699,00 zł
Darmowa wysyłka tego produktu Oblicz ratę!

Oskar - Nawilżacz

Kod: 68534

Ekonomiczny!

Nawilżacz ewaporacyjny Oskar, to wyjątkowa fuzja wydajności i komfortu. W ciekawej, designerskiej oprawie ukryto niezawodny system, który skutecznie podnosi wilgotność powietrza. Jego najmocniejszą stroną jest bez wątpienia ekonomiczna, energooszczędna praca. Cicha praca urządzenia przyniesie spokój dla Twojego ucha, a niskie zużycie energii dla Twojego portfela. Co więcej, używając nawilżacza ewaporacyjnego codziennie dbasz o odporność. Wirusom i drobnoustrojom znacznie trudniej jest przedostać się przez nawilżone elastyczne błony śluzowe nosa i gardła.

 • Nawilżacz ewaporacyjny
 • Wbudowany higrostat kontrolowanego nawilżania
 • Dozownik zapachów
 • Tryb nocny (przyciemniane kontrolki)

Tam, gdzie pomieszczenia powinny być optymalnie nawilżone przy jak najmniejszym zużyciu energii, trzeba wezwać Oskara! To mocny, oszczędny typ, który zapewni idealny klimat wnętrza. Dzięki wbudowanemu higrostatowi dokładne wie, czego potrzebujesz. Jego unikatowa wśród nawilżaczy ewaporacyjnych funkcja wyłączania przy pustym zbiorniku zmniejsza pobór energii. Oskar to wyjątkowo zgodny facet. Jest praktycznie bezgłośny i niewidoczny kiedy odpoczywasz, a to za sprawą kontrolek, które umożliwiają regulację jasności w trybie nocnym. Oskar może zapewnić również inne doznania, a to za sprawą dozownika zapachów, który rozsieje Twój ulubiony aromat!

FilmNagrody i Certyfikaty

Dane techniczne

Oskar to pełnej mocy, oszczędny nawilżacz powietrza, zapewniający idealny klimat w pomieszczeniu, dzięki posiadaniu antybakteryjnego filtra ze specyficzną mikrostrukturą oraz wbudowanemu higrostatowi wspomagającemu dokładne nawilżanie.

System
Ewaporacyjny
Wydajność(do)
370 g/h 
Wielkość pomieszczenia
50 m2 / 125 m3
Poziomy pracy
2
Właściwości
 • Energooszczędny
 • Cicha praca
 • Wbudowany higrostat
 • Dozownik zapachów
 • Tryb nocny
 • Antybakteryjny filtr ze specyficzną mikrostrukturą
 • Pojemność zbiornika na wodę 3,5 l
Moc
6 – 18 W
Wymiary
246 x 290 x 246 mm
Waga
3,1 kg
Poziom hałasu
26 – 39 dB(A)


 
 

Instrukcje obsługi i inne PDF'y do pobrania.

Sprawdź pozostałe nawilżacze ewaporacyjne z oferty Stadler Form.


Akcesoria

 • Kostka uzdatniająca wodę

  • Lepszy klimat wewnętrzny – higieniczne nawilżanie
  • Uwalnia jony srebra do wody
  • Jony srebra hamują rozwój bakterii
  • Do korzystania z większością nawilżaczy na rynku
  • Należy wymieniać co rok
 • 2 Filtry w kasecie

  • Wymienne filtry w kasecie dla nawilżaczy Oskar, Oskar big, Oskar little, Karl, Karl big
  • Zawiera dwa filtry w kasecie
  • Należy wymieniać co 2-3 miesiące
  • Działa przeciwbakteryjne wobec formacji bakterii w wodzie
 • 4 Filtry w kasecie

  • Filtry w kasecie zapewniają optymalną wydajność nawilżaczy ewaporacyjnych (np. Oskar little, Oskar, Oskar big, Karl, Karl big produkcji Stadler Form).
  • Dzięki uzdatnianiu antybakteryjnemu, woda pozostaje czysta.
  • Dla utrzymania higienicznego nawilżania oraz wysokiej wydajności, kasety należy wymieniać co dwa - trzy miesiące.
 • Płyn czyszczący i odkamieniający do nawilżaczy Stadler Form, 500 ml

  • Stadler Form płyn do czyszczenia i odkamieniania opracowany specjalnie do czyszczenia i odwapniania nawilżaczy.
  • Jest łatwy w użyciu, łagodny dla materiałów, bezwonny, szybki i dokładny.
  • Produkt jest biodegradowalny.
  • Pojemność 500 ml.
 
 

Projektant

Matti Walker

Matti Walker

Od samego początku miałem przyjemność współpracować z Martinem Stadlerem i projektować produkty dla marki Stadler Form. To, co zaczęło się od projektu nawilżacza Fred, z czasem przerodziło się w atrakcyjne i zróżnicowane portfolio produktów. Bycie częścią zespołu Stadler Form jest niezwykle cennym doświadczeniem dla mnie jako osoby oraz jako projektanta.

Zawsze dążę do wyznaczonych założeń jakie musi osiągnąć projekt: wyrazista forma, trwałe i przyjazne środowisku materiały, prosta i intuicyjna obsługa, jasne funkcje, wygoda i przyjemność podczas używania.

 
 

Wsparcie

Różne urządzenia mogą wskazywać inny poziom wilgotności powietrza ze względu na inne ustawienie w pomieszczeniu (mogą być ustawione na innej wysokości). Poziom wilgotności zależy też od możliwości przepływu powietrza oraz temperatury. Za normę przyjęta jest różnica +/- 5% w zależności od urządzenia. Oskar wskazuje optymalny poziom wilgotności powietrza, gdy umieszczamy go centralnie w pomieszczeniu i zapewniamy swobodny przepływ powietrza. Jeżeli takie ustawienie nie jest możliwe, rekomendujemy ustawić urządzenie co najmniej w odległości 30 cm od ściany. Oskar nigdy nie powinien być ustawiony w kącie pokoju lub za meblami czy sofą, ponieważ może to wpłynąć negatywnie na pomiary wilgotności powietrza oraz efektywność nawilżania.
Jeśli świeci się czerwona kontrolka, oznacza to brak wody w urządzeniu lub niewłaściwe założenie części górnej na dolną. W pierwszej kolejności należy sprawdzić czy w dolnej części nawilżacza nie zebrał się osad lub kamień – wystający miernik (część A na zdjęciu) powinien być bez problemu poruszony w górę/dół. Oczyszczacz należy odkamieniać regularnie.

Oskar składa się z dwóch części: górnej i dolnej. Jeżeli górna część jest niewłaściwe założona na dolną, czujniki dolnego wskaźnika nie łączą się z górnymi. Upewnij się, że obie części są prawidłowo połączone.

Jeżeli żadne z tych rozwiązań nie daje skutku, unieś górną część i przetrzyj styki wilgotną szmatką (element B i C na zdjęciu). Następnie dokładnie przetrzyj na sucho i poprawnie połącz ze sobą obie części.
Przed przystąpieniem do konserwacji oraz po każdym użyciu, należy wyłączyć urządzenie i wyjąć przewód sieciowy z gniazdka. Powierzchnie zewnętrzne wycierać wyłącznie wilgotną szmatką, a następnie dobrze wysuszyć. W celu umycia wnętrza, należy zdjąć kasety filtrów i w razie potrzeby usunąć kamień z dolnej części. Po usunięciu kamienia, dokładnie wypłukać górną część i dokładnie ją wysuszyć przed ponownym włączeniem nawilżacza powietrza.
Ze względów higienicznych oraz dla optymalnego działania nawilżacza, kasety filtracyjne należy wymieniać przynajmniej co dwa miesiące. Jeśli kasety są używane dłużej, to z jednej strony, znacznie może pogorszyć się wydajność nawilżania, a z drugiej, antybakteryjne działanie kaset nie będzie już zapewnione. Kasety można nabyć u przedstawiciela, u którego został zakupiony nawilżacz Oskar.
Filtry w trakcie eksploatacji ulegają naturalnemu zabrudzeniu, co powoduje zmianę koloru. Na filtrach może osadzać się kurz, jest to naturalne. Filtry można przepłukać pod nie dużym strumieniem zimnej wody. Urządzenia nie należy pozostawiać z wodą i wilgotnymi filtrami jeżeli nie będzie używane, to zapobiegnie powstawaniu pleśni. Należy wypełnić nawilżacz Oskar wodą ponownie jeśli urządzenie będzie regularnie używane.
Prosimy zapoznać się z instrukcją naklejoną wewnątrz górnej części Oskara. Jeżeli Twój model nie ma żadnej naklejki, oznacza to starszą wersję nawilżacza, która może być czyszczona odkurzaczem lub poprzez serwis.
Tak, Oskar włącza się automatycznie po przerwie w dostawie prądu.
Być może twój zewnętrzny higrometr i Oskar mierzą różne wartości, ponieważ urządzenia znajdują się w innychh pozycjach (wysokościach) w pomieszczeniu. Zmierzona wilgotność jest mierzona w zależności od przepływu powietrza i temperatury. Tolerancja +/- 5% jest normalna w zależności od typu urządzenia. Oskar wyświetla optymalny poziom wilgotności, jeśli jest umieszczony centralnie w pomieszczeniu, aby powietrze w pomieszczeniu mogło swobodnie płynąć w kierunku czujnika. Jeśli nie jest to możliwe, zalecamy ustawienie Oskara przy ścianie w odstępie co najmniej 30 cm. Oskar nigdy nie powinien być „ukryty” w rogu pokoju lub za sofą / meblem, ponieważ może to negatywnie wpłynąć na pomiar wilgotności oraz skuteczność nawilżania.
Jeśli diody LED higrostatu migają, oznacza to, że został osiągnięty żądany poziom wilgotności powietrza, a urządzenie wyłączyło się automatycznie. Za pomocą higrostatu można ustawić żądany poziom wilgotności powietrza. Aby to zrobić, naciśnij przycisk higrostatu. Możesz wybrać jeden z następujących poziomów: 40% wilgotności względnej powietrza (1 niebieska lampka), 45% (2 niebieskie lampy), 50% (3 niebieskie lampy), 55% (4 niebieskie lampy), ciągła praca (5 niebieskich lamp). Należy pamiętać, że higrostat potrzebuje trochę czasu, aby zmierzyć aktualną wilgotność w pomieszczeniu. Higrostat włącza urządzenie automatycznie, gdy wilgotność względna powietrza w pomieszczeniu spadnie poniżej zadanej wartości.
Najpierw sprawdź, czy pływak (patrz A) można przesuwać w górę i w dół. Być może jest zablokowany z powodu zbyt dużej ilości kamienia / brudu. Regularnie odwapniaj zbiornik wody, aby zapewnić bezproblemowe działanie. Oskar składa się z dwóch części: górnej i dolnej. Jeśli górna część nie jest dokładnie we właściwej pozycji w dolnej części, czujnik pływaka nie styka się z elektroniką w górnej części. Ustaw prawidłowo górną część. Jeśli żaden z tych przypadków nie ma zastosowania, podnieś górną część i wyczyść styki (patrz B i C) wilgotną szmatką, wysusz je i umieść górną część z powrotem na dolnej części.
Po zmianie filtrów dioda LED nie wyłącza się automatycznie. Naciśnij przycisk resetowania przez 5 sekund (patrz A), aż niebieska dioda LED przestanie migać.
Ustaw higrostat na podwyższeniu(nie na podłodze). Ważna jest wielkość pomieszczenia, wysokość pomieszczenia (2,5 m) i to, czy drzwi pokoju są zamknięte. Jeśli drzwi do pokoju są otwarte, sąsiednie pokoje są również wliczone w całkowitą powierzchnię. Przy niższej wilgotności względnej (poniżej 35%) wilgotność nie wzrośnie natychmiast. Dzieje się tak, ponieważ podłogi, meble i ściany są pierwszymi, które pochłaniają wilgoć. Może zająć do dwóch tygodni, zanim wszystko pochłonie wystarczającą wilgotność i wzrośnie poziom w powietrzu. Dopóki regularnie napełniasz zbiornik wody, twój Oskar działa prawidłowo. Jeśli kasety z filtrem mają więcej niż dwa miesiące lub jeśli górna część kasety jest twarda i nie pochłania wody, należy ją wymienić.
Aby wyczyścić wnętrze, wyjmij kasety filtrów i wypłucz zbiornik na wodę. Za pomocą miękkiej szczotki lub gąbki dokładnie wyczyść zbiornik. Regularnie odwapniaj zbiornik na wodę, w zależności od stopnia twardości wody. Możesz użyć płynu do czyszczenia i odkamieniania Durgol Stadler Form. Po odwapnieniu dokładnie opłucz zbiornik na wodę i osusz go przed ponownym uruchomieniem nawilżacza. Poniższy film pokazuje prawidłowe czyszczenie.
Zużyte kasety filtracyjne należy wyrzucać wraz ze zwykłymi odpadami domowymi. Sprawdź instrukcję dotyczącą sortowania odpadów w okolicy, w której mieszkasz.
Aby zapewnić higieniczne i idealne działanie nawilżacza powietrza, kasety filtrów należy wymieniać co dwa miesiące. Jeśli kasety filtracyjne są używane przez dłuższy czas, efekt nawilżania może być z jednej strony osłabiony, a z drugiej strony nie ma już działania antybakteryjnego kaset filtracyjnych. Poniższy samouczek wideo pokazuje prawidłową wymianę kaset filtrów.
Łagodne żółte lub brązowe przebarwienia materiału filtracyjnego, głównie w górnej części, są normalne. jeśli nie używasz Oskara przez jakiś czas, koniecznie wylej wodę ze zbiornika. Jeśli kasety filtra są zanurzone w wodzie na dłuższy okres czasu, bez pracy wentylatora, może dojść do wzrostu glonów lub pojawienia się pleśni, z powodu kurzu u pyłków, które dostają się do wody. Aby temu zapobiec, opróżnij urządzenie i poczekaj, aż kasety filtra wyschną. Uzupełnij wodę ponownie, jeśli Oskar jest regularnie używany. Używaj kostki z jonami srebra, która spowalnia rozwój glonów.
Minerały i substancje zawarte w wodzie z kranu powodują zmianę koloru. Kasety filtrów zmieniają kolor w zależności od jakości wody. Nie wygląda ładnie, ale jest nieszkodliwy. Jeśli przez dłuższy czas nie korzystałeś z kaset filtrów, możesz je dobrze wypłukać, odwrócić i kontynuować ich używanie. Jeśli kasety z filtrem są starsze niż dwa miesiące, wymień je na nowe (patrz „Jak często muszę wymieniać kasety z filtrem?”).
Prosimy zapoznać się z instrukcją naklejoną wewnątrz górnej części Oskara. Jeżeli Twój model nie ma żadnej naklejki, oznacza to starszą wersję nawilżacza, która może być czyszczona odkurzaczem lub poprzez serwis.
Tak, Oskar włącza się automatycznie po przerwie w dostawie prądu.
Zdjęcie pokazuje umiejscowienie kostki z jonami srebra w zbiorniku Oskara. Zdejmij górną część z urządzenia, a następnie umieść srebrną kostkę w wyznaczonej pozycji.
Urządzenie wyłącza się automatycznie, gdy pojemnik na wodę jest pusty. Oskar nie zostanie uszkodzony, gdy zabraknie mu wody.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Proszę wpisz pytanie poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą

* pola wymagane
 
 

Opinie

Oceń 
Mikołaj T
2022-07-20

Na początku byłem dość sceptycznie nastawiony ze względu na cenę, ale teraz uważam, że Oskar jest warty wszystkich pieniędzy!

Oceń 
Nina C
2022-06-29

Oski jest Boski ;) piszę to z całym przekonaniem! Bardzo ładny design, dobra wydajność super nawilżacz

Oceń 
Sebastian S
2022-05-09

Fajny, minimalistyczny design. Dokładnie czegoś takiego potrzebowałem do biura. Powietrze od razu jest bardziej przyjemne =) bardzo polecam! Wart wydania pieniędzy.

Oceń 
Izabela F
2022-05-03

Niesamowity sprzęt! Cieszę się, że wybrałam ten model i nie ma mokrej podłogi, mebli itp

Oceń 
Gosia S
2022-05-03

Najlepszy współlokator jakiego miałam ;) Oskar robi świetną robotę i jest to odczuwalne w jakości powietrza

Oceń 
Kasia K
2022-03-23

Ładny, wydajny, cichy i wbrew pozorom łatwy w utrzymaniu czystości :)

Oceń 
Olaf L
2022-03-02

Polecam, fajny sprzęt i super działa

Oceń 
Mateusz L
2022-03-02

Jestem zadowolony, w pokoju dzieci robi super robotę

Oceń 
Eliza W
2022-03-01

Polecam, bardzo fajny sprzęt i super działa

Oceń 
Antonina J
2022-03-01

Polecam, dobrze się z nim oddycha

Oceń 
Krystyna P
2022-02-01

świetny sprzęt, a filtry do wymiany tylko co 2-3 miesiące

Oceń 
Kamila K
2022-02-01

Dobrzy sprzęt, dzieci lepiej śpią

Oceń 
Kinga D
2022-02-01

Zdecydowanie najlepszy sprzęt od Stadler! Uwielbiam za każdą cechę

Oceń 
Olimpia Z
2022-01-02

Polecam serdecznie ten nawilżacz, dla mnie świetnie działa

Oceń 
Samanta W
2022-01-02

Ten mam w pokoju chłopców i super im się oddycha w nocy

Oceń 
Jacek J
2022-01-02

Dla mnie rewelacyjny, bardzo wydajny i świetny design

Oceń 
Kamila D
2021-12-02

Bardzo dobry nawilżacz, podoba mi się jego design

Oceń 
Karolina P
2021-12-02

Doskonały sprzęt, wart swojej ceny

Oceń 
Tobiasz M
2021-12-02

W pokoju dzieci robi mega robotę

Oceń 
Greta S
2021-12-02

Super, dla mnie najlepszy sprzęt na rynku

Oceń 
Andrzej K
2021-11-25

Dobry jakościowo i energooszczędny

Oceń 
Anita W
2021-11-01

Bardzo polecam, zmienił moją codzienną rutynę

Oceń 
Danka S
2021-11-01

Mój numer jeden, uwielbiam go, doskonały pod każdym względem

Oceń 
Anna D
2021-11-01

Mój numer jeden, doskonale mi się oddycha dzięki niemu

Oceń 
Sławek S
2021-11-01

Jak mogłam tak długo zlewać z jego zakupem to nie wiem... ale już jest ze mną i służy doskonale!

Oceń 
Teresa Z
2021-09-30

Mam je w domu dwa, na każdym piętrze i bardzo sobie chwalę jakośc powietrza

Oceń 
Magda S
2021-09-30

Polecam, bardzo dobrze nawilża i super wygląda

Oceń 
Marta D
2021-09-29

Super mi się sprawdza, bardzo polecam i doskonały design

Oceń 
Arkadiusz D
2021-08-31

Mój numer jeden, świetny sprzęt do mieszkania i domu

Oceń 
Malwina P
2021-08-31

Dla mnie najlepszy sprzęt, polecam serdecznie!

Oceń 
Paweł T
2021-08-31

Mój numer jeden, jako alergik bardzo go potrzebowałem!

Oceń 
Monika K
2021-08-31

Bardzo dobrze nawilża, uwielbiam go i jestem super zadowolona z efektów

Oceń 
Wanda P
2021-08-31

Polecam ten nawilżacz, filtry wymieniam tylko co 2-3 miesiące

Oceń 
Eryk O
2021-08-31

Super sprzęt, mega design i jakość powietrza

Oceń 
Alicja K
2021-08-31

Ma piękny design, ale również świetnie działa. Filtry wymieniam tylko co 2-3 miesiące

Oceń 
Inez D
2021-07-30

Zdecydowanie gorąco polecam, jeden z najlepszych sprzętów jakie mieliśmy do tej pory

Oceń 
Natalia B
2021-07-29

Polecam, dokładnie nawilża pomieszczenie i lepiej się oddycha

Oceń 
Natalia W
2021-05-02

w sotnim okresie jak siedzi się więcej w domu to się szczeólnie przydał!

Oceń 
Ulka Z
2021-05-01

polecam ten nawilżacz, przydatny tryb nocny

Oceń 
Natalia K
2021-04-30

filtry spokjnie na te 2-3 miesiace u mnie starczą po czym łatwa wymiana

Oceń 
Klaudia B
2021-04-29

najciekawszy wygląd jaki znalazłam, pracuje sobie cicho i pewnie dokupie mamie takie sam

Oceń 
Gustaw K
2021-04-28

Świetny wybór, bardzo łatwa wymiana filtrów i ogólnie design

Oceń 
Szymek B
2021-04-27

Mega mi się podoba, dyskretnie komponuje się w pomieszczeniu nie robiąc hałasu

Oceń 
Mirosław W
2021-04-12

Spisuje się fantastycznie!! To był naprawdę trafiony zakup.

Oceń 
Adam G
2021-04-12

Robi to co do niego należy - jestem zadowolony z zakupu urządzenia.
Polecam

Oceń 
Marek M
2021-04-08

W domu mam problem z wilgocią - tam zakupiłem Theo, z kolei w biurze mam bardzo suche powietrze więc wybór mógł paść jedynie na Oskara!
Absolutnie bezproblemowe uzupełnianie wody no i ten design!
Nawilżacz robi robotę!

Oceń 
Klaudia R
2021-04-07

dyskretny nawilżacz, idealnie sprawdził się na elegancki prezent

Oceń 
Paulina W
2021-03-30

przyjemny wygląd, stalowa nóżka dodaje mu klasy, łatwo wszystko się obsługuje i nie świeci po oczach

Oceń 
Elwir M
2021-03-18

Lubię proste rozwiązania, proste ale skuteczne oczywiście, tu wszystko działa w prosty sposób. Filtry się wysuwają od góry, parę przycisków i wszystko jasne

Oceń 
Andrzej S
2021-03-03

przydatny tryb nocny, nic nie świeci po oczach

Oceń 
Seweryn M
2021-03-03

podoba mi się niskie zuzycie energi i sposób montazu filtrów, można je prosto wyjąć i wymienić, ustawiam wysoką w dzień i niską na noc

Oceń 
Jowita K
2021-03-03

stoi w pokoju dziecka, nie budzi, dobrze że można całkowicie wyłączyć diody.

Oceń 
Grażyna O
2021-03-02

ma wszystkie cechy porządnego nawilżacza, cichy i nie świeci

Oceń 
Stanisław R
2021-03-01

fajny nawilżacz, od razu mi się spodobał, prosty w wyglądzie i prosty w obsłudze

Oceń 
Zenon W
2021-02-10

Ewaporacyjny najlepszy moim zdaniem a ten wyjątkowo cichy, plus rzadne lampki nie świeca w oczy

Oceń 
Elżbieta W
2021-01-25

funkcjonalny i przyjemny dla oka nawilżacz!

Oceń 
Ada K
2021-01-24

przyjemniej się śpi przy nim, fajny nawilżacz

Oceń 
Magda M
2021-01-22

stylowy, nie rzuca się w oczy, bardzo się teraz przydaję jak grzejemy

Oceń 
Kamilka K
2020-05-08

Fajny prosty nawilżacz, brakuje mi takich urządzeń, ładnie się komponuje

Oceń 
Ela W
2020-05-03

stylowy nawilżacz o bardzo dużej wydajności, łato umyć itd

Oceń 
Emilia K
2020-03-03

zdał test, higrometr pokazuję tyle ile trzeba u mnie w salonie, Oskar nie przeszkadza przy oglądaniu Tv czy rozmowie

Oceń 
Tadeusz M
2019-06-24

Pracuje u Nas już dość długi czas ale teraz szczególnie doceniam jego działanie latem gdy jest tak gorąco, dodaje lodu do tej wody

Oceń 
Magda W
2019-04-29

prosty w obsłudze, lubie myć często takie urządzenia by nie zbierało się nic, a w Oskarze bardzo prosto się je wyjmuje i czyści, polecam

Oceń 
Klementyna W
2019-02-22

sprzęt na piątkę, w dziennym świetle prezentuje się świetnie - nie błyszczy, bardziej matowy , działa oczywiście bez zarzutu

Oceń 
Karolina M
2019-01-26

Minimalizm, mega prosta obsługa i wystarczająca wydajność przy małym rozmiarze

Oceń 
Kaskaw W
2019-01-21

korzystam z niego w pokoju około 20 m, całkowicie zmienia powietrze, o wiele przyjemniej sie spi

Oceń 
Kazimierz W
2018-02-24

chwale sobie to urządzenie bo jest ciche no i fajnie pomyślane z wyglądu, guziki są z dalka niewidoczne estetyczne, a łato go zaprogramować

Oceń 
Darek K
2018-02-22

Wszystko czego można oczekiwać od nawilżacza, nie przeszkadza w spaniu, prezentuję się atrakcyjnie, no i zacząłem dodawać te olejki

Oceń 
Piotr K
2018-02-07

Głównie zależało mi na nawilżaniu bez parowego, bez skraplania się wody na meble. Oskar świetnie się sprawdza, wygląd idealny, cichutko chodzi u synka w pokoju a do tego służy jako delikatna lampka w nocy. Dokupiłem do Oskara czujnik Selina i jest to idealny komplet. Mam w planie zamianę Oskara na wersję Big, gdyż zmieniłem mieszkanie na większe i chcę bardziej wydajny nawilżacz, polecam choć cena nie mała, ale jakość bardzo wysoka :)

Oceń 
Kamil C
2016-12-09

Nie zawiódł i rzeczywiście jest cichutki, lubie do spania puścić cicho telewizor, który się potem wyłącza i ani, podczas TV ani nocą oskar nie hałasuje na tyle żebym go słyszał. Duży plus za wygląd tez

Oceń 
Asia K
2016-12-05

Podoba mi się bardzo. Prosta obsługa, prosty wygląd który pasuje w każdym pomieszczeniu. czuć różnicę odkąd działa u mnie w domu.

Oceń 
Kamil Z
2016-04-06

Faktycznie sposób jego pracy jest bardzo wydajny. Zupełnie inna jakość powietrza w salonie, w którym na co dzień pracuje.

Oceń 
Monika S
2015-11-10

Uwielbiam ten produkt! Kupiłam go ze względu na to, że pasował mi do wystroju pokoju ale jestem bardzo zadowolona z jego pracy. Dodatkowo rozprowadza moje ulubione olejki zapachowe co sprawia, że klimat w pomieszczeniu jest bardzo przyjemny :)

Napisz swoją opinię