Oczekiwanie na dostawę
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny Zatwierdź

999,00 zł

1 399,00 zł

Darmowa wysyłka tego produktu Oblicz ratę!

Paul - Termowentylator

Kod: 69367

Chłodzi i grzeje

 • Technologia Adaptive Heat
 • Tryb auto
 • 2 w 1 chłodzi i grzeje
 • Tryb oscylacyjny
 • Cichy
 • Pilot

Dzięki unikalnej technologii Adaptive Heat™ Paul jest bardzo mocny, pozostając zarazem niezwykle wrażliwym. Pracując w trybie auto dostosuje temperaturę w pokoju do Twoich potrzeb, a w trybie oscylacyjnym utrzyma odpowiedni poziom na skali Celsjusza. Koniec z ciągłym włączaniem i wyłączaniem urządzenia! Paul działa delikatnie i cicho, ale jednocześnie dynamicznie. Ustaw temperaturę przy użyciu łatwego w obsłudze panelu dotykowego, a przy użyciu pilota dopasuj ją do swoich potrzeb nawet leżąc na kanapie. Paul nie boi się żadnego środowiska - możesz go także wstawić do łazienki.

FilmNagrody i Certyfikaty

  Dane techniczne

  Termowentylator Paul posiada unikalną technologię Adpative Heat. Dzięki niej w pomieszczeniu będzie panowała dokładnie ta temperatura, którą ustawisz. Paul ogrzeje powietrze do danej temperatury, a potem będzie ją utrzymywał.

  System
  Ceramiczna / PTC
  Wielkość pomieszczenia
  30 m2 / 75 m3
  Poziomy pracy
  8
  Właściwości
  • Tryb auto
  • 2 w 1 chłodzi i grzeje
  • Tryb oscylacyjny
  • Cichy
  • Pilot
  • Technologia Adaptive Heat
  Moc
  800 / 2'000 W
  Wymiary
  177 x 536 x 189 mm
  Waga
  4.9 kg
  Poziom hałasu
  30 – 50 dB(A) dB(A)


   
   

  Instrukcje obsługi i inne PDF'y do pobrania.

   
   

  Projektant

  Matti Walker

  Matti Walker

  Od samego początku miałem przyjemność współpracować z Martinem Stadlerem i projektować produkty dla marki Stadler Form. To, co zaczęło się od projektu nawilżacza Fred, z czasem przerodziło się w atrakcyjne i zróżnicowane portfolio produktów. Bycie częścią zespołu Stadler Form jest niezwykle cennym doświadczeniem dla mnie jako osoby oraz jako projektanta.

  Zawsze dążę do wyznaczonych założeń jakie musi osiągnąć projekt: wyrazista forma, trwałe i przyjazne środowisku materiały, prosta i intuicyjna obsługa, jasne funkcje, wygoda i przyjemność podczas używania.

   
   

  Wsparcie

  Tryb chłodzenia jest aktywny tylko kiedy Paul jest ustawiony na 0 stopni. Tryb grzania jest aktywny jeśli na urządzeniu ustawimy temperaturę w przedziale pomiędzy 1 a 26 stopni. Tryb chłodzenia w Paulu działa tak samo jak w przypadku standardowych wentylatorów. To oznacza, że wiatrak Paula (wentylator) jest włączony natomiast element grzewczy jest wyłączony. Aby uaktywnić tryb chłodzenia, ustaw temperaturę na 0 stopni. Pożądana temperatura można zmienić przesuwając pionowo prawy wskaźnik na panelu dotykowym urządzenia.
  Dzieje się tak ponieważ temperatura na wyświetlaczu ustawiona jest na skalę Fahrenheita (po prawej stronie powinna być widoczna mała literka "F" zamiast literki "C"). Możesz zmienić skalę z Fahrenheita na Celsjusza przytrzymującą przycisk "Auto mode" przez 5 sekund. Tryb wyświetlania może być zmieniany z skalę z Fahrenheita na Celsjusza i odwrotnie.
  Termowentylator Paul firmy Stadler Form posiada certyfikat IP21. Czyli jest odporny na rozbryzgi wody. Jego ochrona sprawia, że grzejnik ten nadaje się do stosowania w łazienkach. Obowiązkowe jest zachowanie minimalnej odległości co najmniej 1 metra od następujących przedmiotów: wanien, pryszniców, basenów, kranów z wodą, umywalek itp.
  Aby uniknąć niebezpieczeństwa spowodowanego niezamierzonym zresetowaniem wyłącznika termicznego, Paul nie może być zasilany przez zewnętrzne urządzenie przełączające, takie jak wyłącznik czasowy.

  Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Proszę wpisz pytanie poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą

  * pola wymagane

   
   

  Opinie

  Oceń 
  Michalina M
  2020-02-13

  Najlepszy prosty w obsludze szybko nagrzewa pomieszczenie

  Oceń 
  Kamil k
  2019-10-11

  Świetna sprawa, nagrzewa moje mieszkanie bardzo szybko. Naprawdę polecam.

  Napisz swoją opinię