Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo
(5)

Termowentylator Stadler Form Anna, biały

469,00 zł
Kod: 68497
Darmowa wysyłka
Dwa ustawienia ciepła (1200, 2000 W)
Temperatura może być ustawiona za pomocą termostatu
Wyjątkowo bezpieczny dzięki zabezpieczeniu przed przechyleniem
Wielkość pomieszczenia do 25m²
Kolor Biały

Wysyłka jutro

Jest gorąca!

  • Regulacja temperatury
  • Dwa poziomy mocy (1200, 2000 W)
  • Termostat

Anna podniesie temperaturę! Nie z powodu swojego wyglądu, ale głównie dlatego, że została wyposażona w ceramiczny panel grzejny PTC. Anna ogrzewa dyskretnie i cicho, przy dwóch ustawieniach mocy, dając przyjemne ciepło. Dodatkowo ten sprytny termowentylator zapewnia też bezpieczeństwo z dwóch powodów: nie może się przegrzać dzięki elementowi grzejnemu PTC (ceramika z regulacją automatyczną), a dzięki wyłącznikowi ochronnemu wyłącza się automatycznie w określonych sytuacjach.

Cichy termowentylator o wysokiej wydajności

Cichy termowentylator Anna to nie tylko ozdoba wnętrza, ale przede wszystkim wszechstronne urządzenie zdolne podnieść temperaturę w dowolnym pomieszczeniu. Jej moc nie bierze się z wyglądu, lecz z ceramicznego panelu grzejnego, który towarzyszy w zachowaniu przyjemnej atmosfery w chłodniejsze dni. Cicha i dyskretna praca, przy dwóch ustawieniach mocy, sprawia, że jej obecność nie narusza spokoju otoczenia, zapewniając jednocześnie komfortowe ciepło.

Bezpieczne użytkowanie

Przyjemność użytkowania tego termowentylatora idzie w parze z dbałością o bezpieczeństwo. Dzięki zastosowaniu panelu grzejnego PTC, urządzenie jest chronione przed przegrzewaniem się. Ceramiczna konstrukcja panelu zapewnia skuteczną regulację temperatury, eliminując ryzyko przegrzania. Co więcej, wyposażenie sprzętu w wyłącznik ochronny stanowi dodatkowy poziom bezpieczeństwa. W określonych sytuacjach, gdy ryzyko przekroczenia pewnych parametrów zostanie wykryte, termowentylator automatycznie wyłączy się, minimalizując ewentualne zagrożenie.

Dlaczego warto zainwestować w termowentylator Anna?

Inwestycja w cichy termowentylator to decyzja, która przynosi wiele korzyści i ma znaczący wpływ na komfort życia w różnych warunkach atmosferycznych. Termowentylatory to urządzenia wielofunkcyjne, które oferują wiele zalet, czyniąc je atrakcyjnym wyborem dla każdego, kto poszukuje skutecznego i ekonomicznego źródła ogrzewania lub chłodzenia wewnętrznych przestrzeni. Po pierwsze, termowentylatory są niezwykle wszechstronne. Po drugie, tego typu sprzęty są znacznie bardziej energooszczędne niż tradycyjne systemy grzewcze czy chłodzące. Po trzecie, termowentylatory cechują się mobilnością, gdyż można je umiejscowić na dowolnej przestrzeni.

Termowentylator Anna jest dowodem na to, że bezpieczeństwo i komfort mogą współistnieć w jednym urządzeniu. Jej zdolność do dyskretnego i równomiernego ogrzewania, łącznie z automatycznymi mechanizmami ochronnymi, sprawia, że jest ona niezastąpionym towarzyszem w okresie chłodniejszych temperatur. Nie tylko zapewnia odpowiednie ciepło, ale również umożliwia użytkownikom skupienie się na codziennych zadaniach, wiedząc, że są objęci niezawodną ochroną i komfortem.

Dane techniczne

Poziomy pracy 2
Moc 2000 W
Poziom hałasu do 43 dB(A)
Waga produktu 2.1 kg
Wymiary produktu 183 x 367 x 150 mm
Technologia Ceramiczny element grzewczy PTC

Dobrze wiedzieć

Znajdź ważne informacje

Nie, należy zachować minimalną odległość 50 cm od ściany aby zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza. W przeciwnym wypadku, termowentylator może się przegrzać. Anna została zaprojektowana jako termowentylator podłogowy lub nabiurkowy. Producent nie ponosi odpowiedzialności za korzystanie z urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem.
Nie, ze względu na kwestie bezpieczeństwa termowentylator nie powinien pracować bez nadzoru.
Anna nie jest urządzeniem wodoodpornym i ze względów bezpieczeństwa nie powinna być stosowana w pobliżu wody ani w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Używanie termowentylatora w pomieszczeniu o dużej wilgotności może to prowadzić do zwarcia. Większość termowentylatorów dostępnych na rynku nie jest odpowiednia do stosowania w łazienkach. Ochronę przed zamoczeniem określa stopień ochronny IP21.
Zobacz więcej

Anna

Opinie

Jak działają opinie klientów i oceny produktów

(5)

Bardzo fajne działanie, dokładne. Jakość wykonania na poziomie. Najwyższym poziomie! Polecam

Wiktoria w dniu 2022-07-22 23:05:58

Klient

Kupiłam go do domku letniskowego i nawet jesienią mogliśmy spędzać w nim dużo czasu dzięki Annie :)

Judyta w dniu 2022-04-06 11:13:33

Klient

Oceń produkt Pokaż wszystkie recenzje

Anna

Matti Walker

Od samego początku miałem przyjemność współpracować z Martinem Stadlerem i projektować produkty dla marki Stadler Form. To, co zaczęło się od projektu nawilżacza Fred, z czasem przerodziło się w atrakcyjne i zróżnicowane portfolio produktów. Bycie częścią zespołu Stadler Form jest niezwykle cennym...

Pliki do pobrania

Stadler Form Karta Gwarancyjna

Pobierz

Karta produktu Anna

Pobierz

Instrukcja obsługi Anna

Pobierz