Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo
(65)

Nawilżacz ewaporacyjny Stadler Form - Oskar BIG, biały

1 299,00 zł
Kod: 68536
Darmowa wysyłka
Żądaną wilgotność można wybrać za pomocą higrostatu
Odpowiedni do dużych pomieszczeń dzięki 6-litrowemu zbiornikowi na wodę
Tryb nocny umożliwia przyciemnienie lub całkowite wyłączenie światła
Wielkość pomieszczenia do 100m²
Kolor Biały

Wysyłka w poniedziałek

Jest oszczędny!

  • Nawilżacz ewaporacyjny
  • Odpowiedni dla pomieszczeń do 100 m²
  • Niskie zużycie mocy już od 8 W
  • Dozownik zapachów

Odkryj wydajność i oszczędność w nawilżaniu dużych przestrzeni z Oskarem Big – ewaporacyjnym nawilżaczem powietrza od Stadler Form. Jego zaawansowana technologia, cicha praca i duża pojemność zbiornika sprawiają, że jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka niezawodnego urządzenia do utrzymania optymalnej wilgotności w obszernych pomieszczeniach. Oskar Big nie tylko efektywnie nawilża powietrze, ale także pozwala na dodawanie własnych aromatów, zapewniając nie tylko zdrowe, ale i przyjemnie pachnące otoczenie. To oszczędne i potężne urządzenie, które zmieni sposób, w jaki myślisz o komforcie domowym.

Zadbaj o idealne nawilżenie w dużych przestrzeniach z Oskarem Big

Nawilżacz dużych pomieszczeń Oskar Big to prawdziwy game changer w świecie domowego komfortu! Zaprojektowany z myślą o wydajnym nawilżaniu przestrzeni do 100 m² sprawia, że utrzymanie idealnej wilgotności w dużych pomieszczeniach staje się łatwe i bezproblemowe. Dzięki 6-litrowemu zbiornikowi na wodę nawilżacz dużych pomieszczeń Oskar Big może pracować przez długi czas bez konieczności uzupełniania wody, co tak ważne w przypadku obsługiwania większych przestrzeni. Cicha praca i funkcja pamięci przypominająca o wymianie filtra zapewniają, że komfort i jakość powietrza w Twoim domu są zawsze na najwyższym poziomie, bez żadnych zakłóceń. Tak efektywnego nawilżacza dawno nie było na rynku!

Dlaczego warto zainwestować w nawilżacz powietrza ewaporacyjny Oskar Big?

Inwestycja w designerski biały nawilżacz powietrza ewaporacyjny Oskar Big to decyzja, która przynosi liczne korzyści. Przede wszystkim dzięki swojej zaawansowanej technologii filtracji V4 radzi sobie z utrzymaniem optymalnej wilgotności w dużych przestrzeniach. Jego niskie zużycie energii, rozpoczynające się już od 8 W, czyni go niezwykle oszczędnym urządzeniem – to ważne w kontekście codziennego użytkowania. Dodatkowo Oskar Big oferuje możliwość aplikacji własnych aromatów, co umożliwia personalizację doświadczenia i stworzenie przyjemnej atmosfery w pomieszczeniu. Dzięki trybowi nocnemu i funkcji pamięci Oskar Big działa dyskretnie i efektywnie, przypominając tylko wtedy, gdy potrzebna jest interwencja użytkownika. Wszystkie te cechy sprawiają, że Oskar Big z dozownikiem zapachów jest nie tylko oszczędny, ale również niezwykle praktyczny i efektywny w poprawie jakości życia w domu.

FilmDane techniczne

Poziomy pracy 4
Wydajność 700 g/h
Moc 30 W
Poziom hałasu 25 – 46 dB(A)
Pojemność zbiornika 6 l
Wbudowany higrostat Tak
Waga produktu 4.7 kg
Wymiary produktu 470 x 290 x 200 mm
Technologia Nawilżacz ewaporacyjny

Dobrze wiedzieć

Znajdź ważne informacje

Różne urządzenia mogą wskazywać inny poziom wilgotności powietrza ze względu na inne ustawienie w pomieszczeniu (mogą być ustawione na innej wysokości). Poziom wilgotności różni się też w zależności od przepływu powietrza oraz temperatury. Za normę przyjęta jest różnica +/- 5% w zależności od urządzenia. Oskar Big wskazuje optymalny poziom wilgotności powietrza, gdy umieszczony jest centralnie w pomieszczeniu, wówczas zapewniony jest swobodny przepływ powietrza przez urządzenie. Jeżeli takie ustawienie nie jest możliwe, rekomendujemy ustawić urządzenie co najmniej w odległości 30 cm od ściany. Oskar Big nigdy nie powinien być ustawiony w kącie pokoju lub za meblami czy sofą, ponieważ może to wpłynąć negatywnie na pomiary wilgotności powietrza oraz efektywność nawilżania.
Przed przystąpieniem do konserwacji oraz po każdym użyciu, należy wyłączyć urządzenie i wyjąć przewód sieciowy z gniazdka. Powierzchnie zewnętrzne wycierać wyłącznie wilgotną szmatką, a następnie dobrze wysuszyć. W celu umycia wnętrza, należy zdjąć kasety filtrów i w razie potrzeby usunąć kamień z dolnej części. Po usunięciu kamienia, dokładnie wypłukać górną część i dokładnie ją wysuszyć przed ponownym włączeniem nawilżacza powietrza.
Jeżeli Oskar big został zakupiony przed 214 rokiem, wówczas musi on zostać włączony ręcznie po przerwie w dostawie zasilania. Nowe modele od 2014 rok mają już funkcję w której Oskar big uruchamia się automatycznie po przerwie w dostawie prądu.
Zobacz więcej

Oskar big

Opinie

Jak działają opinie klientów i oceny produktów

(65)

Większa wersja Oskara, dosłownie BIG :) Świetne działanie, fajny delikatny, minimalistyczny design. Polecam go dosłownie każdemu

Wiktoria w dniu 2022-07-22 23:03:07

Klient

Świetny sprzęt! Kupiłem go do firmy i bardzo sobie chwalę

Dominik w dniu 2022-07-20 18:25:10

Klient

Oceń produkt Pokaż wszystkie recenzje

Oskar big

Matti Walker

Od samego początku miałem przyjemność współpracować z Martinem Stadlerem i projektować produkty dla marki Stadler Form. To, co zaczęło się od projektu nawilżacza Fred, z czasem przerodziło się w atrakcyjne i zróżnicowane portfolio produktów. Bycie częścią zespołu Stadler Form jest niezwykle cennym...

Nasze Rekomendacje

Może ci się spodobać

360 Model
PROMOCJA
(58)
Wentylator kolumnowy Stadler Form Peter, czarny
719,00 zł
899,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
799,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 02.07.2024 r. - 06.08.2024 r.
360 Model
PROMOCJA
(58)
Wentylator kolumnowy oscylacyjny Stadler Form Peter, biały
719,00 zł
899,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
799,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 02.07.2024 r. - 06.08.2024 r.
360 Model
PROMOCJA
(18)
Oczyszczacz powietrza Stadler Form Roger Big 2, czarny
1 999,00 zł
3 199,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
1 999,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 02.07.2024 r. - 06.08.2024 r.

Pliki do pobrania

Stadler Form Karta Gwarancyjna

Pobierz

Karta produktu Oskar Big

Pobierz

Instrukcja obsługi Oskar Big

Pobierz