Outletowe szaleństwo! Wysokie rabaty! Darmowa dostawa
(79)

Nawilżacz ewaporacyjny Stadler Form Oskar, biały

799,00 zł
Kod: 68533
Darmowa wysyłka
Ekonomicznie nawilża powietrze!
Żądaną wilgotność można wybrać za pomocą higrostatu
Cicho nawilża i oszczędza energię
Tryb nocny umożliwia przyciemnienie światła lub jego całkowite wyłączenie
Kolor Biały
Dostępny

Ekonomiczny!

Ekonomiczny ewaporacyjny nawilżacz powietrza Oskar w białej wersji kolorystycznej to pożyteczny duszek, którego cicha praca ochroni Twój dom przed suchym, drażliwym powietrzem. Dzięki swojej eleganckiej, ponadczasowej formie doskonale sprawdzi się w każdej aranżacji, dostarczając pożądanej wilgotności, przy bardzo niskim zużyciu energii elektrycznej. Nawilżacz powietrza Oskar jest naturalnym sposobem na wzmocnienie odporności. Optymalnie nawilżone powietrze ogranicza emisję wirusów w pomieszczeniach.

  • Nawilżacz ewaporacyjny
  • Wbudowany higrostat kontrolowanego nawilżania
  • Dozownik zapachów
  • Tryb nocny (przyciemniane kontrolki)

Tam, gdzie pomieszczenia powinny być optymalnie nawilżone przy jak najmniejszym zużyciu energii, trzeba wezwać Oskara! To mocny, oszczędny typ, który zapewni idealny klimat wnętrza. Dzięki wbudowanemu higrostatowi dokładne wie, czego potrzebujesz. Jego unikatowa wśród nawilżaczy ewaporacyjnych funkcja wyłączania przy pustym zbiorniku zmniejsza pobór energii. Oskar to wyjątkowo zgodny facet. Jest praktycznie bezgłośny i niewidoczny, kiedy odpoczywasz, a to za sprawą kontrolek, które umożliwiają regulację jasności w trybie nocnym. Oskar może zapewnić również inne doznania, a to za sprawą dozownika zapachów, który rozsieje Twój ulubiony aromat!

FilmDane techniczne

Poziomy pracy 2
Wydajność 370 g/h
Moc 18 W
Poziom hałasu 26 – 39 dB(A)
Pojemność zbiornika 3.5 l
Waga produktu 3.1 kg
Wymiary produktu 246 x 290 x 246 mm
Technologia Nawilżacz ewaporacyjny

Dobrze wiedzieć

Znajdź ważne informacje

Jeśli diody LED higrostatu migają, oznacza to, że został osiągnięty żądany poziom wilgotności powietrza, a urządzenie wyłączyło się automatycznie. Za pomocą higrostatu można ustawić żądany poziom wilgotności powietrza. Aby to zrobić, naciśnij przycisk higrostatu. Możesz wybrać jeden z następujących poziomów: 40% wilgotności względnej powietrza (1 niebieska lampka), 45% (2 niebieskie lampy), 50% (3 niebieskie lampy), 55% (4 niebieskie lampy), ciągła praca (5 niebieskich lamp). Należy pamiętać, że higrostat potrzebuje trochę czasu, aby zmierzyć aktualną wilgotność w pomieszczeniu. Higrostat włącza urządzenie automatycznie, gdy wilgotność względna powietrza w pomieszczeniu spadnie poniżej zadanej wartości.
Aby zapewnić higieniczne i idealne działanie nawilżacza powietrza, kasety filtrów należy wymieniać co dwa miesiące. Jeśli kasety filtracyjne są używane przez dłuższy czas, efekt nawilżania może być z jednej strony osłabiony, a z drugiej strony nie ma już działania antybakteryjnego kaset filtracyjnych. Poniższy samouczek wideo pokazuje prawidłową wymianę kaset filtrów.
Zobacz więcej

Oskar

Opinie

Jak działają opinie klientów i oceny produktów

(79)

Na początku byłem dość sceptycznie nastawiony ze względu na cenę, ale teraz uważam, że Oskar jest warty wszystkich pieniędzy!

Mikołaj w dniu 2022-07-20 18:43:28

Klient

Oski jest Boski ;) piszę to z całym przekonaniem! Bardzo ładny design, dobra wydajność super nawilżacz

Nina w dniu 2022-06-29 21:55:19

Klient

Oceń produkt Pokaż wszystkie recenzje

Oskar

Matti Walker

Od samego początku miałem przyjemność współpracować z Martinem Stadlerem i projektować produkty dla marki Stadler Form. To, co zaczęło się od projektu nawilżacza Fred, z czasem przerodziło się w atrakcyjne i zróżnicowane portfolio produktów. Bycie częścią zespołu Stadler Form jest niezwykle cennym...

Nasze Rekomendacje

Może ci się spodobać

PROMOCJA
(16)
Aromatyzer Stadler Form Lucy, biały
199,00 zł
249,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
249,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 04.12.2023 r. - 08.01.2024 r.

Pliki do pobrania

Stadler Form Karta Gwarancyjna

Pobierz

Instrukcja obsługi Oskar

Pobierz

Karta produktu Oskar

Pobierz