319,00 zł

449,00 zł

Cena obowiązuje: 01.01.2023 r. - 31.01.2023 r.
Najniższa cena z 30 dni przed aktualną ceną: 319,00 zł
Darmowa wysyłka tego produktu

Anna - Termowentylator

Kod: 68498

Jest gorąca!

  • Regulacja temperatury
  • Dwa poziomy mocy (1200, 2000 W)
  • Termostat

Anna podniesie temperaturę! Nie z powodu swojego wyglądu, ale głównie dlatego, że została wyposażona w ceramiczny panel grzejny PTC. Anna ogrzewa dyskretnie i cicho, przy dwóch ustawieniach mocy, dając przyjemne ciepło. Dodatkowo ten sprytny termowentylator zapewnia też bezpieczeństwo z dwóch powodów: nie może się przegrzać dzięki elementowi grzejnemu PTC (ceramika z regulacją automatyczną), a dzięki wyłącznikowi ochronnemu wyłącza się automatycznie w określonych sytuacjach.

Nagrody i Certyfikaty

Dane techniczne

Termowentylator Anna ogrzewa dyskretnie i cicho, przy dwóch ustawieniach mocy, dając przyjemne ciepło. Dzięki niewielkim wymiarom, termowentylator Anna zmieści się nawet pod biurko aby ogrzać zimne stopy.

System
Ceramiczna / PTC
Wielkość pomieszczenia
25 m2 / 63 m3
Poziomy pracy
2
Właściwości
  • Regulacja temperatury
  • Termostat
  • Smukła obudowa
  • Zabezpieczenie w przypadku przewrócenia urządzenia
Moc
1200 / 2000 W
Wymiary
183 x 367 x 150 mm
Waga
2,1 kg
Poziom hałasu
< 43 dB(A)


 
 

Instrukcje obsługi i inne PDF'y do pobrania.

 
 

Projektant

Matti Walker

Matti Walker

Od samego początku miałem przyjemność współpracować z Martinem Stadlerem i projektować produkty dla marki Stadler Form. To, co zaczęło się od projektu nawilżacza Fred, z czasem przerodziło się w atrakcyjne i zróżnicowane portfolio produktów. Bycie częścią zespołu Stadler Form jest niezwykle cennym doświadczeniem dla mnie jako osoby oraz jako projektanta.

Zawsze dążę do wyznaczonych założeń jakie musi osiągnąć projekt: wyrazista forma, trwałe i przyjazne środowisku materiały, prosta i intuicyjna obsługa, jasne funkcje, wygoda i przyjemność podczas używania.

 
 

Wsparcie

Nie, należy zachować minimalną odległość 50 cm od ściany aby zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza. W przeciwnym wypadku, termowentylator może się przegrzać. Anna została zaprojektowana jako termowentylator podłogowy lub nabiurkowy. Producent nie ponosi odpowiedzialności za korzystanie z urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem.
Nie, ze względu na kwestie bezpieczeństwa termowentylator nie powinien pracować bez nadzoru.
Prawdopodobnie minęło zbyt mało czasu. Po prawidłowym ustawieniu termostatu Anna uruchomi się automatycznie, kiedy temperatura w pomieszczeniu spadnie. Prosimy zwrócić uwagę, że musi minąć trochę czasu po automatycznym wyłączeniu się zanim termowentylator uruchomi się ponownie. Można ustawić większą temperaturę na termostacie, wówczas Anna włączy się szybciej.
Anna nie jest urządzeniem wodoodpornym i ze względów bezpieczeństwa nie powinna być stosowana w pobliżu wody ani w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Używanie termowentylatora w pomieszczeniu o dużej wilgotności może to prowadzić do zwarcia. Większość termowentylatorów dostępnych na rynku nie jest odpowiednia do stosowania w łazienkach. Ochronę przed zamoczeniem określa stopień ochronny IP21.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Proszę wpisz pytanie poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą

* pola wymagane

 
 

Opinie

Oceń 
Wiktoria M
2022-07-22

Bardzo fajne działanie, dokładne. Jakość wykonania na poziomie. Najwyższym poziomie! Polecam

Oceń 
Judyta T
2022-04-06

Kupiłam go do domku letniskowego i nawet jesienią mogliśmy spędzać w nim dużo czasu dzięki Annie :)

Oceń 
Jacek M
2021-04-07

Kupiłem do małego domku działkowego, sprawdza się tam fantastycznie, do tego nadaje klimatu, nie wygląda jak z marketu

Oceń 
Krzysztof O
2019-07-24

Kupiłam 2 tyg temu. Mieszkamy w starej kamienicy i ściany są tak grube, że właśnie w lecie musimy się dogrzewać najbardziej. Zimą jest ok. Pierwszego dnia trochę czuć było jakiś zapach, ale teraz jest super. Ma jakiś system zabezpieczenia i wyłącza się nawet jak jest lekko przechylona. Już to przetestowaliśmy i faktycznie działa. Mam małych chłopaczek ów w domu i wszystko musi być super bezpieczne.

Oceń 
Łukasz N
2016-05-17

Na prawdę super. Bardzo wysoka jakość wykonania.

Napisz swoją opinię