Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo

Zestaw nawilżacz ewaporacyjny Stadler Form Oskar little, czarny + filtry (4 szt.)

699,00 zł
Kod: 72306
Darmowa wysyłka
Ekonomiczny do małych pomieszczeń!
Idealny do pokoi dziecięcych i i sypialni
Cicho nawilża, oszczędzając przy tym energię
Tryb nocny umożliwia przyciemnienie światła lub jego całkowite wyłączenie

Wysyłka jutro

Zestaw zawiera:

Nawilżacz ewaporacyjny Stadler Form - Oskar little, czarny

Ekonomiczny do małych pomieszczeń

Czarny ewaporacyjny nawilżacz powietrza Oskar Little to urządzenie stworzone z myślą o powierzchniach do 30 m2. W jego małej, zgrabnej obudowie znajdziemy szereg rozwiązań, które w cichy i energooszczędny sposób eliminują suche powietrze z naszych czterech kątów. Jeżeli szukasz stylowego nawilżacza na każdą kieszeń, to zdecydowanie propozycja dla Ciebie! Nawilżacz Oskar little zadba o Twoją odporność. Nawilżonym powietrzem łatwiej się oddycha, a błony nawilżone błony śluzowe są naturalną obroną przeciwko wirusom i drobnoustrojom krążącym w powietrzu.

  • Nawilżacz ewaporacyjny
  • Idealny do pomieszczeń o wielkości do 30 m²
  • Z dozownikiem zapachu
  • Tryb nocny - przyciemniane kontrolki

Podobnie jak jego starsi bracia, Oskar little jest oszczędny, chociaż cechuje go olbrzymia siła. Dwa poziomy mocy sprawiają, że będzie idealny do pomieszczeń o wielkości do 30 m 2. Oskar little wyposażony został w ekologicznie przyjazny filtr, którego bazą są rośliny połączone z włóknami syntetycznymi. Dzięki przyciemnianym kontrolkom, niezwykle cichej pracy i subtelnej dystrybucji olejków eterycznych, staje się niebywale pożądanym domownikiem. Ten sprytny nawilżacz wyłączy się sam, gdy w jego zbiorniku zabraknie wody,, a jej uzupełnienie jest możliwe nawet podczas pracy urządzenia.

FilmFiltry do nawilżaczy serii Oskar (4 szt.)

Filtry w kasecie zapewniają optymalną wydajność nawilżaczy ewaporacyjnych (np. Oskar little, Oskar, Oskar big, Karl, Karl big produkcji Stadler Form). Dzięki uzdatnianiu antybakteryjnemu, woda pozostaje czysta. Dla utrzymania higienicznego nawilżania oraz wysokiej wydajności, kasety należy wymieniać co dwa - trzy miesiące.

Dane techniczne

Poziomy pracy 2
Wydajność 200 g/h
Moc 15 W
Poziom hałasu 26 – 39 dB(A)
Pojemność zbiornika 2.5 l
Waga produktu 2.5 kg
Wymiary produktu 246 x 290 x 175 mm
Technologia Nawilżacz ewaporacyjny

Dobrze wiedzieć

Znajdź ważne informacje

Aby wyczyścić urządzenie w środku, usuń kasety z filtrem i wypłucz pojemnik na wodę. Aby wyczyścić zbiornik na wodę użyj miękkiej szczotki lub gąbki. Odkamieniaj wodę regularnie w zależności od poziomu jej twardości. Po każdym odkamienianiu dokładnie wypłucz zbiornik na wodę oraz wytrzyj go do sucha przed ponownym uruchomieniem nawilżacza.
Ze względów higienicznych oraz dla optymalnego działania nawilżacza, kasety filtracyjne należy wymieniać przynajmniej co dwa miesiące. Jeśli kasety są używane dłużej, to z jednej strony, znacznie może pogorszyć się wydajność nawilżania, a z drugiej, antybakteryjne działanie kaset nie będzie już zapewnione. Kasety można nabyć u przedstawiciela, u którego został zakupiony nawilżacz Oskar Little.
Prosimy zapoznać się z instrukcją naklejoną wewnątrz górnej części Oskara little.
Zobacz więcej

Nasze Rekomendacje

Może ci się spodobać

360 Model
PROMOCJA
(62)
Oczyszczacz powietrza Stadler Form Roger, biały
899,00 zł
2 199,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
999,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 02.07.2024 r. - 06.08.2024 r.

Pliki do pobrania

Stadler Form Karta Gwarancyjna

Pobierz

Instrukcja obsługi Oskar Little

Pobierz

Karta produktu Oskar Little

Pobierz