowanej technologii ultradźwiękowej. Dzięki swojej eleganckiej i dyskretnej formie urządzenie wpisuje się w każde wnętrze, zapewniając nie tylko aromatyczne, ale również wizualne doznania. Jego efektywność i długi czas działania sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie stworzyć w domu oazę dobrego samopoczucia.

Zapewnij sobie atmosferę pełną dobrego samopoczucia z aromatyzerem Jasmine

Aromatyzer ultradźwiękowy Jasmine Stadler Form to klucz do stworzenia wyjątkowej atmosfery w Twoim domu. Dzięki swojej innowacyjnej technologii pracy przerywanej, działającej w 20-minutowych sekwencjach, Jasmine subtelnie uwalnia wybrany przez Ciebie zapach przez cały dzień, nieprzerwanie działając nawet przez 24 godziny przy jednym napełnieniu. To pozwala na nieustanne doświadczanie korzystnego wpływu olejków eterycznych na Twoje samopoczucie, niezależnie od tego, czy potrzebujesz relaksu, pobudzenia czy wsparcia w koncentracji. Aromatyzer Jasmine zapewnia, że Twoje pomieszczenia będą zawsze pełne pozytywnej energii i harmonii, sprzyjającej odpoczynkowi i regeneracji.

Nowoczesny dyfuzor olejków eterycznych. Doceń jego potencjał

Jasmine nie jest zwykłym dyfuzorem olejków eterycznych – to urządzenie, które łączy w sobie nowoczesny design z niezwykłą funkcjonalnością. Wykorzystując technikę ultradźwiękową do rozprowadzania zapachu, Jasmine tworzy bardzo delikatną mgiełkę, która efektywnie nasyca otoczenie wybranym aromatem. Dzięki temu, w przeciwieństwie do tradycyjnych metod aromatyzacji, Jasmine dostarcza bardziej subtelne i równomiernie rozprowadzone zapachy, które są nie tylko przyjemne dla zmysłów, ale także korzystne dla samopoczucia. Co więcej, dyskretny wygląd urządzenia pozwala na harmonijne wkomponowanie się w przestrzeń każdego pomieszczenia, czyniąc Jasmine nie tylko użytkowym, ale i estetycznym dodatkiem do domu. Doceń potencjał nowoczesnego dyfuzora olejków eterycznych i pozwól, aby Jasmine przemienił Twoje wnętrza w pełne dobrego samopoczucia sanktuarium. Cicha praca i delikatna mgła zapachowa – niczego więcej nie potrzebujesz, żeby cieszyć się relaksem w domu.

Dane techniczne

Poziomy pracy 1
Moc 7.2 W
Poziom hałasu do 26 dB(A)
Pojemność zbiornika 0.1 l
Waga produktu 0.4 kg
Wymiary produktu 130 x 90 x 130 mm
Technologia Aromatyzer ultradźwiękowy

Dobrze wiedzieć

Znajdź ważne informacje

Jeżeli obie diody LED święcą się, wówczas uruchomiony jest tryb przerywany. Tryb przerywany umożliwia pracę urządzenia przez cały dzień (ok. 21 godzin) bez konieczności uzupełniania wody. Po naciśnięciu przycisku trybu przerywanego (6), powinna się zapalić biała kontrolka. Teraz dozownik będzie przez 10 minut rozpylał w pomieszczeniu zapach, po czym nastąpi 20-minutowa przerwa. Ten tryb pozwala na rozpylanie zapachu w powietrzu w przyjemnych, niewielkich dawkach. Zaleta: osoby w pomieszczeniu nie przyzwyczają się do zapachu, dlatego można go będzie używać przez długi czas.

Przed przystąpieniem do konserwacji oraz po każdym użyciu, należy wyłączyć urządzenie i wyjąć przewód sieciowy z gniazdka. Przed przystąpieniem do czyszczenia aromatyzera Jasmine, należy odłączyć przejściówkę od gniazdka sieciowego. Uwaga: Nigdy nie należy zanurzać urządzenia w wodzie (ryzyko zwarcia elektrycznego).

Umycie z zewnątrz polega na wytarciu urządzenia wilgotną szmatką i dokładnym osuszeniu.

Czyszczenie wnętrza: teraz można oczyścić membranę ultradźwiękową przy użyciu tradycyjnego, domowego środka do usuwania kamienia. Nie skrobać osadów z membrany ostrymi przedmiotami. W przypadku osadów trudnych do usunięcia, zalecamy kilkukrotne odkamienienie urządzenia. Po usunięciu kamienia, wypłukać i dokładnie osuszyć podstawę urządzenia
Nie, po przerwie w dostawie zasilania aromatyzator Jasmin należy uruchomić ręcznie, przez wciśnięcie przycisku włącznika.
Zobacz więcej

Jasmine

Opinie

Jak działają opinie klientów i oceny produktów

(18)

Pięknie wygląda, w moim małym skromnym mieszkaniu tworzy magiczny nastrój

Ilona w dniu 2022-07-27 16:24:49

Klient

Uwielbiam swoją Jasminke :) Przyjemnie robi klimat a samo wykonanie jest bardzo wysokiej jakości. Dopracowany!

Wiktoria w dniu 2022-07-18 18:36:30

Klient

Oceń produkt Pokaż wszystkie recenzje

Jasmine

Fabian Zimmerli

Rozwijanie nowych pomysłów od zawsze było moją pasją. Jako dziecko pragnąłem zostać wynalazcą, próbowałem zbudować łódź podwodną oraz prowadziłem domowe laboratorium w swoim pokoju. Obecnie swoje projekty realizuję pracując na komputerze lub w warsztacie.

Uwielbiam wyzwania, pracę łączącą kilka...

Fabian Zimmerli

Dowiedz się więcej

Nasze Rekomendacje

Może ci się spodobać

360 Model
PROMOCJA
(59)
Nawilżacz ewaporacyjny Stadler Form Oskar Little, biały
299,00 zł
599,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
299,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 02.07.2024 r. - 06.08.2024 r.
360 Model
PROMOCJA
(59)
Nawilżacz ewaporacyjny Stadler Form Oskar little, czarny
299,00 zł
599,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
299,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 02.07.2024 r. - 06.08.2024 r.
360 Model
PROMOCJA
(20)
Aromatyzer Stadler Form Zoe, biały
219,00 zł
299,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
299,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 02.07.2024 r. - 06.08.2024 r.

Pliki do pobrania

Stadler Form Karta Gwarancyjna

Pobierz

Karta produktu Jasmine

Pobierz

Instrukcja obsługi Jasmine

Pobierz