Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo
(79)

Nawilżacz ewaporacyjny Stadler Form - Oskar, czarny

799,00 zł
Kod: 68534
Darmowa wysyłka
Ekonomicznie nawilża powietrze!
Żądaną wilgotność można wybrać za pomocą higrostatu
Cicho nawilża i oszczędza energię
Tryb nocny umożliwia przyciemnienie światła lub jego całkowite wyłączenie
Kolor Czarny

Wysyłka jutro

Ekonomiczny!

Nawilżacz ewaporacyjny Oskar, to wyjątkowa fuzja wydajności i komfortu. W ciekawej, designerskiej oprawie ukryto niezawodny system, który skutecznie podnosi wilgotność powietrza. Jego najmocniejszą stroną jest bez wątpienia ekonomiczna, energooszczędna praca. Cicha praca urządzenia przyniesie spokój dla Twojego ucha, a niskie zużycie energii dla Twojego portfela. Co więcej, używając nawilżacza ewaporacyjnego codziennie dbasz o odporność. Wirusom i drobnoustrojom znacznie trudniej jest przedostać się przez nawilżone elastyczne błony śluzowe nosa i gardła.

  • Nawilżacz ewaporacyjny
  • Wbudowany higrostat kontrolowanego nawilżania
  • Dozownik zapachów
  • Tryb nocny (przyciemniane kontrolki)

Tam, gdzie pomieszczenia powinny być optymalnie nawilżone przy jak najmniejszym zużyciu energii, trzeba wezwać Oskara! To mocny, oszczędny typ, który zapewni idealny klimat wnętrza. Dzięki wbudowanemu higrostatowi dokładne wie, czego potrzebujesz. Jego unikatowa wśród nawilżaczy ewaporacyjnych funkcja wyłączania przy pustym zbiorniku zmniejsza pobór energii. Oskar to wyjątkowo zgodny facet. Jest praktycznie bezgłośny i niewidoczny kiedy odpoczywasz, a to za sprawą kontrolek, które umożliwiają regulację jasności w trybie nocnym. Oskar może zapewnić również inne doznania, a to za sprawą dozownika zapachów, który rozsieje Twój ulubiony aromat!

FilmDane techniczne

Poziomy pracy 2
Wydajność 370 g/h
Moc 18 W
Poziom hałasu 26 – 39 dB(A)
Pojemność zbiornika 3.5 l
Waga produktu 3.1 kg
Wymiary produktu 246 x 290 x 246 mm
Technologia Nawilżacz ewaporacyjny

Dobrze wiedzieć

Znajdź ważne informacje

Przed przystąpieniem do konserwacji oraz po każdym użyciu, należy wyłączyć urządzenie i wyjąć przewód sieciowy z gniazdka. Powierzchnie zewnętrzne wycierać wyłącznie wilgotną szmatką, a następnie dobrze wysuszyć. W celu umycia wnętrza, należy zdjąć kasety filtrów i w razie potrzeby usunąć kamień z dolnej części. Po usunięciu kamienia, dokładnie wypłukać górną część i dokładnie ją wysuszyć przed ponownym włączeniem nawilżacza powietrza.
Ze względów higienicznych oraz dla optymalnego działania nawilżacza, kasety filtracyjne należy wymieniać przynajmniej co dwa miesiące. Jeśli kasety są używane dłużej, to z jednej strony, znacznie może pogorszyć się wydajność nawilżania, a z drugiej, antybakteryjne działanie kaset nie będzie już zapewnione. Kasety można nabyć u przedstawiciela, u którego został zakupiony nawilżacz Oskar Little.
Najpierw sprawdź, czy pływak (patrz A) można przesuwać w górę i w dół. Być może jest zablokowany z powodu zbyt dużej ilości kamienia / brudu. Regularnie odwapniaj zbiornik wody, aby zapewnić bezproblemowe działanie. Oskar składa się z dwóch części: górnej i dolnej. Jeśli górna część nie jest dokładnie we właściwej pozycji w dolnej części, czujnik pływaka nie styka się z elektroniką w górnej części. Ustaw prawidłowo górną część. Jeśli żaden z tych przypadków nie ma zastosowania, podnieś górną część i wyczyść styki (patrz B i C) wilgotną szmatką, wysusz je i umieść górną część z powrotem na dolnej części.
Zobacz więcej

Oskar

Opinie

Jak działają opinie klientów i oceny produktów

(79)

Na początku byłem dość sceptycznie nastawiony ze względu na cenę, ale teraz uważam, że Oskar jest warty wszystkich pieniędzy!

Mikołaj w dniu 2022-07-20 18:43:28

Klient

Oski jest Boski ;) piszę to z całym przekonaniem! Bardzo ładny design, dobra wydajność super nawilżacz

Nina w dniu 2022-06-29 21:55:19

Klient

Oceń produkt Pokaż wszystkie recenzje

Oskar

Matti Walker

Od samego początku miałem przyjemność współpracować z Martinem Stadlerem i projektować produkty dla marki Stadler Form. To, co zaczęło się od projektu nawilżacza Fred, z czasem przerodziło się w atrakcyjne i zróżnicowane portfolio produktów. Bycie częścią zespołu Stadler Form jest niezwykle cennym...

Nasze Rekomendacje

Może ci się spodobać

360 Model
PROMOCJA
(62)
Oczyszczacz powietrza Stadler Form Roger, biały
999,00 zł
2 199,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
2 199,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 06.05.2024 r. - 03.06.2024 r.
PROMOCJA
(16)
Aromatyzer Stadler Form Lucy, biały
219,00 zł
249,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
249,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 06.05.2024 r. - 03.06.2024 r.

Pliki do pobrania

Stadler Form Karta Gwarancyjna

Pobierz

Instrukcja obsługi Oskar

Pobierz

Karta produktu Oskar

Pobierz